** שרשור צהריים 2 היום ה-65 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

לך!

Well-known member
פתאום עלה לי הרגע שאופק ניסה לקרב את טליה לבית בהתחלה.
עשה ממש שיחות עם הדיירים.
ניסה לרכך את דיאן, ביקש מרחל שתפתח קצת את העיניים לגביה.
אופק של היום היה אומר לאופק ההוא:
סמרטוט!
היא לא שמה עליך, תברח משם ומהר.
הוא ברח
וזה למה הוא חוטף ממנה.

Kaz12

Well-known member
חשוב לציין גם שבניגוד לשרין שקובעת לקאזם שאסור לו להתקרב לטליה או להגן עליה, קאזם עצמו לא מתנהג באופן הדוחה הזה ולא אוסר עליה להתקרב לשחף/דניאל ולדבר בטובתם. אפילו פעם אחת לא העיר לה על זה ובטח שלא התנהג אליה אחרת בגלל זה.
חבל שקאזם לא רואה כמה שרין רק מזיקה לו ושהיא בכלל לא חברה אמיתית ולא מחזירה לו אותו יחס שהוא נותן לה. אבל מאוחר מדי, כבר הרסה לו את העונה. וגם אני מתחיל לראות שבאמת גם לדינה לא חסר. איף.
אני מתחיל להפנים שהניצחון לא יגיע לקאזם למרות שמגיע לו, ואם ככה אז אולי באמת מגיע לטליה לנצח אחרי שספגה שם בבית הזה כל כך הרבה שנאה למרות שלא עשתה כלום לכל אלה ששונאים אותה. עצם קיומה מספיק כנראה. קנאה זה דבר מפחיד.

הצודקת11

Well-known member
חשוב לציין גם שבניגוד לשרין שקובעת לקאזם שאסור לו להתקרב לטליה או להגן עליה, קאזם עצמו לא מתנהג באופן הדוחה הזה ולא אוסר עליה להתקרב לשחף/דניאל ולדבר בטובתם. אפילו פעם אחת לא העיר לה על זה ובטח שלא התנהג אליה אחרת בגלל זה.
חבל שקאזם לא רואה כמה שרין רק מזיקה לו ושהיא בכלל לא חברה אמיתית ולא מחזירה לו אותו יחס שהוא נותן לה. אבל מאוחר מדי, כבר הרסה לו את העונה. וגם אני מתחיל לראות שבאמת גם לדינה לא חסר. איף.
אני מתחיל להפנים שהניצחון לא יגיע לקאזם למרות שמגיע לו, ואם ככה אז אולי באמת מגיע לטליה לנצח אחרי שספגה שם בבית הזה כל כך הרבה שנאה למרות שלא עשתה כלום לכל אלה ששונאים אותה. עצם קיומה מספיק כנראה. קנאה זה דבר מפחיד.
מסכימה עם הרוב

רק שקאזם כן אמר לשרין מספר פעמיים להתרחק משחף

Kaz12

Well-known member
מסכימה עם הרוב

רק שקאזם כן אמר לשרין מספר פעמיים להתרחק משחף
אולי אמר משהו פה ושם אבל לא בתוקפנות ולא ניסה להכריח אותה להסכים עם דעתו עליו. ובטח לא שינה את יחסו אליה בגלל זה. (ובמקרה הזה אולי גם ניסה קצת לשמור עליה שלא תפגע ממנו כי זה כבר הגיע לרמות שהיא מביכה את עצמה בפניו)

סטיריקון9

Well-known member
לראות אותה ב 15:06 דופקת על החזה/על השולחן בדרמטיות יתר עם הקול שלה הטון החדש שהיא נטרפת ללא שום פרופורציה שלא יכולה לסבול אנשים שחושבים רק על עצמם, ברור שמתכוונת לאופק ומקבלת גיבוי ודיבררור מדרור נושא הכלים. זה מקומם כ"כ... היא הפכה לצדקנית סלקטיבית איפה שמפריע לה בעין
וזה מבחיל...אין יום שבהקשר שלו היא לא אומרת שנטרפת בפנים. זה כ"כ שקוף שהיא מתפוצצת עליו אבל אין מי שישקף לה שהיא מערבת עניין אישי ומאבדת את זה לגמרי. כשהיא לוחשת לקאזם שאופק אמר לה שעלה 10 ק"ג הוא מתחיל להגיב אומר אבל... והאח חותך לדלתות. קאזם עצמו צבוע לא אומר מילה, שותק נוכח ההצגה. ואוי כמה נורא הילד העז לבקש עוד

Rosemary123

Well-known member
אז כמה דברים
1. למה פתחו על טליה עיניים כשריווה הזמינה קרם לחות בסכום דומה?
2. מישהו בבקשה יכול להראות את הקטע של טליה ושל אופק ושל העוגה? בטיקטוק שלי טליה היא קדושה מעונה​

לך!

Well-known member
כבר כמעט שבועיים שלא צופה בלייב
פתחתי לפני שעה כדי לראות מה עם אופק?
נאדה, לא ניצפה
אשכרה ממשיכים לצנזר אותו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כבר כמעט שבועיים שלא צופה בלייב
פתחתי לפני שעה כדי לראות מה עם אופק?
נאדה, לא ניצפה