**שרשור תוכנית 👁️ - משימת האשראם הגדול**

מצב
הנושא נעול.

עדינהקאט

Well-known member
ערב טוב |4U|

אז מה יהיה לנו בתוכנית:unsure:

האם יהיה קשר בין הפרומו לבין המציאות

ומהי המציאות בכלל כשרוב הלייב צונזר...

צפייה מהנה:sneaky:

רינו21

Well-known member
וכמובן שותלים לצופים את "ההגיון" בתגובה של רמי (האלים והמגדף סדרתי) לג'וזי שאוי אוי אוי מה אמר לו...עריכה מבזה

yoni564712

Well-known member
הדבר היחיד שמעניין אותי זה למה אמרו להם להתכונן לשידור ובסוף אגלה שאמרו להם להתכונן לשידור רק כדי להגיד להם לילה טוב

מיק83

Well-known member
הלוואי שתהיה הפסקת חשמל ולא יהיה פרק 🤬

שיהיה לכם פרק משעמם 😬

שונאת את עוז ☹️

בוייאקה מאן

Well-known member
מצחיק אותי שיהודה אמר שכל פעם שהוא מדבר על גל בחדר אח הוא מתחיל קודם מדברים טובים, והשאלה הנשאלת היא - למה גם בחדר האח היא הנושא שיחה שלו? אובססיה מוזרה.
כי על מה עוד יש לו לדבר שם?
כמה פעמים הוא יכול לבכות שהוא מסכן? ו/או שהוא ירק על אמא שלו?
זה הכל אפשר פעם אחת רק
על גל אפשר לדבר כל הזמן כי היא לא מפסיקה להיות דומיננטית ולבלוט מדיי
אז הוא יכול להתלונן ללא הפסקה

כל אחד צריך מוזה וגל היא המוזה של יהודה

סטילהוק1

Well-known member
מצחיק אותי שיהודה אמר שכל פעם שהוא מדבר על גל בחדר אח הוא מתחיל קודם מדברים טובים, והשאלה הנשאלת היא - למה גם בחדר האח היא הנושא שיחה שלו? אובססיה מוזרה.
כי הוא יצור אובססיבי ששורף לו מבפנים השמחת חיים, הביטחון העצמי והחריצות שלה. עוד לא נתקל בבחורה צעירה כמוה שעשתה לו בית ספר.

סטילהוק1

Well-known member
מקווה מאוד שכל הקבוצות יתגייסו להדיח את ימית חולצה אפורה המתעלקת הקושרת בע"מ מהבימה ולשלוח אותה בחזרה לבעלה השבוע. זה כבר בלתי נסבל לצפות בלילות בגללה. מהאח הגדול זה הפך למופע הקריפי והביזארי של ימית. וזו גם עלולה להיות ההזדמנות האחרונה להיפטר ממנה לפני שתגלוש מתחת לרדאר של כולם לגמר כמו שהיה כמעט עם הרבי אבי לד זפלין הנוכל "המברך" הבלתי נסבל בעונה של טהוניה שאם לא היה מגלה למי הצביע והועמד אוטומטית רגע לפני הגמר היה גם בגמר בלי להיות מועמד כל העונה.

מקווה מאוד שכל הקבוצות יתגייסו להדיח את ימית חולצה אפורה המתעלקת הקושרת בע"מ מהבימה ולשלוח אותה בחזרה לבעלה השבוע. זה כבר בלתי נסבל לצפות בלילות בגללה. מהאח הגדול זה הפך למופע הקריפי והביזארי של ימית. וזו גם עלולה להיות ההזדמנות האחרונה להיפטר ממנה לפני שתגלוש מתחת לרדאר של כולם לגמר כמו שהיה כמעט עם הרבי אבי לד זפלין הנוכל "המברך" הבלתי נסבל בעונה של טהוניה שאם לא היה מגלה למי הצביע והועמד אוטומטית רגע לפני הגמר היה גם בגמר בלי להיות מועמד כל העונה.
לא מאמינה לאף מילה שלה . פשוט לא .

מצב
הנושא נעול.
למעלה