תגובות - The Fillmore Instant Live, 8.7.05

AeroTom

New member
תגובות - The Fillmore Instant Live, 8.7.05

סיימתי לשמוע את הערב השלישי שם. בסט הראשון יש כמה דברים טובים מאוד, כמו הפתיחה החזקה של Virtue & Vice שתמיד כיף לשמוע. Descending הסיום של Downtown $ Waster לתוך Thorn. אבל ה-Highlight של הסט הראשון הוא ללא ספק הביצוע של Could I've Been So Blind. השיר מהאלבום הראשון שמאז תחילת 97 בוצע רק פעם אחת, בהופעה הזאת. לסוף השיר מתחבר ג'אם ממש מגניב, עם מפוחית של כריס וגרסה באמת נהדרת שנמשכת כ-9 דקות ככה. הסט השני ממש נפלא, במיוחד בגלל החצי הראשון שלו: This Is The Way Torn And Frayed Miracle To Me Girl From The North Country Boomer's Story כולם באקוסטי בגרסאות ממש נפלאות. הבולט כאן הוא Torn & Frayed של הסטונס, שפשוט מקסים. כ"כ כיף לשמוע את הלהקה מבצעת את השיר הזה, מתוך האלבום האהוב עלי של הסטונס כיום (Exile On Main Street). מיד אחריהם מגיעים Ballad -> Wiser שתמיד טובים ביחד, בהמשך יש את Blackberry שלא מבוצע הרבה, אבל הוא השיר הפחות אהוב עלי ב-Three Snakes. לראות אבל כל שיר מהאלבום הזה זה תמיד מעולה. בהדרן יש את Yer Blues של הביטלס שגם בגרסה נחמדה, למרות שאני לא מטורף על השיר. נהנתי מה-Instant Live הזה הרבה יותר מהערב הראשון. אני עכשיו באמצע הערב האחרון שאחרי שאסיים אותו אסקר קצת גם אותו. אך אני נראה לי כבר יודע מה ה-Highlight שלו יהיה (וכנראה גם של הריצה המלאה של הפילמור). אבל אי אפשר לדעת, כי ההופעה האחרונה הזאת שם היא פשוט סט-ליסט אדיר מבחינת שירים...מטורף.

AeroTom

New member
ותגובה גם על הערב האחרון ב"ריצה" של הפילמור

וואו. אחת ההופעות היותר מיוחדות שהקרואוז עשו בשנתיים האחרונות, וכמובן מאז הקמבאק (ובעצם מתמיד). אני חייב לפני ההערות לשים פה את הסט-ליסט של ההופעה שוב, ויזואלית, כי הוא מדהים:
The Black Crowes 10 August 2005 - The Fillmore - San Francisco, CA [ USA ] - Set One - One Mirror Too Many Sting Me Go Faster Jam -> Black Moon Creeping Paint An 8 Bad Luck Blue Eyes Goodbye Space Captain Jam -> How Much For Your Wings? -> Jam -> Thorn In My Pride - Set Two - Sunday Night Buttermilk Waltz Darling Of The Underground Press Sin City (1st time played) Tonight I'll Be Staying Here With You Wyoming And Me (1st time played) Better When You're Not Alone Feathers Under A Mountain Evil Eye She Gave Good Sunflower Happy - encore one - Happiness Is A Warm Gun (1st time played) - encore two - Willin'​
אחד הסטים היותר מדהימים של להקה, ושיש בו גם המון Hoghlights בשבילי. דבר ראשון הפתיחה של One Mirror...תמיד מיוחד ויראה גם על סוג ההופעה שתגיע עכשיו. מהפתיחות היותר נהדרות עם השירים היותר מיוחדים\נדירים שלהם. Paint An 8 Bad Luck Blue Eyes Goodbye Space Captain עוד שירים שתמיד כיף לראות בסט. ונקודת הקסם של ההופעה הזאת מגיעה בסוף הסט הראשון עם החיבור של: How Muhc For Your Wings -> Thorn יש פה 36 דקות של אושר טהור. מדהים. כבר שמעתי (וחוויתי גם בלייב מהשורה הראשונה) כניסות של שירים אחרים לתוך ג'אם שמוביל לג'אם המקדים של Thorn ואז לכל הסאגה של Thorn עצמו. הקטע הזה בהחלט אחד המיוחדים ומדהימים שהם עשו. דבר ראשון בגלל ש-"How Much" הוא שיר מאוד מיוחד ולא מופיע הרבה בהופעות הלהקה, וגם הביצוע. פשוט ענק. אני חושב שהקטע הזה והסאגה גם של Balld לתוך Thorn שמופיעה בהופעה המדהימה של קולומבוס מה-1 באוגוסט 2006, הם 2 מקטעי החיבור הכי מדהימים שהקרואוז עשו. כיף ענק. והסט השני פה עכשיו מלא גם הוא בפנינים. Sunday Night ו-"Darling" תמיד כיף לשמוע. Sin City של גראם פארסונס מבוצע פה בפעם הראשונה ואני כ"כ אוהב את הגרסה שלהם לזה. מקסים פשוט. אבל Highlight גדול בשבילי פה הוא הביצוע הראשון אי פעם שהלהקה עשתה כאן ל-Wyoming & Me. זה אחד השירים הכי אהובים עלי של הלהקה. שוחרר כאמור ב-Band של ה-Lost Crowes, אך רק בהופעה הזאת באוגוסט 2005 הם ביצעו אותו לראשונה בלייב. פעם ראשונה אגב מתוך 3 בלבד בינתיים ע"י כל הלהקה. הפעם השניה הייתה ב-14 ביולי 2006 בהופעה הראשונה מתוך 2 של סט אקוסטי\סט חשמלי (השניה הייתה בקולומבוס שהזכרתי ב-1 באוגוסט) והשלישית הייתה בספטמבר 2006 עם סטייסי. שיר כ"כ יפה... ואחריו עוד מגיעים: Better When You're Not Alone Feathers עוד 2 שירים ענקיים ומיוחדים כ"כ של הלהקה...השני היה לי העונג לקבל בלונדון בהופעה השלישית, הראשון מהשירים שהכי הייתי רוצה לחוות... ואם זה לא מספיק הנה מגיעים: Under A Mountain Evil Eye עוד 2 שירים נהדרים מתוך Three Snakes שמעלים ל-5 את מזפר השירים מהאלבום פה. וזה אומר הרבה על מיוחדות ההופעה...בהחלט. She Gave Good Sunflower ו-Happy של הסטונס מסיימים את הסט השני. 2 שירים שכיף מאוד לשמוע. את הראשון כאן אני מאוד אוהב וחושב שהוא אחד השירים היותר underrated של הלהקה. אני מת עליו. הביטלס בהדרן הראשון (שיר שלישי שמבוצע פה פעם ראשונה אי פעם) והדרן שני עם Little Feat. הופעה מ-ד-ה-י-מ-ה ו-Instant Live שחובה לדעתי בכל בית ששומר כשרות על הקרואוז...מההוצאות ששוות הרבה יותר מה-25 דולר ששילמתי עליהן. ענק. סט ליסט מטורף של הופעה מיוחדת בהחלט.

למעלה