** שרשור צהריים חדש- היום ה95 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני ירשום שוב רק להזכיר לכם שלדעתי תום יזכה ולכן בגמר אני מצפה מכול חונטות תום לשלוח לי זרי פרחים ושוקולדים ותגובות של ללבות פה וגם תמונות שלו ביחד עם גוזי לזכור שאני הייתי הראשון שאמר שתום יזכה ולזכור ולא לשכוח ובנימה אופטימית זו אבקש לא לעלות תמונות יותר של הנחש המשופם דרור

אלזה4

Well-known member
אני ירשום שוב רק להזכיר לכם שלדעתי תום יזכה ולכן בגמר אני מצפה מכול חונטות תום לשלוח לי זרי פרחים ושוקולדים ותגובות של ללבות פה וגם תמונות שלו ביחד עם גוזי לזכור שאני הייתי הראשון שאמר שתום יזכה ולזכור ולא לשכוח ובנימה אופטימית זו אבקש לא לעלות תמונות יותר של הנחש המשופם דרור
הלוואי...אתה יודע שזה החלום הורוד שלי..
אבל על סמך מה אתה אומר את זה??
תחושה?

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הלוואי...אתה יודע שזה החלום הורוד שלי..
אבל על סמך מה אתה אומר את זה??
תחושה?
כן אני באמת מאמין שיש לו יותר כוח בחוץ ממה שחושבים
כמובן שזה רק תחושה שלי
אני באמת מאמין שעוז אוהב את תום זה נראה ככה בריבים עם גל הוא תמיד נטה לכיוונו ולא לשל גל הוא מקפיד להראות את הצד הרגיש שבו לא פעם ולא פעמיים זה משהו שכן נכנס לאנשים ללב לדעתי
גם לא היה לו איזה אמירה קשה כלפי דיירי אחר לדעתי אם נלך על השוואה לסרט תום הוא בחור הטוב גוזי הוא הדמות הלא יציבה וזהבה היא נשארת אותו הדבר ויהודה הוא הרע ולדעתי תום ייקח

GalK22

Well-known member
כן אני באמת מאמין שיש לו יותר כוח בחוץ ממה שחושבים
כמובן שזה רק תחושה שלי
אני באמת מאמין שעוז אוהב את תום זה נראה ככה בריבים עם גל הוא תמיד נטה לכיוונו ולא לשל גל הוא מקפיד להראות את הצד הרגיש שבו לא פעם ולא פעמיים זה משהו שכן נכנס לאנשים ללב לדעתי
גם לא היה לו איזה אמירה קשה כלפי דיירי אחר לדעתי אם נלך על השוואה לסרט תום הוא בחור הטוב גוזי הוא הדמות הלא יציבה וזהבה היא נשארת אותו הדבר ויהודה הוא הרע ולדעתי תום ייקח
הוא בקושי הופיע בפרקים

dotan282872

Well-known member
אם תום יזכה זאת תהיה ההפתעה הכי גדולה בתולדות הגמרים.

dotan282872

Well-known member
אם קארין תזכה זו תהיה ההפתעה הכי גדולה
אם דניאל יזכה זו תהיה ההפתעה הכי גדולה :)
כל מי שהוא לא זהבה או ג'וזי זאת תהיה הפתעת ענק.

כשאני חושב על זה, הייתה פעם הפתעת ענק בגמר? מישהו שלא היה בין השניים שכולם חשבו שיזכה?

ariela1612

Well-known member
כן חשבתי על זה. אבל ביום הגמר כששי חי ביקש להצביע לה זה היה די ברור שהיא תגיע לשניים האחרונים לא?
האמת גם לא היו שם מועמדים שסחפו כל כך הרבה קהל, אז היה קל לעבור בהצבעות ולתת לשי מיקה את המקום הראשון וכמו שאמרת זה היה רק ביום הגמר, ועל זה לגמרי יש לתת קרדיט לצבא האמת

נערך לאחרונה ב:

פלוידיאנית

Well-known member
לדעתי העונה הזאת נועדה מלכתחילה לכישלון מוחץ ולאיבוד האמון בהפקה בשל הסיבות הבאות:

1) ההחלטה המשונה לשנות את חוקי המשחק בפורמט קבוע כראות עיניהם של ההפקה מבלי לפרט לצופים מה הם החוקים
2) לדרוש מהמתמודדים להעמיד בפומבי ולא בחדר האח באנונימיות, דבר ששינה לחלוטין את התוצאות
3) להכניס נגלה ענקית בכניסה השניה בדיירים שלוקטו בסופר ללא קשר לשום כלום
4) הפריווילגיות שההפקה העניקה לדייר אחד על מפני האחרים כולל גיוס העיתונות הכתובה לטובת הזמרת
5) התעלמות ההפקה מעבירות כל כך בוטות של תיאום הדחות שניראו בלייב וזה קרה לא אחת
6) הקיטועים הארוכים והבילתי פוסקים בשידור הלייב שהמאיסו אלפי צופים וגרמו להם לשייט באתרים אחרים
עריכה
7) רשימות הדחה מהונדסות לפי רצון ההפקה ולא לפי המצב החברתי בבית. (נערך)
8) השארת רועי עוז כעורך של התוכנית (נערך)
9) העלמה בוטה של מתמודדים בפרק הדחה. אפס זמן מסך. (זק היה מעדן ונותן להם זמן מסך מכבד סמוך לסגירת הקווים כשאין לכך כבר השפעה). (נערך)

נערך לאחרונה ב:

אלזה4

Well-known member
לדעתי העונה הזאת נועדה מלכתחילה לכישלון מוחץ ולאיבוד האמון בהפקה בשל הסיבות הבאות:

1) ההחלטה המשונה לשנות את חוקי המשחק בפורמט קבוע כראות עיניהם של ההפקה מבלי לפרט לצופים מה הם החוקים
2) לדרוש מהמתמודדים להעמיד בפומבי ולא בחדר האח באנונימיות, דבר ששינה לחלוטין את התוצאות
4) הפריווילגיות שההפקה העניקה לדייר אחד על מפני האחרים כולל גיוס העיתונות הכתובה לטובת הזמרת
6) הקיטועים הארוכים והבילתי פוסקים בשידור הלייב שהמאיסו אלפי צופים וגרמו להם לשייט באתרים אחרים
7. רשימות הדחה מהונדסות לפי רצון ההפקה ולא לפי המצב החברתי בבית.

בוייאקה מאן

Well-known member

7. רשימות הדחה מהונדסות לפי רצון ההפקה ולא לפי המצב החברתי בבית.
8. השארת רועי עוז כעורך של התוכנית

2086Dvash

Well-known member
הייתי משאירה רק את הסעיף הזה, הוא מספיק,
שבוע אחד יש ראש בית ושבוע לאחר מכן אין, הרכבת רשימת הדחה בעקבות משימות - מהלך מטופש מאין כמותו ועוד ועוד

מצב
הנושא נעול.
למעלה