תגל

יפעת*

New member
תגל

אני מבינה את המקום שאת נמצאת בו, הכרה, השלמה או צורת חשיבה, שכל הפרעת אכילה היא מחלה, ואולי זה גם נכון. אבל לא כל אחד מוכן או רוצה להתמודד עם החשיבה הזאת כמו שאת מתמודדת איתה, לכן אני לא חושבת שכדאי לומר לכל אחד שמתמודד עם בעיית אכילה כל שהיא שהוא חולה. תמיכה לפי ראות עיניי היא מהמקום שכל אחד נמצא בו, דרך ההתיחסות שלו לדברים, ואולי מכאן כל אחד יוכל לפתח את היכולת להבין שהוא חולה, או לא חולה, ולהגיע להכרה מאיפה ולאן פני הדברים. זאת לא העברת ביקורת, זו דעתי בלבד. יפעת נ.ב. מומלץ מאוד מאוד מאוד לקרוא את הספר `` לא עוד דיאטה`` של סוזי אורבך, בהוצאת מודן. לי הספר הזה שינה את החיים.

תגל

New member
את צודקת

לא כל אחד עם הפרעה הוא חולה אני לוקחת את מילותיי בחזרה מי שקיימת אצלו הפרעת אכילה חייב להתמודד עם הבעיה על מנת שלא תתפתח למחלה. אותנו במרפאה למדו שכל הפרעה היא מחלה, אינני בטוחה בזה. אני לא רוצה להשמע הססנית, אבל אין לי תשובה מדוייקת. כל שאני מציעה הוא שנהיה כאן אחד למען השניה, לתמוך. בבעיות רפואיות לא אתעסק, רק אשתדל להביא תגובות מצוות רפואי מומחה. מקווה שתיקנתי את טעותי, הכי חשוב שניצור קבוצת תמיכה שתסייע לנו. ותודה על ההמלצה לספר. אני בהחלט אקרא. אוהבת תגל

למעלה