תוכניתו של אלירז פנינה מצדפה שנפתחה.

leer57

New member
נא להגיע לאירוע עם משקפי תלת מימד, אולי אפשר

יהיה לראות משהו מעבר לשטחיות שלה

leer57

New member
תודה../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

איילוש אסע מעירי אל היכל התרבות

ובכיף אשלם חמישים שח.וחבל שאני לא יכול להעביר ס.מ.ס. שהלכו לחצוף שמלבין פני רבים. איילה תאמיני ..תלכי קדימה, אל תסתכלי ימינה ושמאלה. אשתמש בביטוי לא יפה לצערי. שימי שיין על כולם, ואחד גדול על הנבלה סער.

חני156

New member
אתם לא רואים שהבדיחה היא עליהם?על סער ואיילה

הוא להרצות על זוגיות.... כאילו דה היא ביום האישה כאילו דאבל דה זו נטו בדיחה עליהם מי שמבין בין השורות והם בדרכם המסכנה מאמינים שבאמת הם מעניינים מישהו חה חה חה חה חה

webguy

New member
יש מעריצים לאיילה וגם לסער אבל בנפרד

הם כבר לא ביחד וכל אחד נמדד בפני עצמו .... הם אפילו מקפידים לא להופיע ביחד ... איילה בחוץ נסיכה , אבל המצב של סער מבחינה צבורית קשה שאפילו יש סטיקר חדש שמופץ ברשת ..

bobo2008

New member
אני מוכן להתערב שבולבולון חוזרת אליו

אם לא , לאחר שיעשה סיבוב ניצחון על אוכלות הטישויים למיניהן יתאחד שוב עם איילה שתמשיך לקרוא לו מלח הארץ

lolibror

New member
ונתנו לארז ה"פאפי" של א"ס להנחות תחרות כלבים

גם שם הבדיחה היא על חשבונו

את אומרת חני..ואני נזכר בימים ובלילות מקסימים

ולענינו באמת בלי לפגוע אני חושב שאת מקנאה.חאלס הסיפור נגמר.וסער בדרכו המזוהמת מנסה לקבל תוכנית טלביזיה שילמד גברים איך לזמבר נשים.ואיילוש כוללה חמודה, מלאה את עצמה, יהירה..אבל מה זה מתוקה.מתוקה.אם לא היתה יהירה היא היתה מגיעה הרבה יותר רחוק...ואומר זאת בעל מקצוע ממדרגה ראשונה

lolibror

New member
../images/Emo45.gif"ילמד גברים איך לזמבר נשים" אהבתי../images/Emo45.gif

ויסביר לאותם גברים איך זה שהוא עדיין לבד עם שלל הטקטיקות שלו. גבר מאוס.

webguy

New member
ותגיע בכלל למשהו לדעתך ..?

מבחית חלטורות מעבר לעיסוק שלה .. בכל מקרה יש לה עבודה ביחסי ציבור , בטח שזה לא יזיק לה שהיא כלכך מוכרת ..!!

ההצלחה שלה תלויה בבטחון העצמי שלה,

ואפילו שהיא עוסקת בפרסום...בהמשך הדרך היא תצטרך יועץ או יועצת לקידום אישי.אני לא מדבר על סטייליסט, בנושא הזה היא פשוט מכשפה,ואני אומר זאת לחיוב מוחלט.היא מתלבשת מדהים..הייתי היום בקופת חולים בכפר סבא..וראיתי ממולי יפהיפה מחכה בתור,עם סיכת ראש של איילה .שיחקתי תמים ושאלתי איפוא קנית את הסיכה..והיא אמרה לי אתה לא רואה את האח הגדול.זו סיכה של איילה.

webguy

New member
בערוץ 24 שאיילה התראיינה שם ..

אחת המנחות נדמה לי אורנה דץ ..אמרה שיש נשים שכבר מחקות אותה בלבוש ...

סיכת ראש של איילה ../images/Emo6.gif

הרגת אותי!!! קשתות השיער בסגנון הוינטג' נכנסו לאופנה לפני האח הגדול. ואם היית רואה את התכנית ולא סתם מקשקש היית יודע שאת הקשת הזו השאילה איילה מדנה רחמימוב ביום שהיא הודחה וזו נשארה אצל איילה. עלק סיכת ראש של איילה

למעלה