תופעה חדשה ומעניינת

RonspotNL

New member
ממש לא

היא לא מהווה מרכיב שולי בכלל כי מזגנים למשל זוללים חשמל כשיש מי שצריך לייצר את החשמל הזה בשבת והרי הדתיים והחרדים באבסורד מטומטם לחלוטין הרי מתנגדים לעבודה בשבת ותחבורה ציבורית בשבת אז למה זה מתאים להם בשבת ותחבורה ציבורית העוזרת בצמצום זיהום האוויר לא??

ממילא הדתיים
יתפללו בלי קשר לתחבורה שמהווה 80% מהזיהום

RonspotNL

New member
תחבורה פרטית מהווה יותר ויותר זיהום

מאשר תחבורה ציבורית מכיוון שבאוטובוסים ורכבות יש קיבולת גדולה יותר מאשר ברכב פרטי ככה שככל שאנשים יעברו לתחבורה ציבורית גם בשבת המצב ישתפר ובזבוז חשמל גם מהווה זיהום אוויר כשיש מי שצריך לייצר אותו בשבת ככה שאתה לא יכול להתחמק מהעובדות האלה

האוטובוסים נוסעים על סולר, עושים רעש ופולטים פיח, כמו כן

יש שעות וקווים שהם נוסעים ריקים, כך שהפיתרון שאתה מציע
סובל מחסרונות

RonspotNL

New member
עושים הרבה פחות רעש מכמות גדולה של מכוניות

על הכביש ושוב אם אנשים יעברו לתחבורה ציבורית יהיו יותר אנשים בתחבורה הציבורית גם בשעות שבהן יש אוטובוסים ורכבות עם פחות נוסעים (ואם מעבידים ישנו את זמני הפעילות של המעבידים שלהם בצורה כזו שלא כולם יסעו לעבודה באותה השעה אלא בשעות שונות זה גם יעזור )כשהשימוש בתחבורה הציבורית יכול להביא גם לפחות תאונות שוב זה עניין של סדר עדיפויות אתה יכול לחיות בעבר או להתקדם קדימה זה תלוי בך בלבד

אתה טועה לחלוטין, זיהום רעש מהווה לא סתם מטרד...

כך נפגעים הנוסעים בתחבורה הציבורית
בכביש מנחם בגין בתל אביב נמדדו 73 דציבלים, המקסימום היה 90 דציבלים
וב'פיקים' שבהם האוטובוסים יצאו מהתחנה נמדדו 104 דציבלים. המדידה בוצעה
בשעה 11:00 בבוקר, לאחר 'פיק' התנועה בבוקר ובחודש אוגוסט הרגוע יחסית
מבחינת התנועה בכביש

RonspotNL

New member
לידיעתך זה אזור עמוס בתנועה

אני יודע כי חייתי בעיר מה גם שזו לא חוכמה לקחת את האיזורים העמוסים יותר בעיר ולמדוד רעש הרי זה ברור שבאיזור עמוס יהיה יותר רעש ... אם תהיה תחבורה ציבורית איכותית כל הזמן ובכל מקום אנשים פחות ישתמשו ברכבים פרטיים מה שאומר פחות עומס ופחות רעש ושוב אם מעבידים ישנו את סדר היום של העובדים שלהם ככה שלא כולם יצאו ויחזרו הביתה באותן השעות המצב ישתפר אבל את זה המעבידים צריכים להפנים קודם ...

בדיוק, איפוא שיש עומס תנועה שם יש אוטובוסים,,,

בנוסף, בתוך האוטובוס הרעש הוא בלתי נסבל והרבה מעל הרמה המומלצת
ושלא כמו תחנות אוטובוס, הוא לא עובר אחרי דקה אלא נמשך כל הנסיעה.
המסקנה מהכתבה, לא רק הפסקת התחבורה הציבורית בשבתות
אלא להפסיק את התחבורה הציבורית בשאר ימות השבוע

RonspotNL

New member
אני נוסע הרבה באוטובוסים ואין הרבה רעש באוטובוסים

אבל שוב אתה יכול להאמין לכל שטות שמוכרים לך בשביל להתנגד לתחבורה ציבורית

RonspotNL

New member
השמיעה שלי מצוינת

ההבדל הוא אולי הוא שלך יש בעיה להתקדם קדימה אבל זו בעיה שלך בלבד אנשים נוסעים בתחבורה ציבורית כל הזמן ללא כל בעיה הבעיה היחידה שקיימת היא שאין סוג של רצף ובמקום זה יש בעיקר עומס בשעות הבקר והערב ובעיקר בערים עמוסות יותר הבעיה היא יותר רצינית

הפוך

אתה תקוע בפתרונות ארכיים שעבד עליהם הכלח
בעולם עובדים על פתרונות מתקדמים, וישראל מובילה בחדשנות

RonspotNL

New member
ישראל לא מובילה בכלום לצערי

כשבכל העולם יש תחבורה ציבורית כל הזמן ללא כל בעיה ככה שהבעיה טמונה באנשים כמוך

RonspotNL

New member
ממש לא

אם הייתי מקנא או סובל מנחיתות לא הייתי עוזב את ישראל כשבינתיים להבדיל מישראל אירופה הרבה יותר מתקדמת מישראל (כשבאירופה יש קבוצה גדולה של אתאיסטים שהולכת וגדלה ובהרבה מקומות כאן באירופה מהווה בעצם את הרוב במדינות השונות שוב להבדיל מישראל)

RonspotNL

New member
לידיעתך יש בערך 6 אחוז מוסלמים בלבד בכל אירופה

לשם השוואה בישראל יש 17 אחוז מוסלמים אבל למה שאבלבל אותך עם עובדות?

RonspotNL

New member
הפוך

הולנד היא מדינה מתקדמת ויש בה רוב אתאיסטי רק במדינות מפגרות יותר כמו ישראל או כמו הרבה מדינות במזרח התיכון ומעט במזרח אירופה יש יותר דתיים ומאמינים מכל הדתות ..

למעלה