תוכניתו של אלירז פנינה מצדפה שנפתחה.

נכון ומחר תכתבו שאלירז נתן במה למירי מסיקה

באמת, קובי אפללו קיבל פוש ב"זכות" אלירז, ב ס ד ר..........כי אם לא אלירז, אוי ואבוי לא היו משמיעים יותר את קובי אפללו בגלגלצ.

webguy

New member
../images/Emo13.gif

איזה עולם נפלא ... תוכנית טלוויזיה יכולה לשנות עולם למלצר בן 27 שהפסיד כספו בבורסה ... עולם נפלא אבל כנראה גם משוגע ...

dipper

New member
אל תשכח להציע לאיילה לפתוח בוטיק בגדים

ובכך לנצל את אהדת הקהל בצורה מועילה.

webguy

New member
יש לה כבר מקצוע ..ובו היא תמשיך

היא עובדת במקום עבודה מסודר ..גמרה תואר ... אז אין צורך בעצות של אף אחד ..

dipper

New member
דווקא עושה רושם שהיא נדחפת לכל מקום

ולא ממש מעונינית לחזור למקצוע שלה. גם אמרה בפירוש שהיא רוצה להיות שחקנית וגם לקבל קמפיין. שים לב שהיא תמיד משובצת עם ותיקים יותר,מי היה מעז לתת לה להוביל תוכנית לבד ועוד ב Live ?. אז אנא ממך.

נכון להיום

איילה מתנהלת עשר מתוך עשר..תמשיכי איילה בדרכך ולכי אחר ליבך והצליחי. אני באמת באמת לא מבין את המקטרגים. מה רוצים ממנה.היא תגיע גם תגיע. הנוכחות באח הגדול לפי הערכה גסה שלי הביאה לה משהו כמו שישים אלף שקל שזה לא הולך ברגל. היא תקבל הרבה הרבה בנוסים. ומילה שלי היא תתחתן עם סלבריטאי יפהפה לפחות כמוה. שגם יכבד אותה וגם יהיה עשר. בדרך אולי תעבור דרך סלבריטאי כזה או אחר אם תחשוב שזה תקדם אותה. אני אישית סומך עליה

lolibror

New member
והעיקר שיהיה "סלבריטאי כזה או אחר". איכס

נירשמת לתפוז לפני דקה רק בשביל לאחל לאיילה חיים ריקים מתוכן?

זהר77

New member
איילה נדחפת לכל מקום שלא רוצים אותה שם (שזה

כל העולם) - כי איילה לא מוכנה לקבל ולקלוט שהיא מאוסה. לדעתי אחרי מה שכולם ראו - אין מצב שאיזה גבר יתחתן איתה - כי מי ירצה שקרנית, ריקנית, חסרת ערכים, מרושעת, קנאית, עצלנית, נצלנית, מניפולטיבית ומשעממת מחץ כאם לילדיו??? איילה טובה רק ללחוץ את הישבנים הרוטטים שלה למבושיהם של גברים עיוורים טיפשים ואינפנטילים

זהר77

New member
בשטח הגדול של רגלי הפיל של איילה יש יותר שיער

מברגלי אדם. ושפם כשל איילה עוד לא גידלתי. גם לא שומות דוחות.

זהר ועל דבר אחד אי אפשר להתווכח!

איילה בחורה יפה, ואיכותית, ואני חושבת שזה מה שבעצם מרגיז אותכם בה, כי הריי את אלין לא תקללו כי יש כאן נטייה לרחם על המסכן והאדיוט!!

למעלה