שרשור תמונות!

OverSharing

New member
אוי, חשבתי שהגבי לך../images/Emo103.gif

את ממש יפה, ותחייכי, זה שיא הקול:]

mmmbam

New member
כדאי לי?...

טוב, נו... שיהיה... תעשו לי טובה, אל תגידו לי "וואו את מדהימה" ודברים כאלה... ברור לי שזה לא נכון... טוב, תמונה מכוערת, של ילדה מכוערת וחסרת ביטחון בקשר למראה שלה... מהטיול השנתי, בנחל ארוגות! היה כיייייייף...

יבח

New member
שלקע=)

בכל התמונות מאז ומתמיד שלך...[כל אלו ששמתם פעםפעםפעם] בקומונה(נו..שרוטות) את מדהימההההההה

אע, זה. ../images/Emo25.gif

[אבל אני דורשת צומי
סלאטס.] מישהי יכולה לכווץ לי איזו תמונה?

Brownie s

New member
וואי איזה חמודה!-

אממ.. זה נראה קצת כמו.. כאילו שאת מצלמת מתוך אסלה.. חחחח

michalusha

New member
ממממממממ....

אני מתלבטת אם לשים תמונה או לא... ממממממממ....... שירה- עצה... חחחח עד שאני אתרגל אני צריכה את עזרתך..

Ne§t£A Gi®L

New member
*תוהה*../images/Emo108.gif

את בונה על זה שחצי פורום יצעק לך עכשיו "שימי שימי", לא? זה יהיה נורא נחמד אם זה ייקרה. ואז תשימי את התמונה כמובן. כך שאין לזה שום קשר לאם את רוצה או לא, את סתם רוצה לשמוע ח"ח מהפורום. אז חאלאס שימי. [זה כמו אלו ששמות תמונה ואומרות שהן מכוערות ושמנות ודקה אחרי מתבכיינת שהן שמו. מה הטעם? רר]

michalusha

New member
במקרה שלי אין...

כי התכוונתי ששירה תענה לי, והיא ענתה לי. וזהו. תודה.

היא לא בונה על כלום

ולמקרה שלא שמת לב, היא פנתה אליי. חוצמזה זה לא שהיא כמו אלה שחושבות שהן מכוערות או שמנות או אנערף, היא פשוט לא יודעת אם לשים תמונה או לא. היא סה"כ שאלה אותי אם לשים תמונה או לא. אני למשל עוד לא שמתי תמונה בגלל כל מני סיבות, וממש לא בגלל שאני חושבת שאני שמנה או מכוערת.

michalusha

New member
הווווו יאאאאפה שיליי

(סליחה היה לי פרץ מיכל הראלי
) אכן אכן. פניתי אליה. למי יש בעיה?! בכל אופן, אין לי כוח לויכוחים מפגרים שכאלה, שכן כולנו כאן למטרה אחת- לשתף אחת את השנייה בבעיות ושטויות ולאחד את המין הנשי ברחבי הארץ
אז יאלה, שכחנו וסגרנו את הנושא הזה.

למעלה