שרשור תמונות של אוטובוסים ישנים.

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
תמונה אחרונה.

היום אחרי הצהריים, בזמן שהדרומי וצביקוש23 טיילו וצילמו, אני נסעתי על האופניים שלי למרחבי השרון, וצילמתי תמונות של אוטובוסים ישנים. הנה התמונות.
תמונה אחרונה.
כפי שאתם רואים יש הרבה אוטובוסים זרוקים כמחסנים, או לצד שדה או פרדס. אם אתם מכירים דברים כאלה, אתם יכולים לעדכן, ואני אשתדל להגיע למקום לצלם. בכל מקרה, מקווה שנהנתם.

אורי, תודה רבה!

תמונה אחרונה.
כפי שאתם רואים יש הרבה אוטובוסים זרוקים כמחסנים, או לצד שדה או פרדס. אם אתם מכירים דברים כאלה, אתם יכולים לעדכן, ואני אשתדל להגיע למקום לצלם. בכל מקרה, מקווה שנהנתם.
אורי, תודה רבה!
תיעוד נהדר של האוטובוסים.

צביקוש23

New member
מה שמעניין לגבי המידיבוס הזה

תמונה אחרונה.
פעם ראשונה שאני אישית נתקל באוטובוס כלשהו של דן והכוונה ל"מודרנים" שכבר נטוש..... למה הוא כבר פורק נמכר לגרוטאה?. מה שמעניין שפ"ת עוד פועל אחד כזה אם אני לא טועה (נדמה לי בקו 5,ת"מ פ"ת - שכונת נווה עוז) .

אוהד11

New member
../images/Emo39.gif כל הכבוד, אורי, על התמונות|תו

פעם ראשונה שאני אישית נתקל באוטובוס כלשהו של דן והכוונה ל"מודרנים" שכבר נטוש..... למה הוא כבר פורק נמכר לגרוטאה?. מה שמעניין שפ"ת עוד פועל אחד כזה אם אני לא טועה (נדמה לי בקו 5,ת"מ פ"ת - שכונת נווה עוז) .
כל הכבוד, אורי, על התמונות|תו

אורי: אתה ענק ! אין מילים ! ../images/Emo24.gif

תמונה אחרונה.
אורי: אתה ענק ! אין מילים !

saar ganim

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif אהבתי תתמונות של הO303

תמונה אחרונה.
אהבתי תתמונות של הO303
ד"א מישהו יודע כמה אוטובוסים מסדרת ה-50XX מושבתים? אני יודע ש:5001,5005 יש עוד? ואני נוסע בקו 15 ת"א לבית ספר והם עושים הרבה בעיות במיוחד עם הדלתות צריך ללחוץ הרבה על המתג של הדלתות כדי שהדלת תפתח והרבה פעמים נסענו עם דלת פתוחה כי הדלת לא נסגרה

אורי404

New member
וה-0303 הוא באמת "אקס אגד".

אהבתי תתמונות של הO303
ד"א מישהו יודע כמה אוטובוסים מסדרת ה-50XX מושבתים? אני יודע ש:5001,5005 יש עוד? ואני נוסע בקו 15 ת"א לבית ספר והם עושים הרבה בעיות במיוחד עם הדלתות צריך ללחוץ הרבה על המתג של הדלתות כדי שהדלת תפתח והרבה פעמים נסענו עם דלת פתוחה כי הדלת לא נסגרה
וה-0303 הוא באמת "אקס אגד".
אני כתבתי שאני משער, שהוא היה באגד. האם הוא אכן היה באגד (אני פשוט לא מבין במספרים חיצוניים של שנות השמונים)?

אורי כל הכבוד

אהבתי תתמונות של הO303
אורי כל הכבוד
לך על התמונות המענינות שאתה מביא לפורום

ארזS

New member
כמה הספיק לחיות המידיבוס הזה ?

תמונה אחרונה.
כמה הספיק לחיות המידיבוס הזה ?
וכבר זרוק לו...

יצחקA

New member
למה הוא הושבת? / נמכר?

תמונה אחרונה.
למה הוא הושבת? / נמכר?

ה דרומי

New member
הצד שלו בצד השני יש קיר

היום אחרי הצהריים, בזמן שהדרומי וצביקוש23 טיילו וצילמו, אני נסעתי על האופניים שלי למרחבי השרון, וצילמתי תמונות של אוטובוסים ישנים. הנה התמונות.
הצד שלו בצד השני יש קיר

מצב
הנושא נעול.
למעלה