שרשור רו 10.9.12

שי מילר

New member
מנהל
שרשור רו 10.9.12

כאן אין כלום, בהודעה הבאה תוצאות רו איז מונטריאול, תודה לנטע

pufpuf

New member
שבוע הבא ברו

סי אם פאנק גונב סוכריה מתינוק, דורס גור חתולים, גורם להפלה לזוג שהצליח להכנס להריון אחרי 20 שנה של טיפולי פוריות, יורק על הדאלי לאמה, מקנח את האף עם דפים של הברית החדשה ושם רגל לזקנה לפני מדרגות נעות.

AMEOBI

New member
ראו

קודם כל אני מאחל החלמה מהירה לג'רי לולר...ואולי זה באמת הזמן שהWWE יבינו שהוא כבר לא צריך להיות בזירה כי זה נהיה מסוכן מבחינה בריאותית עבורו.

בקשר לתוכנית אני אתייחס לפאנק שנתן שני פרומואים (הראשון עם ברט,ובמיוחד השני עם סינה) פשוט אדירים ואני מאוד שמח שקיבלנו את פאנק הישן בחזרה...כנראה שבמסגרת המגבלות של הWWE כיום הדמות שלו פשוט לא יכולה לעבוד בתור פייס ולכן הוא עדיף כהיל. (הוא גם בחיים לא יהיה הפייס מספר 1 כל עוד סינה עדיין פייס). הפרומו של סינה גם היה לא רע והקטעים של בריאן וקיין היום גם טובים וכנראה שהם בדרך לאליפות הזוגות.

מעבר לזה כל השאר היה ממש לא מעניין...

Frostey

New member
אני לא מבין מה הדחף הזה

של הWWE ללכת עם הראש בקיר...למה לנסות להפוך את פאנק להיל בכל הכוח?! לתת לו לרדת על ברט, על מייקלס, על אוסטין.חבל שהוא לא הזכיר את טייקר על הדרך.

בדיוק אותו סיפור עם סינה- לתת לו ללקק לברט הרט,למרות שכל הקהל צועק לו שהוא לא יודע להתאבק. מסגמנטים מפגרים של קבוצת תמיכה לשליטה בכעסים,עברנו לסגמנטים מפגרים של שיימוס במשפט על ביצוע תרגיל היאבקות על מתאבק אחר...
לתסריטאים האלה מגיעה העלאה במשכורת!

היה איזשהו סטוריליין בSD שגרם לנשים שנמצאות בפיוד,להתנהג כאילו שלושתן פתחו סטייבל או משהו?

מאיזה סיבה יש את AJ בתור JM בכלל? הרי ממילא כל שבוע יש סקרים מי יתמודד נגד מי.

אני לא מתכוון הפעם לרשום דיעות מורחבות,מרוב שהתכנית כ"כ משעממת ונוראית עם מצב רוח כללי רע בגלל התקרית עם לולר.

שבוע הבא בRAW:
יותר גרוע מזה יכול להיות?

GinAndTonic

New member
WWE חושבים בצורה של שחור ולבן וזאת הטעות

כי פאנק הוא לא כזה...

זה בדיוק המקום לשים סופרסטאר שהוא מעל כל העסק, שיכול להטריף את הקהל בצורות שונות, אולי טיפה כמו שהיה עם אוסטין...לא טוב ולא רע.
הבעיה היא שאכן כשאתה עושה תוכנית שמיועדת ברובה לילדים, אתה תעשה את זה כנראה עם הפרדה של שחור ולבן - של ילדים...
חבל שהקהל האמריקאי טיפש, אחרת היה אפשר לקבל מוצר טוב יותר.

כי זה היאבקות ולא "שובר שורות"

אולי זה האוהדים ואולי זה מה שווינס חושב על האוהדים, אבל יש כאן תפיסה שאוהדים ההיאבקות הם לא חכמים במיוחד, הם ילדותיים והם לא יבינו את כל הדקויות של דמויות מורכבות. הם כביכול מצפים לחלוקה ברורה בין הטוב לרע, ממש כמו בסרטים מצוירים.

Frostey

New member
זה אומר שעידן הPG הרס את הרסלינג.

כי בתקופת האטיטוד היו לנו דמויות תלת-מימדיות,ולא כאלה שטוחות שעשויות מקרטון.

rainman84

New member
חייב לציין ש

TNA בזמן האחרון יותר מעניינים מהWWE
מצד שני,אני חושב שדי ברור לכולם שזה לא לאורך זמן,

לא רק PG, פשוט כנראה אין היום תסריטאים

טובים שם. אפשר לפתח דמויות מעניינות גם תחת הגבלת PG, אחרי הכל יש סדרות מעניינות בעלות דירוג PG.

למעלה