תהיי שמחה!

שרי41

New member
תהיי שמחה!

``תהיי שמחה!`` הוא ציווה ואני מביטה בו ולא מבינה, על איזה כוכב האיש הזה חי? הוא לא רואה מה נעשה? ``תהיי שמחה! לא רוצה לשמוע, על כל הרע, ספרי על משהו טוב שקרה, כתבי עליו, שתפי את האומה`` ואני המומה, אני כותבת על הרע, על מה שכואב לי, לך, על מה שקורה אצלנו, בגופנו, בנשמתנו ואתה צועק תהיי שמחה? ``יש המון יופי וטוב מסביב, אל תתעלמי`` הוא זועק הנה, תראה, אני כותבת על אהבה, על כמיהה, על רצון לעוד שיקרה ועדיין לא קרה, על יופי , על חמלה ``לא עוד כאוס, מועקה לא עוד קולות של זעקה לא עוד שתיקה דמומה איך רואים? איך מסתכלים? על איזה חצי מביטים?`` והוא ממשיך ``תהיי שמחה!`` ואני מוסיפה ``שיר שמחה ורננה חיבוק אוהב ונשיקה חיבוק אוהב ולטיפה חיבוק אוהב מבט, מגע, קבל כאן מלוא חופניים נו טוב, אם כבר, אז שיהיה קח עוד אחד או שניים`` ``זהו ילדה`` הוא אומר ``ככה אני רוצה אותך, מחייכת בלי הפסקה, מספרת רק על הטוב ולא על הרע`` ואני חושבת לעצמי, כמה נורא, הוא רוצה רק את המילה, הוא לא יודע מה אני מרגישה, כמה רע לי בנשמה, מה אני עוברת, איזו תקופה, נכון, יש בה גם טוב אבל בעיקר רע. והוא כזה בת יענה.

מילי**

New member
לשרי מקסנדרה

לשרי יפה מאוד, כמו תמיד. אני מציעה לך להכניס את סיפורייך, גם לפורום סיפורים מהחיים ומהצ`אט, חבל שיחמיצו בפורום הספציפי הנ``ל את יצירותייך, בואי הצטרפי לחבורת הכותבים שם. קסנדרה

אפרת.א

New member
שרי - שמחה! שעשית בו שימוש..:)

שרי יקירה - שמחה שעשית בשיר שימוש שמחה כי היה לו יעוד! any time !!! רוצה עוד???:))) שלך איריס

למעלה