תגידו,

Billy Shirs

New member
תגידו,

במי היא בחרה בסוף? הפסדתי את הפרק של אתמול

פייקס

New member
פישי..מישהו מוכן להסביר לי כמה דברים?

1. היא בעצם בחרה בפישי, וזה אומר שהמכשפה טעתה כי פישי הוא לא אקס.. אז מה הקטע? 2. מה היה הקטע ההזוי בסוף עם המכשפה? תודה

Billy Shirs

New member
כן, גם אני רוצה לדעת את זה

ולמה היא בחרה בו ולא ברגב? מה בעצם קרה בפרק הזה?

רגב שיעמם אותה

הוא לא התאים לה. לא הייתה להם שפה משותפת. צריך לבחור בן זוג שתיהיה לך איתו שפה משותפת ושתוכלי לצמוח להתקדם הלאה, לא להישאר תקועה. הוא רצה לשלוט בה, כמו בקטע שהיא רצתה להכין מעדן מגבינה ועגבניה והוא זרק את זה לפח ועל דעת עצמו הזמין פיצה או בזמן שישנה הוא הזמין להם סופשבוע מפנק מבלי לשאול ולהתייעץ איתה, כאילו היא לא חלק מהזוגיות.

אהבתי את ההסבר שלך.

היה חסר לי בסוף הפרק,שמיכל תגיד משהו על זה,שצריך ללכת לפי הלב ולא לפי מכשפות,או משהו כזה. התאכזבתי מאיך שסיימו את זה.. המכתב שלא הגיע ליעדו- טריק כל כך נדוש.. גם המירוץ לרגע האחרון לתפוס את הבנאדם לפני שהוא נוסע - טריק טלנובלי נדוש. ותגידו.. רק לי נדמה,ששני השחקנים שיחקו לא רציני בסצינה האחרונה?.. אני הרגשתי שהם חיפפו את זה. אני חושבת שצילמו כמה סופים אפשריים,וכנראה שהשחקנים לא חשבו שהסוף הזה באמת רלוונטי...

אני ראיתי את איתי טיראן בהצגה "המלט" בהבימה

ושם הוא באמת שיחק תפקיד חבל"ז. פה לא אהבתי את המשחק. הוא שחקן גדול!

אני לא חושבת שזה היה ככה..

הוא כן התאים לה, למה לא? היא התחננה אליו שיחזור, הם היו ביחד שנים.. אלו היו מיני-סיבות לפרידה מרגב. היא פשוט לא הפסיקה לחשוב על פישי, וזה גם היה מאוחר מדי.

ובשביל זה צריך לעשות סדרה?

כל דביל יודע שאף מכשפה (שעל טיב המושג אני לא אפתח דיון בכלל) לא יכולה לקבוע את גורלך. אם אתם הולכים ל"מגד עתידות" (ואני ממש לא משדלת אתכם ללכת, להפך, אבל נגיד שכן) והוא אומר לכם משהו קונקרטי, תברחו כל עוד נפשכם בכם כי הוא רק רוצה לגזול את כספכם. אין לא היה ולא יברא האדם שיקבע את גורלכם. יש הטוענים שאלוהים מתימר להיות כזה, אני אפילו בזה לא מאמינה. אני באמת לא מבינה למה צריך סדרה שלמה, להטריד את מנוחתם של כל כך הרבה שחקנים ואנשי צוות, להוציא הון תועפות על ציוד, לבוש, לוקיישנים, בשביל להגיד בסופו של דבר את מה שברור ממזמן. הסדרה היתה רדודה, שטחית, ועוד עם סוף ידוע וצפוי. חבל שבשנת 2007 עדיין יוצרים פה כזאת טלויזיה. לפחות זה הוכיח של הטכנולוגיה וכל הצבעים והמצלמות הכי משובחות שהומצאו לא יחפו על רעיון טוב. זה הבסיס להכל. תמיד היה.

למעלה