** שרשור צהריים 🍔 היום ה-9 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

tg151

Well-known member
גם אני התחלתי לחשוב קצת שמרינה מגזימה קצת. כאילו נו בחייאת. לאן חשבת שהגעת? ברור שרבים על השטויות. זה התכנית. אבל מצד שני, אולי היא באמת לא יודעת. אולי זה באמת נאיביות ותמימות שלה כי היא נורא צעירה ולא נראה שהיא ראתה עונות קודמות.

ariela1612

Well-known member
גם אני התחלתי לחשוב קצת שמרינה מגזימה קצת. כאילו נו בחייאת. לאן חשבת שהגעת? ברור שרבים על השטויות. זה התכנית. אבל מצד שני, אולי היא באמת לא יודעת. אולי זה באמת נאיביות ותמימות שלה כי היא נורא צעירה ולא נראה שהיא ראתה עונות קודמות.
ראתה ועוד איך לא מאמינה לאף אחד שאומר שהוא לא ראה אפילו פרק

מכורה וחבל

Well-known member
אני מתחילה לחשוד שהשינוי במארינה נעשה
בעקבות האח הגדול... בטח שיחה שעשה לה
עם המלצות מבית היוצר...
כנראה שלא בנה על מארינה כדמות חזקה ואהובה
וכשזה קרה, העיר לה על דניאל, האחיות וכעת
ההתחברות לדיאן.

dorya

Well-known member
היא לא יודעת איזה ריבים מטומטמים היו בתוכנית הזו, היא באמת לא צפתה ולא מבינה לאן נכנסה.
אבל היא חייבת לשחרר קצת את כל הכבדות הזאת אחרת סתם תסבול בשהות שם..

Smdb

Active member
עכשיו ברור למה אליאב כל היום נמצא איפה שטליה נמצאת, אומנם אמר שבשבילו היא קיר אבל כל היום יושב במקומות מולה ובוהה בה, בתקציב ישב מולה ובהה בה, כשהיתה במטבח ישב בכורסאות ובהה בה, בחצר ישב בפינת העישון ובהה בבה, כנ"ל בחדר (גם בר היתה) אבל זה לא מנע ממנו להסתכל על טליה, ועכשיו עם בגד ים הוא בטח יתפחלץ, מחר ישנה את עורו לכיוון טליה שוב

מכורה וחבל

Well-known member
לא יקרה. ואני לא חשובת שהוא בוהה בה.
הוא כן ממש נמנע להיכנס לחדר השינה אם הוא חושד שהיא שם עם אופק
אבל אחרי ה"חברה המוזרה שלך" "הסתומה שלך".... ירד לו ממנה.
רק רעיונית זה מפריע לו שהיא לא שמה עליו.

Smdb

Active member
לא יקרה. ואני לא חשובת שהוא בוהה בה.
הוא כן ממש נמנע להיכנס לחדר השינה אם הוא חושד שהיא שם עם אופק
אבל אחרי ה"חברה המוזרה שלך" "הסתומה שלך".... ירד לו ממנה.
רק רעיונית זה מפריע לו שהיא לא שמה עליו.
אני היום ראיתי אותו נמצא יחסית הרבה היכן שהיא היתה ולפחות פעמיים שלוש ממש ישב ובהה בה, בישיבת התקציב וגם לפני שאמר לדיאן שעכשיו הוא מבין לה הם נפרדו ארבע פעמים

מצב
הנושא נעול.
למעלה