**שרשור תוכנית 👁️ - משימת האשראם הגדול**

מצב
הנושא נעול.

אופה קטנטנה

Well-known member
גל מתמללת רגשות באופן שמבוגרים ויומרניים ממנה הן שם והן מחוץ לבית לא מתקרבים לעשות.
והכל באופן מאופק, מבלי להפעיל מניפולציות בגלגל העין.

בגילה, נשכבתי באמצע הקניון וצרחתי: אבל, תקני לי!

ayaliar

Well-known member
זו משימה איומה
לקחו את ליאור והפכו אותו למשימה שלמה. זה פשוט נורא
מתגעגעת לימים שתכניות בידור היו מבדרות
אם אני ארצה לבכות אראה חדשות

nicknick

Well-known member
זו משימה איומה
לקחו את ליאור והפכו אותו למשימה שלמה. זה פשוט נורא
מתגעגעת לימים שתכניות בידור היו מבדרות
אם אני ארצה לבכות אראה חדשות
אם נקדיש לזה רגע, אומנם נתנו לליאור משימה אבל זה בעצם מה ששם אותו בצד וגרם לו להיות הכי פחות חשוב בפרק הזה.
כי הוא רק המנחה, הוא לא זה שנחשף ומרגש ובוכה ונזכר. הוא בסך הכל ההוא שיושב בצד ואומר להם תנשמו.

ayaliar

Well-known member
אם נקדיש לזה רגע, אומנם נתנו לליאור משימה אבל זה בעצם מה ששם אותו בצד וגרם לו להיות הכי פחות חשוב בפרק הזה.
כי הוא רק המנחה, הוא לא זה שנחשף ומרגש ובוכה ונזכר. הוא בסך הכל ההוא שיושב בצד ואומר להם תנשמו.
האמת הפסקתי לצפות
הכוונה שלי היתה שכל המהות של ליאור בבית - כל האהבת חינם, קלישאות בשקל, משפטי הולמרק סתומים כאלה - זה בדיוק מה שאני לא סובלת בו
והמשימה הזו היא הוא, כל הנ"ל, בכמות מוגזמת.
לא שהמשימה מתמקדת בו אלא שהמשימה מעצבנת בדיוק כמוהו

haya sol

Well-known member
זה שיהודה לא יסתדר עם ההורים שלו, עדיין הוא לא גר ברחוב. גם זכה במליון יחסית לגילו הצעיר. ולג'וזי נכון לא היו חיים קלים עם אמא נרקומנית ועדיין הוא היה עם כסף . יש באמת ילדים ללא כסף שהם אמורים לפרנס את המשפחה. אני הייתי במצב הזה ועכשיו יתומה ללא משפחה וללא עזרה . ובגל אני רואה יותר שקשה לה מיהודה אבל בגלל שהיא חזקה באופי קשה לראות את זה!

merilue

Well-known member
זה שיהודה לא יסתדר עם ההורים שלו, עדיין הוא לא גר ברחוב. גם זכה במליון יחסית לגילו הצעיר. ולג'וזי נכון לא היו חיים קלים עם אמא נרקומנית ועדיין הוא היה עם כסף . יש באמת ילדים ללא כסף שהם אמורים לפרנס את המשפחה. אני הייתי במצב הזה ועכשיו יתומה ללא משפחה וללא עזרה . ובגל אני רואה יותר שקשה לה מיהודה אבל בגלל שהיא חזקה באופי קשה לראות את זה!
כי גל לא בוכה על החיים שלה כל שניה ודקה
לא משתמשת רק בזה כדי לצבור קהל

מצב
הנושא נעול.
למעלה