** שרשור צהריים היום ה95 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
האמת שאני לא מאמינה שבגמר יש לצופים השפעה,יבחר מי שרועי עוז יחליט
ואני,לעומת רבים כאן,חושבת שאת מי שהוא מריץ מתחילת העונה,זה את גוזי ולא את יהודה.
הטענה דיי לא מוכחת אבל בסדר אם הולכים ככה אז גם קארין יכולה לנצח כי עוז מת עליה

ariela1612

Well-known member
היום הפורום עולה לרמה אחרת ולא לעיניין בעיני. תצביעו אל תצביעו לא משנה אנחנו לא משפיעים פה על כלום באמת חוץ מלדבר על הדיירים
לגמרי לא נעים ואני כאן שנים, במיוחד ההשחרות ללא שחר והעקיצות לגולשים
שכל אחד יצביע כראות עיניו ומי שיזכה שיזכה

אופה קטנטנה

Well-known member
היום הפורום עולה לרמה אחרת ולא לעיניין בעיני. תצביעו אל תצביעו לא משנה אנחנו לא משפיעים פה על כלום באמת חוץ מלדבר על הדיירים
ראשית, הפורום נועד לדבר על הצבעות, למה, כמה, ואיך, כל אחד והשקפותיו.
שנית, זה חלק אנטגרלי מלדבר על הדיירים.
הגיון פשוט.

אלזה4

Well-known member
עלה לרמה אחרת כי יש גולשים שלא אוהבים את ג'וזי?
ובאיזה רמה הוא היה שכולם תקפו פה את רמי?
או את תום?

ראש גזר 6789809896

Well-known member
זה מה שטענתי תמיד לתום יש סיכוי גדול לנצח לא אוהב משפטים כמו אין לו שום סיכוי
לדעתי השלישיה האחרונה תהיה ככה
גוזי מקום 3
זהבה מקום 2
ותום מקום ראשון
אם ככה זה באמת היה תזכרו מי אמר את זה ראשון

מיק83

Well-known member
זה מה שטענתי תמיד לתום יש סיכוי גדול לנצח לא אוהב משפטים כמו אין לו שום סיכוי
לדעתי השלישיה האחרונה תהיה ככה
גוזי מקום 3
זהבה מקום 2
ותום מקום ראשון
אם ככה זה באמת היה תזכרו מי אמר את זה ראשון
תראה מי יהיו ב2 האחרונים ובהתאם לכך..

dotan282872

Well-known member
קצת על ג'וזי - למדתי ככל שהעונה התקדמה לאהוב אותו למרות שממש לא אהבתי (בלשון המעטה) את החונטה שלו. ממש לא אתבאס אם הוא יזכה, מבחינתי הוא דמות חיובית וראויה לזכיה. בכלל אחרי שיהודה הלך מבחינתי זה יהיה הגמר הכי רגוע שהיה לי אי פעם.
חשבתי להצביע לו בגמר מכיוון שמבחינה תפיסתית אני לא חושב שמגיע לזהבה לזכות, לא כי היא לא אדם טוב אלא כי היא לא עשתה כלום בבית ולא צריך לעודד התנהגויות כאלו :p .
בסופו של דבר קצת השיח שלו עם קארין אתמול ועוד קצת אנקדוטות עצבניות שלו בשבועיים האחרונים הזכירו לי שאני לא באמת תומך בו ולכן החלטתי לתמוך בדייר שהכי התחברתי אליו העונה, תום, גם אם על פניו הסיכויים שלו לזכות לא נראים גבוהים.

2086Dvash

Well-known member
קצת על ג'וזי - למדתי ככל שהעונה התקדמה לאהוב אותו למרות שממש לא אהבתי (בלשון המעטה) את החונטה שלו. ממש לא אתבאס אם הוא יזכה, מבחינתי הוא דמות חיובית וראויה לזכיה. בכלל אחרי שיהודה הלך מבחינתי זה יהיה הגמר הכי רגוע שהיה לי אי פעם.
חשבתי להצביע לו בגמר מכיוון שמבחינה תפיסתית אני לא חושב שמגיע לזהבה לזכות, לא כי היא לא אדם טוב אלא כי היא לא עשתה כלום בבית ולא צריך לעודד התנהגויות כאלו :p .
בסופו של דבר קצת השיח שלו עם קארין אתמול ועוד קצת אנקדוטות עצבניות שלו בשבועיים האחרונים הזכירו לי שאני לא באמת תומך בו ולכן החלטתי לתמוך בדייר שהכי התחברתי אליו העונה, תום, גם אם על פניו הסיכויים שלו לזכות לא נראים גבוהים.
מסכימה עם כל מה שכתבת, אבל כן חשוב לי להדגיש, שלמרות שג'וזי עשה ועושה טעויות הוא יודע להתנצל עליהם, גם אם לוקח לו זמן
ולהוכחת דברי אביא צילום מסך של אהובתי
1615292178620.png

מצב
הנושא נעול.
למעלה