** שרשור צהריים היום ה95 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GalK22

Well-known member
מה קרה? למה הלך הרוח השתנה כלפי ג'וזי? מה פספסתי 😅
זה בגלל התגובה שלו על הריב בין יהודה ורמי?

צופהבאחהגדול

Well-known member
ואני גם כתבתי שאם היא תמשיך לעקוץ גולשים אני אתן לגולשים לענות לה ואז אחסום אותה!
מעניין כשהיא תוקפת גולשים את לא באה להגנת הגולשים....מדוע ?!
אני תוהה:unsure:
לא יודעת על מה מדובר לא עוקבת אחרי כל אחד אבל קראתי את התגובה ונראה תקיף לגולש. במיוחד למנהל שמטיף לאחרים נראה לי לא מתאים

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא יודעת על מה מדובר לא עוקבת אחרי כל אחד אבל קראתי את התגובה ונראה תקיף לגולש. במיוחד למנהל שמטיף לאחרים נראה לי לא מתאים
יש הנהלת פורומים
את מוזמנת להתלונן

היא תמשיך לעקוץ - אני אמשיך לתת שיענו לה בתקיפה ואגיב לה גם בעצמי
אם היא לא סופרת אותי או את חוקי הפורום - זה יהיה הדדי

מתחילת העונה אני מעירה לה ומוותרת לה...והיא ממשיכה
אבל זה נעלם מעינייך
שוב תוהה למה.

צופהבאחהגדול

Well-known member
יש הנהלת פורומים
את מוזמנת להתלונן

היא תמשיך לעקוץ - אני אמשיך לתת שיענו לה בתקיפה ואגיב לה גם בעצמי
אם היא לא סופרת אותי או את חוקי הפורום - זה יהיה הדדי

מתחילת העונה אני מעירה לה ומוותרת לה...והיא ממשיכה
אבל זה נעלם מעינייך
שוב תוהה למה.
אני לא אתלונן אני כותבת לך שזה תקיף מידי

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני לא אתלונן אני כותבת לך שזה תקיף מידי
וזה ימשיך להיות ככה!

אף אחד פה לא נהנה מפריבילגיות כמו שמיק נהנתה מהם! הייתה אמורה להיות חסומה כמעט מתחילת העונה ולא נחסמה
כי דיברנו
כי הבטיחה
וזה ממשיך וממשיך וממשיך

אז נגמר! זו ההחלטה שלי וכך יהיה.
הדיון הזה תם פה ועכשיו!

מיק83

Well-known member
ואני גם כתבתי שאם היא תמשיך לעקוץ גולשים אני אתן לגולשים לענות לה ואז אחסום אותה!
מעניין כשהיא תוקפת גולשים את לא באה להגנת הגולשים....מדוע ?!
אני תוהה:unsure:
איפה פה עקיצה ?

ariela1612

Well-known member
מה קרה? למה הלך הרוח השתנה כלפי ג'וזי? מה פספסתי 😅
זה בגלל התגובה שלו על הריב בין יהודה ורמי?
אני ארכז את התשובות שיהיה קל יותר:
מאז שגל יצאה הוא מתנהג בצורה שונה
הוא שחקן
אמרו למישהו משהו על זה שג'וזי בנאדם רע
אה ויש סרטון אינטימי או משהו כזה על איזשהו מתמודד ורבים סבורים כי זה ג'וזי (למרות שאף אחד לא יודע על מי זה וזה יכול להיות גם ליאור לצורך העניין)
מקווה שאספתי את כל הסיבות פחות או יותר

בוייאקה מאן

Well-known member
הוא שחקן
אה ויש סרטון אינטימי או משהו כזה על איזשהו מתמודד ורבים סבורים כי זה ג'וזי (למרות שאף אחד לא יודע על מי זה וזה יכול להיות גם ליאור לצורך העניין)
היו גם כאלה שלא אהבו שגוזי עדין תומך ביהודה אחרי שיהודה נזרק מהבית והוא בעצמו פחד על רמי אבל לא הבין למה יהודה נזרק
וכאלה שלא אוהבים שהוא משחק חם קר עם קארין

ariela1612

Well-known member
היו גם כאלה שלא אהבו שגוזי עדין תומך ביהודה אחרי שיהודה נזרק מהבית והוא בעצמו פחד על רמי אבל לא הבין למה יהודה נזרק
וכאלה שלא אוהבים שהוא משחק חם קר עם קארין
אוקיי לסיבות הללו לא שמתי לב
נכון הוא לא הבין למה יהודה נזרק כי הוא לא ראה את האיומים בחדר האח, רמי ויהודה היו רבים הרבה, כשדניאל קיבל את המשקולות הם גם רבו, אבל לא הראו לנו. מבחינת ג'וזי זה היה עוד ריב, מה גם שהאח הגדול השאיר את יהודה בבית אחרי המשפט "תגיד לי את הדברים בחוץ" ולכן ג'וזי לא הבין למה הוא נזרק
קארין וג'וזי - זה יהיה חם קר עד לנצח נצחים שתסתיים העונה

בוייאקה מאן

Well-known member
אוקיי לסיבות הללו לא שמתי לב
נכון הוא לא הבין למה יהודה נזרק כי הוא לא ראה את האיומים בחדר האח, רמי ויהודה היו רבים הרבה, כשדניאל קיבל את המשקולות הם גם רבו, אבל לא הראו לנו. מבחינת ג'וזי זה היה עוד ריב, מה גם שהאח הגדול השאיר את יהודה בבית אחרי המשפט "תגיד לי את הדברים בחוץ" ולכן ג'וזי לא הבין למה הוא נזרק
קארין וג'וזי - זה יהיה חם קר עד לנצח נצחים שתסתיים העונה
זה תלונות שראיתי אנשים זורקים לאוויר בזמן שהם עקצו אותו
הטענה לגבי יהודה הייתה שלא הגיוני שגוזי כל כך פוחד על רמי אבל רוצה שיהודה ישאר שם בשביל באמת לגרום לרמי התקף לב
ולגבי קארין זה שהוא מצד אחד מלקק לה ומצד שני מסית נגדה (זה מה שנאמר לא ראיתי לא יודע אם זה נכון)

ומה ששכחתי לכתוב בהודעה הקודמת שעשה הכי הרבה רעש זה שגל נכנסה אמרו שהיא ירדה על גוזי והקטינה אותו ואז שראו בפרק שהיא רק הרימה לו והוא בכלל הקטין אותה מול קארין בשביל ללקק לקארין שזה גרם להרבה אנשים להתהפך עליו כי ציפו שהוא גונן על קארין ככה כי גל נכנסה בו ובעצם גל רק הרימה לו ובכל זאת הוא יצא נגדה (שוב לא צפיתי זה לא דעה שלי רק מה שקראתי שאחרים כתבו)

ariela1612

Well-known member
זה תלונות שראיתי אנשים זורקים לאוויר בזמן שהם עקצו אותו
הטענה לגבי יהודה הייתה שלא הגיוני שגוזי כל כך פוחד על רמי אבל רוצה שיהודה ישאר שם בשביל באמת לגרום לרמי התקף לב
ולגבי קארין זה שהוא מצד אחד מלקק לה ומצד שני מסית נגדה (זה מה שנאמר לא ראיתי לא יודע אם זה נכון)

ומה ששכחתי לכתוב בהודעה הקודמת שעשה הכי הרבה רעש זה שגל נכנסה אמרו שהיא ירדה על גוזי והקטינה אותו ואז שראו בפרק שהיא רק הרימה לו והוא בכלל הקטין אותה מול קארין בשביל ללקק לקארין שזה גרם להרבה אנשים להתהפך עליו כי ציפו שהוא גונן על קארין ככה כי גל נכנסה בו ובעצם גל רק הרימה לו ובכל זאת הוא יצא נגדה (שוב לא צפיתי זה לא דעה שלי רק מה שקראתי שאחרים כתבו)
הוא לא מסית נגדה בכלל בויה אל תאמין לכל מה שאתה קורא עד שאתה לא רואה בעינייך
אם יש מישהו בכל הבית הזה שאוהב את קארין זה ג'וזי

פה זה לא בורדל1

Well-known member
הוא שחקן
בשורה התחתונה - הרבה מבינים שהוא עשוי לזכות אז מתהפכים עליו.
מחפשים סיבות ותירוצים להפיל את הצרפתי.
אבל הצרפתי חזק.

מצב
הנושא נעול.
למעלה