שר התחבורה הנחה הנהלת הרכבת לחתום

מצב
הנושא נעול.

tamarhp

New member

liorschwimmer

New member
איזה אושר, יש סיכוי לרכבות נקיות?

חוזה עם בומברדיה על מיקור חוץ במעמד צד אחד ללא משא ומתן עם הוועדים. ישיבת המשא ומתן שהיתה אמורה להתקים היום התפוצצה לאחר שעיני שמע על הכרזת השר. עיני ועוזריו עם וועד העובדים עזבו המקום .

kobiz99

New member
נקיון הרכבות אינו קשור לוועד

את נקיון הרכבות עושות חברות קבלניות שההנהלה מביאה. ברכבת ישראל מתקן רחיצה אחד כמדומני = הנהלה = רכישה ונדמה לי שגם יש בעיות של הגבלת מים לניקיון = הנהלה כנראה שלא תראה רכבות נקיות יותר

amit1270

New member
ולמה הוועד לא נלחם על זה??

את נקיון הרכבות עושות חברות קבלניות שההנהלה מביאה. ברכבת ישראל מתקן רחיצה אחד כמדומני = הנהלה = רכישה ונדמה לי שגם יש בעיות של הגבלת מים לניקיון = הנהלה כנראה שלא תראה רכבות נקיות יותר
ולמה הוועד לא נלחם על זה??

easylivin

New member
קיללת והנך מתבקש להימנע מזה בעתיד.

קיללתי מישהו ??? גם אני יוצא טיפש לפעמים ומוד
בטעות .
קיללת והנך מתבקש להימנע מזה בעתיד.
אתה יכול "להודות" ולכתוב מה שאתה רוצה על עצמך; גם על אישיות ציבורית כלשהי אתה יכול לכתוב מה שבא לך (בין אם זה כץ, ביבי או גילה) כל עוד לא הדברים לא מנוגדים לחוק. אבל קללות כלפי חברי פורום הופכות את הדיון לגן ילדים, ובטח שלא עוזרות לך להוכיח את טיעוניך. זה גם מנוגד לכללי הפורום ותאמין לי שעדיף שאני אזהיר אותך, ולא המנהלים. גם מה שכתבת לדוד זה לגמרי לא לעניין.

kobiz99

New member
ממתי אתה מגן על תרבות המלל בפורום

ואתה לא תקלל יותר אף חבר בפורום.
בימים האחרונים משתלחים בי באופן אישי ובעובדי הרכבת ולא שמעתי מילה מכבודו פתאום המילה "טיפש" מפריעה לכבודו. לא שאני בעד לפרוץ תרבות הדיון אבל אם איכפת לך מתרבות הדיון אנא רסן את כולם. תודה קוביז

easylivin

New member
צודק, פשוט בשלב מסויים נמאס לי

בימים האחרונים משתלחים בי באופן אישי ובעובדי הרכבת ולא שמעתי מילה מכבודו פתאום המילה "טיפש" מפריעה לכבודו. לא שאני בעד לפרוץ תרבות הדיון אבל אם איכפת לך מתרבות הדיון אנא רסן את כולם. תודה קוביז
צודק, פשוט בשלב מסויים נמאס לי
מהרמה שהדיון מדרדר אליה. אבל מעתה ואילך לא אעיר לאף אחד, יש כאן מנהלים שיודעים את העבודה שלהם, ואני מקווה שיידעו לסכל קללות (אבל רק נגד חברי הפורום), הצפה בהודעות זהות ודברים אחרים שפוגעים בדיון.

alantan

New member
רק שלא יגיע לצפון מערב לונדון, הוא יזדעזע

האם יש סיכוי שאתה תכתוב פעם לא דברי
בכי ונהי ולא על חוטי ערוב, גראפיטי ונקיון?
רק שלא יגיע לצפון מערב לונדון, הוא יזדעזע
ממה שעשו היהודים כאן. חוטי עירוב כבר נמתחו סביב שלושה איזורים כאן...
http://www.nwlondoneruv.org/index.shtml

benshap2

New member
ובינתיים- עווווד דחיה במועד פתיחת הקו ליבנה-מ

חוזה עם בומברדיה על מיקור חוץ במעמד צד אחד ללא משא ומתן עם הוועדים. ישיבת המשא ומתן שהיתה אמורה להתקים היום התפוצצה לאחר שעיני שמע על הכרזת השר. עיני ועוזריו עם וועד העובדים עזבו המקום .
ובינתיים- עווווד דחיה במועד פתיחת הקו ליבנה-מ
מערב. למה? כמו כל דבר ברכבת - ככה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה