תהייה קיומית.

R@UL

New member
וכמובן-

רדונדו, שפותח על הספסל, אך עם סיכויים טובים מאוד לפתוח במקום מנדייטה שלא בכושר

Raanan *

New member
אני הכנסתי את שמוליק לוי לשלי

לא כי אני חושב שהוא היה אי פעם יותר טוב מרוב המגינים בעולם אלא כי אני אוהב אותו.לא אכפת לי אם זאת נבחרת מבריקה או צולעת,אלה השחקנים שאני אוהב וזכרתי באותו רגע.

R@UL

New member
מי זה בכלל ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo35.gif

ולמה אין את טבלת הדירוג למטה

R@UL

New member
נו כבר, תגובות בבקשה ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif

kirk hammet

New member
יקירי

החוכמה לא הייתה להרכיב את החזקה ביותר , אלא את אלה שאתה הכי אוהב. והנבחרת שלך לא תצליח כל כך עם ארבעה חלוצים בהרכב. ועוד חלוץ בהגנה.

Beckham7

New member
נבחרת החלומות האמיתית..

שוער- חוסה לואיס פליקס צ´ילברט מגן ימני-מיצ´ל סלגאדו בלמים- יאפ סתאם , ריו פרדיננד מגן שמאלי- רוברטו קרלוס קשר אחורי - רוי קין (או חואן ורון ) קשר ימין - ה-
דיוויד בקהאם !!! קשר שמאל- ראיין גיגס ( או ריבאלדו ) קשר קידמי- פרנצ´סקו טוטי ( או זידאן או סקולס ) חלוצים - חוויאר סביולה , מייקל אואן ( או בטיסטוטה וואן ניסטלרוי ) זוהי נבחרת הכוכבים שלי..

ושלי

בשער: קניזארס הגנה: מנואל פאבלו, מיקל אסיין, אריק בנאדו, אגוסטין ארנסאבל בקישור: גאיזקה מנדייטה, איבן הלגרה, פפ גורדיאולה, לואיס אנריקה בהתקפה: ראול גונזלס ודייגו טריסטן

Kgt1

New member
אהבתי את החיבור ביו נבחרת ספרד

לשחקן ישראלי... אבל למה לא רביבו??

כן לא חשבתי על בלמים שאני אוהב יותר

ממנו. מאז מונדיאל הנוער האחרון אני שמתי עליו עין :) וקצת קשה לי לשים את אדמילסון ולוסיו בנבחרת כי הם... ברזילאים !

kirk hammet

New member
ארנסבל ?!

אוקיי , אז רצית נציגות של הקבוצה שלך , לא עדיף דה-פדרו או אידיאקז ?!? ג´ולן גררו מלך העולם.

דה פדרו הוא קשר שמאלי (נשמה)

ואידיאקז קשר אחורי (נשמה) וחידון אני אעשה אולי מחר

נבחרת הליגה הצרפתית שלי:

שוער: סטפן פאנטו (באסטייה) בהגנה: לאמיין דיאטה (רן), אדמילסון (ליון), פיליפ מאקסה (אוקזר), סילביאן ארמנד (נאנט) בקישור: אריק קארייר (ליון), מייקל אסיין (באסטייה), מיקל ארטטה (פ.ס.ז), אוליביה קואן (נאנט) בחוד: פדרו פאולטה (בורדו), דג´בריל סיסה (אוקזר) מחליפים: לאנדרו (נאנט), דיוף (לאנס), סיגאן (ליל), אנדרסון (ליון), ראש (בורדו), ה. קמארה (סדאן)

Kgt1

New member
ומה עם הליגה המקרונזית? ../images/Emo8.gif

ואגב אני מוחה שלא הרכבת את סטיב מרלה...

Kgt1

New member
לא שמתי לב שכתבת ליגה צרפתית...

PARDONE MOI ובכל מקרה הוא שחקן ענק

שלי:

שוער: לנדרו (ננטס) מגן ימני: רווילה (רן) בלם: מקסה (אוקזר) בלם: אדמילסון (ליון) מגן שמאלי: גיבה (מונאקו) קשר מרכזי: פרנרוד (מונאקו) קשר מרכזי התקפי: מאנסו (בסטיה) קשר שמאלי: אולמבה (ננטס) קשר ימני: ווילפרד דלמט (ננטס) חלוץ: סיסה (אוקזר) חלוץ: ריינלדו (פ.ס.ג´)

למעלה