תגידו, אתן לוקחות חומצה פולית?

מצב
הנושא נעול.

debrave

New member

כי אני איך לפעמים- אחרת כולי הייתי חומצה פולית אחת גדולה... נראה לי שיש לי רזרבות- ורק לקראת הטיפול הבא אני אקח שוב. האם אני ילדה רעה?

סביון1

New member
גם אני מחפפת בין הטיפולים

כי אני איך לפעמים- אחרת כולי הייתי חומצה פולית אחת גדולה... נראה לי שיש לי רזרבות- ורק לקראת הטיפול הבא אני אקח שוב. האם אני ילדה רעה?
ורק לקראת טיפול חדש מתמידה. אבל מצד שני לפעמים אני מגדילה ראש ולוקחת פרנטל - שזה כולל את כל הויטמינים החיוניים לנשים הרות - ככה סתם שיהיה...

vif

New member
פשר לקבל פרנטל בלי מרשם?

ורק לקראת טיפול חדש מתמידה. אבל מצד שני לפעמים אני מגדילה ראש ולוקחת פרנטל - שזה כולל את כל הויטמינים החיוניים לנשים הרות - ככה סתם שיהיה...
פשר לקבל פרנטל בלי מרשם?
..בא לי להתחיל עשית לי חשק לקראת הטיפול הבא המיוחל

סביון1

New member
כן אפשר

פשר לקבל פרנטל בלי מרשם?
כן אפשר
כי יש בזה רק ויטמינים ומינרלים וכאלה. אבל חבל על הכסף. בקשי מרשם מהרופא. אגב אני חייבת להזהיר שיש לא מעט נשים שהפרנטל עושה להן קשיים בעיכול (עצירות). אני חושבת שזה בגלל תכולת הברזל. לי הכדור הזה לא מזיז אז אין לי בעיה לקחת אותו "בהתנדבות". בכל מקרה יש גירסה טבעית של סולגאר שאמורה לעשות פחות קשיים בעיכול (אבל יותר חור בכיס).

סביון1

New member
חוץ מזה מה קורה עם הטיפול שלך?

פשר לקבל פרנטל בלי מרשם?
חוץ מזה מה קורה עם הטיפול שלך?
אני שמחה שהטיפול מביא לך חשקים חיוביים...

נטאשה

New member
פעם , מזמן.....

פעם , מזמן.....
עוד בעידן התמימות לקחתי אבל מאז עברו המון מחטים בישבני... היום אני כבר לא מאמינה שזה מה שיעזור לי... והאמת שמרוב טיפולים ותרופות, כבר שכחתי לגמרי מהחומצה הפולית... אז, נראה לי, שאני ילדה רעה, לא את.

שרון גל

New member
למה חשוב לקחת חומצה פולית?

פעם , מזמן.....
עוד בעידן התמימות לקחתי אבל מאז עברו המון מחטים בישבני... היום אני כבר לא מאמינה שזה מה שיעזור לי... והאמת שמרוב טיפולים ותרופות, כבר שכחתי לגמרי מהחומצה הפולית... אז, נראה לי, שאני ילדה רעה, לא את.

סביון1

New member
חשוב לקחת חומצה פולית כי מחקרים

מהשנים האחרונות גילו שמחסור בחומצה פולית בשלבים הראשונים של ההריון עלולים לגרום למומים חמורים בעמוד השדרה של העובר. לא רוצה להפחיד אף אחת אבל אני אישית מכירה מישהי שנאלצה להפסיק את ההריון בגלל מומים כאלה ונאמר לה שזה בגלל שהיה חסר לה חומצה פולית בגוף.

ayoosh

New member
ברררררר, אמאל'ה../images/Emo18.gif

מהשנים האחרונות גילו שמחסור בחומצה פולית בשלבים הראשונים של ההריון עלולים לגרום למומים חמורים בעמוד השדרה של העובר. לא רוצה להפחיד אף אחת אבל אני אישית מכירה מישהי שנאלצה להפסיק את ההריון בגלל מומים כאלה ונאמר לה שזה בגלל שהיה חסר לה חומצה פולית בגוף.
ברררררר, אמאל'ה

הנה הדברים שמפחידים אותי, לעבור את הכל, ואז שיתגלה משהו כזה... , מצד שני, זה פחד של כל אחת (רק שאנחנו עוברות תהליך הרבה יותר מורכב וקשה- פיזית, נפשית, כלכלית וכו'...) מה שכן, כשהתחלתי בירורים, הרופא שלי בקופ"ח נתן לי מרשם לחומצה פולית לשלושה חודשים... מאז עברה חצי שנה, ואנחנו עדיין מבשילים עם הרעיון, ומוצאים מידע (חוץ מזה שרק עכשיו גמרנו את כל הבדיקות הנוספות שצריך היה לקראת הועדה (איידס, זרע, דם יזע ודמעות..
אבל אם אנחנו מתכוונים באמת להתחיל משהו, אני אקח את ההפחדות בחשבון ואתחיל לקחת.....

קחי פרנטל

קחי פרנטל
הפרופ' שמטפל בי המליץ לי במקום חומצה פולית שזה רק מרכיב אחד לקחת פרנטל Prenatal שזה כמוסות שמכילות את כל הויטמינים, המינרלים וכו' (כולל חומצה פולית) שצריכה אישה בטיפולי פריון וגם לאחר שנכנסת להריון. יש בזה רק כל המרכיבים הטובים ואין שם שום דבר מזיק אם לוקחים גם לאורך זמן. מחקרים מצאו שחומצה פולית משפרת "ביצועים" אצל העובר ולכן זה מאד מומלץ. אין דבר כזה רזרבות בחומצה פולית. ילדה רעה ? זה ענין של משמעת עצמית למען מטרה שאולי חשובה ביותר למען העובר שבדרך ...
דורית

מצב
הנושא נעול.
למעלה