** שרשור צהריים חדש- היום ה95 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

katy2022

Well-known member
לקארין כבר יש תופעות בגלל החיסון😂
ועכשיו ברצינות..מקווה שלא יהיו לה תופעות קשות ...את הקורונה היא קיבלה קשה..הייתה חודש חולה

GalK22

Well-known member
אם קארין כל כך בולטת למה עדין משווים אותה לגל כל הזמן שכבר לא בבית...
גל לא בבית ועדין משווים את קארין לגל בשביל ליצור עניין סביבה... גל לא שם ועדין צריך אותה בשביל עניין סביב קארין
גם שגל נכנסה ודיברה איתה ישר הפכו את גל למפלצת כמו לינור בשביל נסיון נואש למסכן את קארין מול גל...
ההתנהגות הזאת מוכיחה שקארין פחות מעניינת מגל ובגלל זה צריך להקטין את גל מולה בנסיון נואש להגדיל אותה למראית עין בשביל שלא ידעו שגל יותר טובה ממנה
מי משווה אותה? רק פה משווים ביניהן וזה כי גל מאד פופלרית פה וההשוואות לרוב מגיעות מהתומכים שלה (הפוסט המקורי היה רק בדיחה) +אין הרבה בעיניי תגובות כאלה.
גל ולינור נכנסו כי הן מעניינות וזה היה מרענן, היא בחרה לריב איתה, אף אחד לא הפך אותה למפלצת אפשר להעביר עליה ביקורת הכל טוב.
ולא זה שזה הרים לקארין לא אומר שגל יותר רלוונטית, אם כבר ההפך.
אפשר להתווכח על זה שעה ללא פואנטה אבל בסוף אם מסתכלין על זמן מסך בלייב, פרקים, עלילות שזה מה שהופך את המתמודד לבולט או רלוונטי לקארין היה בפער הרבה יותר.
מתמודדת שעפה בשלב כזה ועוד לפני ליאור, אהובה ככל שתהיה פה, כנראה לא הייתה כזאת רלוונטית בתכנית ובטח שלא אחרי שעפה כבר.

בוייאקה מאן

Well-known member
מי משווה אותה? רק פה משווים ביניהן וזה כי גל מאד פופלרית פה וההשוואות לרוב מגיעות מהתומכים שלה (הפוסט המקורי היה רק בדיחה) +אין הרבה בעיניי תגובות כאלה.
גל ולינור נכנסו כי הן מעניינות וזה היה מרענן, היא בחרה לריב איתה, אף אחד לא הפך אותה למפלצת אפשר להעביר עליה ביקורת הכל טוב.
ולא זה שזה הרים לקארין לא אומר שגל יותר רלוונטית, אם כבר ההפך.
אפשר להתווכח על זה שעה ללא פואנטה אבל בסוף אם מסתכלין על זמן מסך בלייב, פרקים, עלילות שזה מה שהופך את המתמודד לבולט או רלוונטי לקארין היה בפער הרבה יותר.
מתמודדת שעפה בשלב כזה ועוד לפני ליאור, אהובה ככל שתהיה פה, כנראה לא הייתה כזאת רלוונטית בתכנית ובטח שלא אחרי שעפה כבר.
כן הפכו אותה למפלצת
או שלא קראת את הפורום ביום של הפרק...
כי ששודר הפרק כל מה שראתי זה את אוהבי גל שואלים "איפה העקיצות של גל לקארין וגוזי? אמרתם שגל נכנסה בקארין וגוזי איפה זה?"
ואז נעלמו כולם ואף אחד לא חזר בו
אז שיעבירו ביקורת על גל בכיף אבל שיעבירו ביקורת אמיתי ולא תלונות ובכי ואז שיראו להם שלא היה כלום וקארין סתם ניפחה את הבכי שלה פתאום ישתקו ולא יגידו "היי קארין שיקרה לנו"
אותו דבר אוהבי גוזי עשו שהתלוננו שגל נכנסה בו שהיא חזרה ואז בפרק ראו שהיא רק הרימה לו וזה גרם להרבה אוהבי גל להתהפך על גוזי
ולא מעניין אותי זמן מסך כי בזה שולט מישהו לא אובייקטיבי... זה כמו שאני אגיד לך תסתכלי בקבוצה של גוזי תראי כמה אוהבים אותו שם... זה לא אומר שהקבוצה שלו זה דוגמה לכל הצופים
רועי עוז עורך את התוכנית לפי הצורך שלו לקדם את מי שמדליק אותו וגל כל העונה הלכה נגד יהודה שזה גרם לעוז ללכת נגדה
אם הייתה מלקקת ליהודה כמו קארין הייתה מקבלת עריכה מלוקקת שקארין נכנסה ורבה עם יהודה כמו גל גם קארין קיבלה עריכה של נעלמת...
ואם קארין לא הייתה מקבלת חסינות אולי היא גם הייתה עפה לפני ליאור ודניאל ואלמוג... אבל עוז דאג לה לחסינות... שזה אמור להיות רמז לעניין שהיא יוצרת

GalK22

Well-known member
בסוף קארין בכלל לא תגיע לגמר 😂 אנחנו חיים פה בסרט

מכורה וחבל

Well-known member
אגב, מצחיק אותי שמדברים על קארין וגל באותה נשימה.
מספיק שגל נמצאת באותו מרחב כדי להעלים את קארין.

ואל תדברו איתי על הדחתה של גל, אנחנו יודעים טוב מאוד
מה קרה שם, ומה היה קורה לכל אחד אחר שהיה ברשימה הזו...
בטח קארין.

אני כשלעצמי מאושרת שגל הודחה (לא עבורי, עבורה).
היא עושה חייל בחוץ, בעוד הדיירים בבית סובלים את נפשם לדעת.
ועבור מה?

GalK22

Well-known member
כן הפכו אותה למפלצת
או שלא קראת את הפורום ביום של הפרק...
כי ששודר הפרק כל מה שראתי זה את אוהבי גל שואלים "איפה העקיצות של גל לקארין וגוזי? אמרתם שגל נכנסה בקארין וגוזי איפה זה?"
ואז נעלמו כולם ואף אחד לא חזר בו
אז שיעבירו ביקורת על גל בכיף אבל שיעבירו ביקורת אמיתי ולא תלונות ובכי ואז שיראו להם שלא היה כלום וקארין סתם ניפחה את הבכי שלה פתאום ישתקו ולא יגידו "היי קארין שיקרה לנו"
אותו דבר אוהבי גוזי עשו שהתלוננו שגל נכנסה בו שהיא חזרה ואז בפרק ראו שהיא רק הרימה לו וזה גרם להרבה אוהבי גל להתהפך על גוזי
ולא מעניין אותי זמן מסך כי בזה שולט מישהו לא אובייקטיבי... זה כמו שאני אגיד לך תסתכלי בקבוצה של גוזי תראי כמה אוהבים אותו שם... זה לא אומר שהקבוצה שלו זה דוגמה לכל הצופים
רועי עוז עורך את התוכנית לפי הצורך שלו לקדם את מי שמדליק אותו וגל כל העונה הלכה נגד יהודה שזה גרם לעוז ללכת נגדה
אם הייתה מלקקת ליהודה כמו קארין הייתה מקבלת עריכה מלוקקת שקארין נכנסה ורבה עם יהודה כמו גל גם קארין קיבלה עריכה של נעלמת...
ואם קארין לא הייתה מקבלת חסינות אולי היא גם הייתה עפה לפני ליאור ודניאל ואלמוג... אבל עוז דאג לה לחסינות... שזה אמור להיות רמז לעניין שהיא יוצרת
אין לי מושג מה היה עם ג'וזי חוץ מזה שהוא לא היה בחמישית הגמר שלה
להעביר ביקורת לא שווה להפוך למפלצת, הדיבורים עליה אחרי הפרק פה היו ממש עדינים לעומת הריקושטים שחטפו קארין ג'וזי ימית דרור רמי יהודה טכו

מצב
הנושא נעול.
למעלה