** שרשור צהריים חדש- היום ה95 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בוייאקה מאן

Well-known member
אני איתך בזה הכול בסדר עובדה שגם אחרי שראתה את מה שאמר עליה פרק אחר כך היה הקטע עם שקשוקה והיא הרימה לו והעלתה סטורי שרשמה מה עם השקשוקה
בדיוק
גל וגוזי זה גל וגוזי והם ביחסים שלהם ישארו איך שהם... גוזי צריך לעשות הרבה יותר בשביל שגל תתעצבן עליו וגל צריכה לעשות הרבה יותר בשביל שגוזי יתעצבן עליה
וגם שהם מתעצבנים זה הדבר הכי כיפי לצפות בו כי בסוף הם חוזרים לאותה נקודה שהם משפחה

ניצנץ63

Well-known member
בדיוק
גל וגוזי זה גל וגוזי והם ביחסים שלהם ישארו איך שהם... גוזי צריך לעשות הרבה יותר בשביל שגל תתעצבן עליו וגל צריכה לעשות הרבה יותר בשביל שגוזי יתעצבן עליה
וגם שהם מתעצבנים זה הדבר הכי כיפי לצפות בו כי בסוף הם חוזרים לאותה נקודה שהם משפחה
משפחה משפחה, אבל במאני טיים, אם בן הזוג שלה לא יגיע לגמר, היא תתמוך מן הסתם בזהבה, ולא בבן המשפחה שלה משכבר הימים ג'וזי... אז אין למעריצים שלה מה להלין על ג'וזי. הוא היה כל העונה לטובתה ופירגן לה. גם בפרק שהיא הגיעה לביקור הוא אמר לה שהוא גאה בה, אבל התומכים שלה בחרו להתהפך עליו רק על המשפט שהוא אמר לקארין, שלינור וגל מקנאות בה אז אמרו לה מה שאמרו. האמירה הזו היתה מבחינתו יותר כדי לעודד את קארין - שואבת תשומת הלב, ולא כי הוא נגד גל. אני בטוחה שבתוך תוכו הוא אוהב ומעריך את גל פי מליון מאשר את קארין ואין בכלל ויכוח על זה.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
משפחה משפחה, אבל במאני טיים, אם בן הזוג שלה לא יגיע לגמר, היא תתמוך מן הסתם בזהבה, ולא בבן המשפחה שלה משכבר הימים ג'וזי... אז אין למעריצים שלה מה להלין על ג'וזי. הוא היה כל העונה לטובתה ופירגן לה. גם בפרק שהיא הגיעה לביקור הוא אמר לה שהוא גאה בה, אבל התומכים שלה בחרו להתהפך עליו רק על המשפט שהוא אמר לקארין, שלינור וגל מקנאות בה אז אמרו לה מה שאמרו. האמירה הזו היתה מבחינתו יותר כדי לעודד את קארין - שואבת תשומת הלב, ולא כי הוא נגד גל. אני בטוחה שבתוך תוכו הוא אוהב ומעריך את גל פי מליון מאשר את קארין ואין בכלל ויכוח על זה.
זה לגיטימי שתתמוך בחבר שלה ובזהבה והכול בסדר עם זה

בוייאקה מאן

Well-known member
מה הקשר הצבעות לחברות
וגל אמרה שהיא רוצה שזהבה תנצח וגם תום עדין שם...
ויש למעריצים שלה מה להלין על גוזי כמו שלמעריצי גוזי יש מה להלין על קארין או אלמוג
ומי שבחר להתהפך על גוזי זה בגלל סיבות שקשורות בגוזי
כמו זה שהוא הלך עיוור אחרי יהודה שוב ושוב ושוב וזה עיצבן הרבה אנשים
או כמו העובדה שגוזי הרים לקארין והקטין את גל אחרי שגל הרימה לו...
זכותם להתעצבן על זה... שקארין אמרה שגוזי שחקן זה הספיק בשביל לשרוף אותה לחודשיים אצל מעריצי גוזי אז למה בהפוך זה לא בסדר?

ניצנץ63

Well-known member
מה הקשר הצבעות לחברות
וגל אמרה שהיא רוצה שזהבה תנצח וגם תום עדין שם...
ויש למעריצים שלה מה להלין על גוזי כמו שלמעריצי גוזי יש מה להלין על קארין או אלמוג
ומי שבחר להתהפך על גוזי זה בגלל סיבות שקשורות בגוזי
כמו זה שהוא הלך עיוור אחרי יהודה שוב ושוב ושוב וזה עיצבן הרבה אנשים
או כמו העובדה שגוזי הרים לקארין והקטין את גל אחרי שגל הרימה לו...
זכותם להתעצבן על זה... שקארין אמרה שגוזי שחקן זה הספיק בשביל לשרוף אותה לחודשיים אצל מעריצי גוזי אז למה בהפוך זה לא בסדר?
אף אחד לא אמר שלא בסדר, אבל הדברים שעליהם שופטים את ג'וזי הפכו מעכבר להר... ג'וזי אף פעם לא אמר משהו רע על גל. יותר פעמים כן קרה שהיא היתה עדה לרצח האופי שעשו לג'וזי מאחורי גבו ולא ממש התערבה, או שהתערבה בקושי לטובתו. וגם בקשר לחברות של ג'וזי ליהודה - ג'וזי לא הסכים מעולם עם יהודה כשיהודה דיבר על גל. תמיד תמיד גונן עליה ואמר המון פעמים שהוא לא חייל של יהודה. אני בטוחה שאם גם גל וגם יהודה לא יתמכו בסופו של דבר בניצחון של ג'וזי, ג'וזי יצטרך לתת את הדין והחשבון לעצמו על הבחירות שהוא עשה במהלך העונה. אף אחד לא מושלם, גם לא הוא כנראה, אבל הוא עשה את מה שהלב שלו אמר ואת מה שהיה מבחינתו הכי טוב בין כל הסיטואציות שקרו בבית. זו לא סיבה לדעתי להתהפך עליו לקראת הגמר ולהצעיד לזכיה דיירים למלמים שלא עשו אפילו רבע ממנו בעונה הזו, כי זה ברור שכל זה נובע מתוך קנאה וצרות עין כלפיו וזה היה בולט כבר כל העונה.

ariela1612

Well-known member
@ariela1612
אני לא אמרתי שגוזי מסית לא נגד קארין ולא נגד אף אחד
כתבתי שראיתי תגובות כאלה שזה מסביר למה חלק מהאנשים מתהפכים עליו
גם כל מה שנכתב עליו ועל גל לא כזה מעניין אותי כי אני מכיר את מערכת היחסים שלהם
אבל בשביל אחרים זו סיבה מספיק טובה להתהפך עליו
אני לא צופה והדיירים שאני אוהב הם עדין גוזי תום וקארין ואני איתם עד שהם יהרסו לי מה שקשה לעשות אם אני לא צופה בהם
זה מה שאני אומרת זה לא משנה מה יהיה במשחק, הקשר של גל וג'וזי מעל המשחק והם ישארו משפחה גם אם זה לא נראה כך לאנשים וזה מה שבאמת חשוב :love:

ניצנץ63

Well-known member
זה מה שאני אומרת זה לא משנה מה יהיה במשחק, הקשר של גל וג'וזי מעל המשחק והם ישארו משפחה גם אם זה לא נראה כך לאנשים וזה מה שבאמת חשוב :love:
אוקי, אבל השאלה שלי היא האם זה הוגן שגל לא תתמוך בג'וזי אלא בזהבה, בהנחה שבן הזוג שלה לא יהיה בגמר?!
ומה עם כל העונה, שהיא היתה משויכת לקבוצה השנייה שלכלכו בלי סוף על ג'וזי והרבה מאד פעמים שמעה מה שהם אומרים עליו ושתקה?
ומה עם הארס והלכלוכים של החבר שלה על ג'וזי מתחילת העונה, שידוע שעשה את זה בגלל אסטרטגיה כי ג'וזי ישב על אותה משבצת מבחינתו של החתיך של הבית והכריזמטי ורק רצה שג'וזי יודח כמה שיותר מהר?! איך יתכן שהיא לא מודעת בכלל לכל זה, בפרט אחרי שיצאה מהבית וחזרה? או שהיא מאמינה רק במה שנוח לה? או שעדכנו אותה רק בחצאי אמיתות? ובסוף לבוא בטענות לג'וזי?

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אוקי, אבל השאלה שלי היא האם זה הוגן שגל לא תתמוך בג'וזי אלא בזהבה, בהנחה שבן הזוג שלה לא יהיה בגמר?!
ומה עם כל העונה, שהיא היתה משויכת לקבוצה השנייה שלכלכו בלי סוף על ג'וזי והרבה מאד פעמים שמעה מה שהם אומרים עליו ושתקה?
ומה עם הארס והלכלוכים של החבר שלה על ג'וזי מתחילת העונה, שידוע שעשה את זה בגלל אסטרטגיה כי ג'וזי ישב על אותה משבצת מבחינתו של החתיך של הבית והכריזמטי ורק רצה שג'וזי יודח כמה שיותר מהר?! איך יתכן שהיא לא מודעת בכלל לכל זה, בפרט אחרי שיצאה מהבית וחזרה? או שהיא מאמינה רק במה שנוח לה? או שעדכנו אותה רק בחצאי אמיתות? ובסוף לבוא בטענות לג'וזי?
זה הוגן לגמרי הוא בחר את החברים שלו והיא את שלה זכותה המלאה לתמוך בתום וזהבה

ariela1612

Well-known member
זהבה זה דף מסרים של עוז כולם יוצאים ותומכים בזהבה, ותום זה הגיוני כי הוא חבר שלה
לא צריך להתרגש אני בטוחה גם ששניהם יצחקו על זה כשיצאו, הרי בסוף מי שיזכה יזכה ואני מקווה שזה יהיה ג'וזי כי הוא עשה לי את העונה

נטה אונה

Well-known member
יש, תנו לי עוד קצת מרינה קבישר של אלמוג!
איזו דמות מרתקת

dorya

Well-known member
איך זה שמופץ סרטון אינטמי של דייר קשור לגמר?! מה הדייר אשם?! מה גם שנאמר שזה אולי תועד ללא ידיעתו..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני יודעת שלא ידוע מי זה, ראיתי בשרשורים שטוענים שמפיצים את זה כדי לפגוע בדייר בעקבות הגמר המתקרב.
איך זה פוגע בדייר שמפיצים סרטון אינטימי שלו ללא ידיעתו?!
לא יודע אולי פוגע בפרטיות שלו בגמר זה כנראה לא יפגע לדעתי

מיק83

Well-known member
אני יודעת שלא ידוע מי זה, ראיתי בשרשורים שטוענים שמפיצים את זה כדי לפגוע בדייר בעקבות הגמר המתקרב.
איך זה פוגע בדייר שמפיצים סרטון אינטימי שלו ללא ידיעתו?!
לא יודעת, יציג אותו/ה באור אחר? או שלא... לפגוע בתדמית? או שלא...

אם זה היה בחירות, אז לפעמים קמפיינים מפיצים משהו שלילי כדי ליצור גל של אהדה על המתמודד שלהן ואוי איזה רעים הקמפיינים האחרים עד לאן הם יורדים..

נטה אונה

Well-known member
איך זה שמופץ סרטון אינטמי של דייר קשור לגמר?! מה הדייר אשם?! מה גם שנאמר שזה אולי תועד ללא ידיעתו..
עוד לא יודעים מי יהיה בגמר, אז איך מישהו שקשור לגמר?
זה גם יכול להיות דייר/ת שכבר לא בבית

dorya

Well-known member
עוד לא יודעים מי יהיה בגמר, אז איך מישהו שקשור לגמר?
זה גם יכול להיות דייר/ת שכבר לא בבית
ככה או ככה זה לא משהו שאמור לפגוע בדייר בדרך לגמר או בזכייה , הוא לא אשם שהצד השני מפיץ סרטון אינטימי שלו ללא ידיעתו.

נטה אונה

Well-known member
ככה או ככה זה לא משהו שאמור לפגוע בדייר בדרך לגמר או בזכייה , הוא לא אשם שהצד השני מפיץ סרטון אינטימי שלו ללא ידיעתו.
אם אכן מדובר במשהו אינטימי, זה לא חוקי להפיץ את זה בעיתונות
לדעתי לא יותר מטיזר להביא קוראים כי מתקרבים לגמר

מצב
הנושא נעול.
למעלה