תגידו שלום לespn

N6W LBJ

New member
תגידו שלום לespn

http://sports.walla.co.il/?w=/175/2646906

אני אישית למרות שאני גר בארצות הברית אני הולך לבטל את הכבלים ולעשות רק ליג פאס, ביזבוז כסף הכבלים, הדבר היחידי שאני רואה בטלוויזיה זה nba

GIOVANINI

New member
מדהים שלפני 10 שנים היה ערוץ NBA

ועכשיו אנחנו עוברים למצב שנראה NBA מחודש דצמבר בדרך כלל ושידור אחד בחינם! , ועוד 2 בתשלום! וזה אפילו מנה קטנה כל כך

BeniTaz

New member
טוב מאוד

הערוץ הזה בארץ משדר שטויות במיץ עגבניות שאף אחד לא צופה בו, בכלל לא מתאים לצופה הישראלי (הוא שונה לגמרי מהערוצים המקוריים, הוא ערוך באופן מיוחד). הדבר היחיד שהנורמלי שמשודר שם זה NBA אבל באיכות זוועתית ובעיית רזולוציה. ניסיתי לצפות במשחק, כמעט בלתי אפשרי.

אני מקווה מאוד שייכנס ערוץ אחר במקום וגם אם לא, אז לא נורא.

ofer1732

New member
כבלים זה בזבוז כסף

סתם לזרוק לפח 200-300 שקל בחודש, כבר שנתיים שאני בלי הוט/יס ומעולם לא הרגשתי שחסר לי משהו.

ofer1732

New member
לאנשי כדורגל זה באמת בעייתי

אני מניח שגם לכאלה שרואים ריאליטי וכוכב נולד/כוכב רוקד/רוקדים עם זמרים (או איך שלא קוראים לתוכניות האלה), בכל אופן עידן הטלוויזיה הרב ערוצית קרוב לסופו לדעתי.

אני קורא לזכייניות רשת, קשת, שמשת וטלעד המיתו

לוגית לא להיכנע ללחץ ציבורי ולייבא עוד תכניות ריאליטי שירה כאשר בראש ובראשונה יש לשדר את תכנית 'Arab Idol' שמשודרת בימים אלה בלבנון [עונה 2], במסגרתה 27 מתמודדים ינסו להוכיח לכם, לציבור הבוחרים, שהם....האראב איידול הבא של האראב וורלד! והקשר האיסראילי: מוחמד אסף, פלסטיני עזתי בן 23 שלדעתי באחת ההופעות שלו שר את השיר 'I want it that way' של להקת ה'בקסטריט בויז' [אולי הדבר הכי טוב שיצא מאורלנדו, פלורידה...אוקיי, פורום NBA, הדבר השני הכי טוב שיצא מאורלנדו, פלורידה אחרי 'סופרמן 2.0' דוויט הווארד] עם מבטא ערבי כבד [אך זכה לתגובות אוהדות באתר הסרטונים וקטעי הוידאו 'יוטיוב'], שאם הייתם מחליפים את שמו הפרטי בשם מערבי הייתם חושבים שהוא חייל ישראלי, עולה חדש מאמריקה, בן להורים ישראלים שהיגרו לאמריקה לעשות את הכסף ונשארו שם כי שם אין מלחמות והחיים כיפים בזמן שפה אתיופים הולכים לישון על בייטן ריקה, שהגיע לארץ הקודש לשרת בדובדבן, ושבטעות, רק בטעות, הפעולה השתבשה לה והוא התגלגל לתחרות שירה בשפה הערבית כשכל מי שמסביבו אוהב לשתות את דמם של ילדים יהודים במהלך חג הפסחא/חג הקורבן.

fatnoam

Active member
כדורגל באינטרנט

http://www.wiziwig.tv/

http://www.livefootballol.tv/

כל משחק מכל ליגה שאשכרה מוגדר "טוב" אפשר למצוא באלה באיכות HD שתבייש את הטלויזיה בישראל.

מצד שני, רוב הסטרימים הטובים הם עם שדרנים ברוסית. מתרגלים בסוף לזה. אני זוכר משחק של יובה, שפירלו בעט לקורה. "PIRLO!!! RICKSHET !!! SHTANGA !!!! "

that was priceless.

תודה על הלינקים, אבל זה לא מספיק אמין

יצא לי כבר להתקע עם משחקים פופולריים, או בדיוק להיפך, שפשוט לא הצלחתי למצוא אף שידור שלהם שלא נתקע כל הזמן.
זה מתסכל מאד לשבת לראות משחק, ולגלות שהוא נקטע אחרי 3 דקות, לעבור לאתר אחר להתקע שם אחרי דקה, ובסוף להשקיע יותר זמן בלמצוא אתר מאשר בלצפות במשחק.
אחרי שנה שניסיתי את זה, עברתי לכבלים, והיציבות חזרה.

endorms

New member
יש אנשים שאשכרה עוד משלמים על כבלים???

לקבל אינסוף זבל חסר משמעות ועוד לשלם על זה 300 ש"ח בחודש כשאפשר לצפות רק בדברים השווים, מתי שבא לך ואיך שבא לך מבלי לשלם בכלל.

לא יאומן ממש - גם אם היו משלמים לי 300 ש"ח לא הייתי מכניס אותם הביתה.

בתור צופה מושבע של הערוץ

אני נחרד לחשוב איך אני אסתדר בלי הערוץ. זה בטח יעבור לי יום אחרי כפי שקרה בפעם האחרונה שהערוץ הורד, אבל באמת שחבל לי. אפשר למצוא חלופות לחלק גדול מהתכנים החשובים. הבעיה הגדולה תהיה עם תכניות הליז'ר [מסביב לבאזר וסליחה על ההפרעה] ואולפן החדשות ספורטסנטר שלא בכדי הוא האיכותי ביותר בתחומו [בלי לעקוץ את חדשות הספורט של ערוץ הספורט... זה לא שהם מבזים אותנו או משהו כזה עם 'בקטנה', פרשנים מוזרים ועריכה מגמתית נגד קבוצות מסוימות בחברה הישראלית...] שיהיה קשה [או לא שווה את המאמץ] לחפש דרך לצפות בהם.

עד שהתחלתי לחבב את לינדזי זורניאק, מגישת 'ספורטסנטר', לוקחים אותה. החיים לא הוגנים. לא החיים הוגנים. הוגנים לא החיים.

N6W LBJ

New member
בעידן של היום אנשים צרכים לרכוש ערוצים באופן

אינדיבידואלי ולשלם רק על מה שהם בוחרים לצפות
למה אני צריך לשלם על 200 ערוצים שרק אחד מהם אני צופה?

היום כבר אפשר לצפות לייב דרך האינטרנט ולחבר לטלוויזיה באיכות שאפילו הכבלים לא יכולים לספק
יבוא היום שחברות הכבלים יעבור זמנם כמו העיתונות הכתובה ונתחבר לערוצים דרך אינטרנט בלבד

מה צריך גוף שלישי שיספק לי משהו ויעשה על זה קופה בדרך שאני יכול בעצמי לקנות את השירות מרשתות הטלוויזיה ישירות?

N6W LBJ

New member
ודרך אגב אין שום סיבה

שEspn אחרי שסגרו תבסטה בישראל לא ימכרו את הערוצים שלהם באופן אישי למי שרוצה לצפות דרך האינטרנט

NETANELD

New member
במקום לשלם על זבל כל חודש

תתקינו צלחת לווין פרטית, עלות חד פעמית ויש לך אלפי ערוצים לצפייה.
לי יש צלחת גדולה 1.80 , אני קולט בה כמעט כל ערוץ אירופאי שיש , שזה בערך 3-4 משחקים בשידור ישיר כל יום בליגה הסדירה וכל משחק פלייאוף שיש.
ככה לא תיהיו תלויים בחסדי ערוץ כזה או אחר.

למעלה