תוף מרים.

נערת 7

New member
תוף מרים.

רבותי! לקחתי שיר של זמרת לא יהודיה וחיברתי לו מילים כשרות בעברית עם זיקה לדת! שם השיר המקורי הוא Jungle Drum ובגירסה המעוברתת קראתי לו: "תוף מרים" הנה קישור: http://www.mediafire.com/file/i7cn0ocg5085uio/Tamburine.mp3 ולהלן המילים של השיר: ----------------- תוף מרים ----------------- היי! אני מאוהב! התורה על שיפתותי היא דבש וגם חלב הו! אלוקים! גם העץ וגם האבן בשדה רוקדים! השם! זה בגללך! אני כל כך אוהב תורה! הלב שלי פועם כמו תוף מריים! ראגאדומדודומדודומ-דו-דו-דומ הלב שלי פועם כמו תוף מריים! רוקוטוקוקוקוטוקוטוקו-קוקוקוקו-טוקוטוקו הלב שלי פועם כמו תוף מריים... =) היי! אני כבר לא יכול! התורה היא עבורי כמו חול! קרא את שפתותי! כי הן לוחשות ענני אדוני! לא! זה לא נגמר! אני פורש ידי ושר! הלב שלי פועם כמו תוף מריים! ראגאדומדודומדודומ-דו-דו-דומ הלב שלי פועם כמו תוף מריים! רוקוטוקוקוקוטוקוטוקו-קוקוקוקו-טוקוטוקו הלב שלי פועם כמו תוף מריים... =) -------------------------------------------------- רבותי! מצווה להפיץ! תבוא עליכם ברכה אם מישהו יחליט לעשות לזה גירסה לרדיו! =)

drall

New member
אחלה חמוד ברמה../images/Emo140.gif

מזכיר את הצמד באייטיז , וינס קלארק ואיך קוראים לו ... נו . Yazoo. אחלה עבודה ממש , העלאת ניצוצות.

למעלה