** שרשור צהריים היום ה68 בבית עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Kaz12

Well-known member

_Anon_

מה פתאום, הוא שבר את הואזה במטבח ליד הדלת של המזווה והוריד את החולצה בכלל בפינת האוכל בדרך לחדר השינה.
אגב, כשהוא הוריד את החולצה אפשר לראות ברקע במטבח גם את סלסלת השבת זרוקה על הריצפה- כנראה העיף עוד כמה דברים בדרך. אחר כך היה כנראה ריב עם אופק שהזדעזע מהאלימות והכל צונזר. היה צינזור מעל שעתיים ואם קאזם השלים עם דיאן וחיכו לנתנאל אחרי שעות בחדר האח כנראה שהמקרה זעזע את כולם עד שהריב על התקציב כבר לא היה חשוב.
היה אפשר לעשות פרק שלם על הואזה ולשדר את נתנאל בחדר האח ולהעיף אותו. הואזה חמור לא פחות ממקרה יהודה והגירוש שלו מהבית בלילה.
זה עד היום מכעיס אותי שהוציאו את יהודה. ועוד באיזו דרך איומה, ככה בקור באמצע הלילה, כאילו שלא יכלו לחכות לבוקר... כאילו שעשה איזה פשע נורא... יכלו להשאיר אותו בסוויטה עד הבוקר אם כל כך לא רצו להכניס חזרה לבית...
הפקה מגעילה שמקדמת את מי שבא לה ומורידה את מי שלא. יהודה היה הקורבן אז, ועכשיו זה קאזם. רק שעל נתנאל שומרים אפילו יותר מששמרו על רמי, נראה לי גם אם נתנאל יהרוג שם מישהו הוא ישאר...

andersonian

Well-known member

זה עד היום מכעיס אותי שהוציאו את יהודה. ועוד באיזו דרך איומה, ככה בקור באמצע הלילה, כאילו שלא יכלו לחכות לבוקר... כאילו שעשה איזה פשע נורא... יכלו להשאיר אותו בסוויטה עד הבוקר אם כל כך לא רצו להכניס חזרה לבית...
הפקה מגעילה שמקדמת את מי שבא לה ומורידה את מי שלא. יהודה היה הקורבן אז, ועכשיו זה קאזם. רק שעל נתנאל שומרים אפילו יותר מששמרו על רמי, נראה לי גם אם נתנאל יהרוג שם מישהו הוא ישאר...

את יהודה סילקו על איומים....הוא הדגים בחדר האח מה יעשה לרמי כשייצא משם​

Kaz12

Well-known member
את יהודה סילקו על איומים....הוא הדגים בחדר האח מה יעשה לאמי כשייצא משם​
משפט שנאמר בחדר האח בלהט הרגע אחרי שספג התעללות מתמשכת ושלא היה אמור להיות משודר.
זה הרבה פחות גרוע מדחיפת קציצות לפה בכוח ששחף עשה לקאזם, והרבה פחות גרוע מאלפי המקרים שנתנאל התנהג באלימות...
לא הייתה שום סיבה אמיתית להוציא את יהודה. (ואם כבר, רמי היה צריך לצאת, או לכל הפחות שניהם. וגם אם כן הוציאו, למה באמצע הלילה? להתעלל בו עד הסוף? אפשר היה גם להשאיר אותו בסוויטה עד הבוקר ואז להוציא)

andersonian

Well-known member
משפט שנאמר בחדר האח בלהט הרגע אחרי שספג התעללות מתמשכת ושלא היה אמור להיות משודר.
זה הרבה פחות גרוע מדחיפת קציצות לפה בכוח ששחף עשה לקאזם, והרבה פחות גרוע מאלפי המקרים שנתנאל התנהג באלימות...
לא הייתה שום סיבה אמיתית להוציא את יהודה. (ואם כבר, רמי היה צריך לצאת, או לכל הפחות שניהם. וגם אם כן הוציאו, למה באמצע הלילה? להתעלל בו עד הסוף? אפשר היה גם להשאיר אותו בסוויטה עד הבוקר ואז להוציא)​
את נתאנל הייתי מוציא מחודש ראשון...לגבי יהודה,עצם העובדה שהוציאו אותו משם בכפכפים בלי לתת לו אפילו להיפרד מרמז לי שאנחנו לא בדיוק ראינו כל מה שהתרחש בחדר האח

merilue

Well-known member
את נתאנל הייתי מוציא מחודש ראשון...לגבי יהודה,עצם העובדה שהוציאו אותו משם בכפכפים בלי לתת לו אפילו להיפרד מרמז לי שאנחנו לא בדיוק ראינו כל מה שהתרחש בחדר האח

אנדרס,גרמת לי לקטרקט עיני 🤣
מדוע הכתיבה טקסט שמאלה?;
מטעמי נוחות?

merilue

Well-known member
כמובן,תודה...

ספרי לי על המוזיקה הכי "מתוחכמת" שאת צורכת
איזה מתוחכמת חחח הכי מיינסטרימית
אהבתי הראשונה גראנג' אינדי רוק פאנק ,מוסיקה אלטרנטיבית
מאחר והגראנג' ז"ל ,פרשתי כנפיי לכל עבר.
לפי מצבי רוח,תקופות.
בגדול אני אוהבת כל סוגי המוזיקה חוץ מ
קאנטרי,פופ,מוזיקה אמונית וכל הזבל התעשייתי של נועה וזק וכל אלו... שכחתי איך קוראים לסוג מוזיקה הזאת v pop? משו כזה

andersonian

Well-known member
איזה מתוחכמת חחח הכי מיינסטרימית
אהבתי הראשונה גראנג' אינדי רוק פאנק ,מוסיקה אלטרנטיבית
מאחר והגראנג' ז"ל ,פרשתי כנפיי לכל עבר.
לפי מצבי רוח,תקופות.
בגדול אני אוהבת כל סוגי המוזיקה חוץ מ
קאנטרי,פופ,מוזיקה אמונית וכל הזבל התעשייתי של נועה וזק וכל אלו... שכחתי איך קוראים לסוג מוזיקה הזאת v pop? משו כזה
יופי....האמת שאני חשבתי כששאלתי אותך על סגנונות שלא בדיוק משדרים בשום תחנת רדיו:ג'אז,פיוז'ן,....מוזיקה שקשה לעיכול...
כמובן פרוגרסיב החל מ'70 ועד עכשיו(למרות שהז'אנר הזה מזמן נמצא בטיפול נמרץ)

תופתעי לשמוע שיש בימינו אומנים יוצאים מהכלים שאף אחד לא מכיר

merilue

Well-known member
יופי....האמת שאני חשבתי כששאלתי אותך על סגנונות שלא בדיוק משדרים בשום תחנת רדיו:ג'אז,פיוז'ן,....מוזיקה שקשה לעיכול...
כמובן פרוגרסיב החל מ'70 ועד עכשיו(למרות שהז'אנר הזה מזמן נמצא בטיפול נמרץ)

תופתעי לשמוע שיש בימינו אומנים יוצאים מהכלים שאף אחד לא מכיר
פרוגרסיבי אלטרנטיב ..
גאז בלוז פיוז'ן חדש לי
אמרתי לך אני ממוצעת למדי
פתוחה להצעות .. תזרמי
הכוונה תמליצי

פורני גם רגוואי קשה לי וראפ דברים מאוד מסוימים

andersonian

Well-known member
פרוגרסיבי אלטרנטיב ..
גאז בלוז פיוז'ן חדש לי
אמרתי לך אני ממוצעת למדי
פתוחה להצעות .. תזרמי
הכוונה תמליצי
אני בן....
רק שאלה....איזה אוזניות יש לך?זה חשוב מאוד בכל המקרים ובמיוחד כשמדובר בניידים....

מבטיח שיהיה פאן....

merilue

Well-known member
אני בן....
רק שאלה....איזה אוזניות יש לך?זה חשוב מאוד בכל המקרים ובמיוחד כשמדובר הניידים....

מבטיח שיהיה פאן....
.צוחקת על שאלת האוזניות
יש לי קרוב ל500 סוגים שונים חחחח
האחרונים של סוני 1000wf-xm4 באדס
יש לי גם של sennheiser קשת
Samsung live buds
מה צריך

andersonian

Well-known member
.צוחקת על שאלת האוזניות
יש לי קרוב ל500 סוגים שונים חחחח
האחרונים של סוני 1000wf-xm4 באדס
יש לי גם של sennheiser קשת
Samsung life buds
מה צריך
שאלתי כי מוזיקה מהנייד ללא אוזניות זה לא זה.....
אני חסיד של bang&olufsen,ורק קשת...
חוזר טיפה מאוחר יותר עם ה"המלצה"

merilue

Well-known member
את יהודה סילקו על איומים....הוא הדגים בחדר האח מה יעשה לרמי כשייצא משם​
יהודה היה אלים כל יום וכל היום
שפת הגוף שלו הרתיעה את כל יושבי הבית,הדיבור האלים וההתקרבות לפנים של אנשים כל פעם מחדש בעת דיון.

Kaz12

Well-known member
יהודה היה אלים כל יום וכל היום
שפת הגוף שלו הרתיעה את כל יושבי הבית,הדיבור האלים וההתקרבות לפנים של אנשים כל פעם מחדש בעת דיון.
יהודה אפילו התחיל לשים את הידיים מאחורי הגב כל הזמן בשביל שיפסיקו להגיד שהוא אלים. הוא באמת היה קורבן של רמי שם.

mariamma 86

Well-known member
יהודה אפילו התחיל לשים את הידיים מאחורי הגב כל הזמן בשביל שיפסיקו להגיד שהוא אלים. הוא באמת היה קורבן של רמי שם.
את יהודה זרקו כי הפריע לניצחון של זהבה בן. את נתנאל לא יזרקו כי הוא המנצח של עוז. יעוף כל אחד שיפריע לנצחונו. דיאן הדוגמא הכי טובה

_Anon_

Well-known member
אני חושב שיהודה רצה לצאת, מה גם שהוא הפנה את הכעס שלו על אבא שלו, כלפי הדמות של רמי, ורמי הבין את זה והטריל אותו החוצה

yoni564712

Well-known member
הגמר שצריך להיות בלי קשר לאהדתי:

קאזם, טליה, בר, ריוואה, שחף (תודות לקאזם).
ואם לעוז מתחשק להכניס את נתנאל, אז שיעשה כמו בעונה של ג'וזי, גמר של 6 דיירים.

כל דבר אחר,
יהיה נורא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה