תחזיקו לי הצבעות

likush

New member
תחזיקו לי הצבעות

אתמול הלכנו למכון הגנטי לקבל את התשובה של הסיסי שיליה מסתבר שהעוברית שלנו סובלת מתסמונת טרנר ומום בלב. די הופתענו שהגענו עשו לנו ישיבה עם היועצת הגנטית אחראית מעבדה ורופא - רק כמות הנוכחים בחדר שבאו לבשר לנו את התוצאות הייתה מפחידה. בקיצור ביום שני יש לנו תור לועדה שמאשרת הפלות וכנראה שביום שלישי תתבצע ההפלה. אז תחזיקו לי אצבעות. ושוב פעם המון המון תודה לכולם על הכל. לכל החדשים שהצטרפו אני אתכם במחשבות ובלב ואני יודעת שגם אתם איתנו עם כולנו בלב. לכולם חיבוק גדול והכי חשוב להמשיך לחייך להיות מאושרים ומלאי תקווה לחיים. שבת שלום לכולם - לילך

jole

New member
ליקוש יקרה../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

מחזיקה את כל האצבעות ועוד כמה של בעלי. מקווה בשבילך שיעבור מהר והעיקר נקי ובלי סיבוכים.

קטיה 007

New member
לילך../images/Emo24.gif

מחזיקה לך אצבעות, מקווה שהכל יעבור במהרה קל וחלק עד כמה שאפשר. ספרי לנו איך את מרגישה? שולחת המון
ו
קטיה

סוף טוב

New member
עוד חיזוק קטן...

מאחלת לכם שהכל יעבור במהרה ושתמשיכו במסע המפרך והמיגע בקצב שלכם!

sivanori

New member
אין ברירה

ליקוש היקרה ! אם לי היתה את הפריווילגיה שלך יש
... את האסון שלי גילו רק אחרי שהילד שלי נולד. לקח לנו 25 ימים ארוכים ונוראים להפרד אחד מהשני. את צריכה לדעת שאת עושה את הדבר הנכון. הרי זו הסיבה שאנחנו עושות את כל הבדיקות האלה, כדי שיהיה לנו ילד בריא, מאושר ועם אכות חיים. ילד שיש לו עתיד טוב. ילד שאנחנו נותנים לו את נקודת הזינוק הטובה ביותר, כי החיים קשים גם ככה. את חוסכת לך, לבעלך ולכל מי שאוהב אותכם חודשים של כאב. תתאבלו על הילד הזה ותנסו שוב. לנו לא ידעו להגיד מה קרה ולמה. אותי זה גמר. חוסר הידיעה - אולי גם בהריון הבא זה יקרה ואני לא אדע דבר עד הסוף ? אולי לכם ידעו להגיד מה קרה, ולמה. אני שולחת לך חיבוקים וחיזוקים דרך הרשת, אני הייתי שם, וכל מה שאני יכולה להגיד לך זה שיש אור בקצה החושך. אני מבטיחה.

תמי ס

New member
ליקוש מתוקה, גם אני הייתי שם

כל כך מבינה מה שאת עוברת, עברתי כמעט את אותו הדבר לפני כארבעה חודשים. ואז הייתי בטוחה שהעולם עוצר מלכת, שהחיים נפסקים, הרי איך אפשר להמשיך ולחיות אחרי דבר כזה?. האבדן הוא קשה ונוראי, ועצתי לך שתרשי לעצמך להתאבל די צרכך לפני שתמשיכי הלאה. עשי כל שתוכלי על מנת להוציא ולפרוק, בכי, דברי, ספרי, כתבי, ציירי, עשי כל דבר שיוכל להקל מעט את הכאב הנורא. רק אל תשאירי בפנים. אצלי גילו אמנם מום אחר אבל היה זה בשבוע החמש עשרה של ההריון. עד שאושרה לי ההפלה עבר עוד כשבוע, למרות שאנו היינו שלמים ומגובשים עם ההחלטה מהרגע הראשון שבו התגלה המום והבנו שהוא בלתי הפיך. למזלנו שמענו בזמן על כך שבבית חולים אסף הרופא, ניתן להפסיק הריון עד השבוע העשרים ואחת, בגרידה בהרדמה כללית!!! במקום בלידה. נלחמתי על מנת להגיע לשם כיוון שבית החולים הזה הוא לא באיזור מגוריי. נסי גם את להגיע לשם. זה עדיף מאשר לסבול גם את תהליך הלידה. אני מאחלת לך שתעברי זאת בקלות עד כמה שרק ניתן, בשלב ראשון גופנית, ולאחר מכן נפשית. מחזיקה לך אצבעות ושולחת לך ים של כח ותמיכה. תמי

ליקוש יקרה

מחזיקה אצבעות שהכל יעבור בשלום אני מצטערת נורא שאלו התוצאות של הבדיקה ומייחלת עבורכם להריון תקין וקל בפעם הבאה. חיבוק גדול ממני זוהרה

ליברה*

New member
לילך, מסכימה עם האנשים כאן שאת

עושה את הדבר הנכון, והלוואי ולא היית צריכה... מקווה בשבילך שתעברי את זה במהירות ובקלות המרביות האפשריות

מירבא

New member
אני איתך

לילך אני משתתפת בצערכם מעומק הלב אולי זה ישמע לך קצת מטורף אבל עם הרבה כאב שיש באובדן הזה טוב שגיליתם את זה עכשיו השלב הוא די מוקדם ולמרות שאומרים שמצרות של אחרים לא מתעודדים עדיין אם זה היה נימשך יותר זמן הריפוי שלכם היה הרבה יותר ארוך את נשמעת לי בחורה אופטימית וזה מצויין אני מחזיקה לך אצבעות שתעברו את זה כמה שיותר מהר וכמה שפחות כואב.

נ ו ע ם

New member
לא יודע למה...

קראתי אותך הרבה פעמים שוב ושוב... וההרגשה הראשונה שהיתה לי "אני לא יכול להחזיק לך אצבעות..." לא יודע למה לא יכול להסביר! לא הגבתי בהתחלה... כי ניסיתי להבין עם עצמי מה עובר עליי אבל לא! אני פשוט לא מצליח להבין... אז אני כותב כאן ישירות מהלב את ההרגשה המקורית מבלי להבין! נועם.

למעלה