שרשור

תכשיטי מעצבת במתנה ב-../images/Emo43.gif

מביאים לך תכשיט של חג בסימן ראש השנה, פורום אופנת נשים מזמין אותך לספר לנו איזו החלטה אופנתית קיבלת לראש השנה - ואולי לזכות בתכשיטי המעצבת הגר סתת בשווי 1,000, 600 או 400 ש"ח! http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=2061&MessageId=144915240
הזדמנות אחרונה לזכות בסדנא ב-4chef! עוד לא העליתם מתכון מקורי, טעים ושווה במיוחד לראש השנה? התחרות בפורום מתכונים מסתיימת עוד שעות ספורות בלבד, אז אל תפספסו: http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?ForumId=75&MessageId=144749420 שנה טובה לכל גולשי
!

../images/Emo103.gif למשחק האהוב עליך יש פורום?

יש לכם משחק אהוב שאתם משחקים ללא הפסקה? אז למה שלא יהיה לו פורום?
אנו מחפשים מנהלים לפורומים חדשים באשכול משחקים, ואנו פתוחים להצעותיכם בכל תחום של משחקים:
משחקי מחשב נוסטלגיים
Gunz Online
Ikariam
WarRock
משחקי קלפים
משחקי תפקידים
משחקי חברה
אנחנו רוצים לפתוח פורום למשחק האהוב עליך
– פורום שתתפתח בו קהילה עבור כל המשחקים ללא הרף, שבו יהיה אפשר ללמוד, לשתף לאיזה שלב הגעתם, להנות והכי חשוב לשחק ולהכיר פרטנרים למשחק השבת. תפוז רוצה לבנות בית לדבר שאותו אתם הכי אוהבים, אז למה אתם מחכים? משחק ללא הפסקה במשחקים שאתה אוהב? מכיר טיפים טובים למתחילים? זוכר את כל הכללים בעל-פה? הגש מועמדות דרך הקישור, ואולי תעמוד בראש פורום שיעסוק כולו במשחק האהוב עליך! http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applications/form.asp
ניהול פורומים נעשה בהתנדבות
הפנייה מיועדת לגברים ולנשים כאחד, מעל גיל 16
תשובות יינתנו לפונים תוך 10 ימי עבודה

../images/Emo124.gifלכל חברי וחברות הפורום-

שתהיה לכם שנה טובה ומתוקה, שנה של אושר, שנה של בריאות, שנה של הצלחה והגשמה, שנה של סיפוק, וכמובן שנה של אהבה
אוהב את כולכם, שוהם

NettlesRule

New member
אנשים יקרים ../images/Emo13.gif

שנה טובה ומתוקה לכול מעריצי '' דם אמיתי '' אני לא יגיד שאני אוהבת אותכם כי זה יהיה מוזר. אבל אני אוהבת את ההנהלה

rap girl 15

New member
שנה טובה!!!!!!!

ומה זה לא אוהבת אותנו? אבל אני רוצה אהבהההההה :'(

West Doll

New member
אני מקווה שכולכם נהנתם בחג../images/Emo3.gif

היה כ"כ הרבה אוכל וזה היה כ"כ הרבה ימים להיות בלי טלפון ובלי כל אמצעי תקשרות חוץ מהמשפחה שלי...סיוט!!

West Doll

New member
../images/Emo124.gif אז ספרו חוויות...

איך עבר עליכם החג? איך ביליתם אותו? היה אוכל? היו צחוקים? ספרו ספרו

דווקא היה בסדר

כנראה בגלל שציפיתי שיהיה לי קשה, אבל באמת היה נחמד. באו אלינו אורחים, וקראתי מלא! ובואו נגיד שטוב שיש היום צום

West Doll

New member
וואי הצום הזה בא לי בטוב לגמרי../images/Emo6.gif

כמה טחנתי בחג...מיי גאד

limors2

Active member
מלא אוכל../images/Emo99.gif

היה ממש בסדר! היו דובשניות, התחלתי וסיימתי כמה ספרים, השלמתי כמות נכבדת של פרקים בסדרה שהזנחתי מלא זמן ואפילו יצאתי לטייל עם חברה כמה פעמים
והצחוקים היו מאוחר בלילה אתמול, כשבגלל עדכון הזמן האוטומטי במחשב שלי הייתי משוכנעת שזה 2:00 כשזה כבר היה 3:00. והתעקשתי על זה למישהי
[כבר כיוונתי את השעון במחשב והוא החליט ביוזמתו ללכת עוד שעה אחורה]

limors2

Active member
כי לא כיוונת טוב או שהשעון הפנימי התערב?

שלי התערב והעיר אותי אחרי 6 שעות שינה

West Doll

New member
אצלי היה נחמד.

הייתי בבית עם כל המשפחה. אחיות שלי היו אצלי עם אחיינים שלי ואני חייבת להגיד שדי חפרו לי
היה ממש ארוך להיות איתם מיום רביעי עד מוצ"ש
הצחוקים באו ביום חמישי שעשינו "על האש" ואבא שלי הוציא איזה 6 בקבוקי יין שאני, גיסי והוא סיימנו לבד וכולנו התחלנו להיות בסטלה ולדבר שטויות
הלכתי לישון טוב באותו לילה

למעלה