תזכירו לי

תזכירו לי

בשביל מה נפתח כאן פורום אם יש פורום כבר באתר הרישמי של הלהקה? נראה לי מיותר לחלוטין פתיחת הפורום הזה...

oh-da

New member
ובשביל מה יש פה פורום מחשבים

אם יש כבר פורום מחשבים בנענע?

S h A b i T

New member
קודם כל

הפורום של תפוז הרבה יותר נוח מהפורום בדיבורים. [לדעתי לפחות] דבר שני, הרבה יותר אנשים מכירים את האתר של תפוז, הקהילה פה תהיה יותר גדולה.

whistler404

New member
הפורום הרשמי לא בדיבורים יותר..

אלא מאוכסן על שרת האתר במערכת פורום נהדרת והרבה יותר נוחה ויעילה מבתפוז, אם תשאלו אותי. זה שבתפוז יש יותר אנשים זה לא בהכרח יותר טוב..דברים פופולריים בד"כ פונים למכנה המשותף הכי נמוך ונשארים שם..

LiveInACloud

New member
למרות שאני בין נאמני תפוז

אני נוטה להסכים עם נאמני הפורום באתר הרישמי, ששם הפורום מתאים יותר, מבחינת סגנון האתר. אבל נראה איך יתפתח כאן

זה לא סותר ולא פוסל ../images/Emo13.gif

אני מודה ומתוודה, אני גולשת גם שם, בפורום הרשמי שלהם. אבל תמיד נשארת נאמנה לפרדס
חוץ מזה, מי אמר שאי אפשר להיות בכמה פורומים במקביל

caro

New member
יש לי משוה לומר על הפורומים...

לתשומת לבכם, הדברים הבאים מייצגים רק אותי ואת דעותיי. נדמה לי שהקהל של אלג'יר הוא שונה (ואני מתכוונת רק לשונה. לא טוב או רע יותר). הוא מצומצם(זה רע ללהקה אבל לאו דווקא רע לקהל), משפחתי ומגובש יחסית. חלק גדול פעיל או לפחות מתעדכן בפורום הרשמי של הלהקה. חלק לא מבוטל מהפוסטים בפורום הרשמי הם די אינטליגנטים ואיכותיים ונוצר מצב שבני 15 עד 30, ואל תתפסו אותי במספר, דנים בנושאים משותפים מעוררי מחשבה ואפילו עמוקים. אלג'יר לא שייכת רק לחברי הפורום הרשמי (גם אם היו רוצים). היא שייכת לכולם. ולכן אין שום מניעה לפתיחת מיליון ואחד פורומים נוספים. ההבדל הוא ברמת הדיון, ברצינות, בחיבור והייתי אומרת אפילו במסירות. אני אסביר. פתיחת פורומים נוספים באמת תביא למכנה משותף נמוך יותר ודי לזילות רמת הדיון בנושאים הקשורים באלג'יר. ובכל מקרה, מי שבאמת מחובר (ולא במקרה אני משתמשת במילה 'מחובר' ולא במילה 'אוהב') לאלג'יר הרי בין כה וכה כבר מצא את עצמו בפורום הרשמי.... זה הכל לבינתיים. הכל מאהבה :)

למעלה