שרשור

mikeys barking

New member
לגבי פורום אנימה ומנגה [../images/Emo3.gif]

אני גם מבקרת שם לפעמים, אבל זה כל כך מסובך שאני מרגישה כאילו הם מדברים איתי ביפנית
יש שם כל כך הרבה דברים שאני לא מבינה, ואני כולה רואה כמה סדרות וקוראת לפעמים, ככה שצריך באמת לשבור את הראש כדי להבין שם משהו S:

OrlyNL

New member
שרשור ../images/Emo32.gif

אני חולה
ומה שלומכם? מה דעתכם לפתוח שרשור אוף-טופיק פעם בשבוע, שבו תוכלו לקשקש על דברים שלא קשורים לפורום?

גם אני חולה =(

אבל בתהליכי החלמה. הגרון שלי כבר לא צרוד! זה מה שחשוב חחח בכל אופן, כן... יהיה רעיון מעולה לפתוח שרשור כזה כי אני מניח שיש כאן שיחות שגולשות לנושאים שלא קשורים רק בדיבוב.

ושכחתי להוסיף-

בנוגע לחתימה ההיא שאתם מדברים עליה... שכדאי בכל זאת לכתוב את המשפט "גם אני דיבבתי 1612 פרקים של פוקימון" כי זה יותר אפקטיבי וברור. לא הרבה יודעים מה זה רפליקות, וכשהם ייראו את המילה "דיבוב" ו"פוקימון" הם יגידו "וואלה, מדובר פה בפורום דיבוב" P:

miaBaby

New member
ההיפך, הייתי עושה בכוונה משהו לא...

מובן שרק מי שבעסק מבין...אבל זו כבר שריטה שלי... XD משהו כמו: "גמני נכנסתי בפאנצ' הזה כבר 1612 פעמים..." ככבוד לכמות הפעמים שחוזרים לפעמיפ על משפט אחד מזורגג שמתחרבש@%$#@^$#W כולנו מכירים את ההרגשה P: אהה ורמי, סורי שאני לא מחוברת הרבה, אני במצב נוכחי בלי אינטרנט

mikeys barking

New member
אבל ככה אם יש מישהו שדווקא כן

מתעניין בנושא, יכול לבוא לפורום בעקבות החתימה (או משהו כזה
)

miaBaby

New member
אתם נורא נחמדים לעולם XD

אני סתם מחפשת להצחיק ת'צמי P:

דווקא לדעתי

העולם יסתקרן לראות של מה בחתימה, אז אנשים ייכנסו ויראו איזה פורום זה..

חחח זה בסדרר XD

ראית אותי מחובר בכלל לאחרונה? XD אני בקושי מתחבר.. המון עבודות, ראיונות, מבחנים ובלאגנים בכלל.. ועוד הייתי חולה. אני כבר משתגע מרוב עיסוקים XP ובנוגע למה שאמרת.. באמת מגניב אם החתימה תהיה על משהו שרק אנחנו נבין.. ואני מה-זה איתך בקטע של הפאנצ'ים XDD

למעלה