** שרשור צהריים היום ה61 בבית עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Rave n

Well-known member
הוא מדבר וחופר והיא עושה איתו אהבה בעזרת העיניים.. והופ.. הסתיימה

8LIBI8

Well-known member
לא חושבת שלשרין בכלל אכפת ממשה אלא מזה שלא קיבלה מרדף שני גברים אחריה והיא רק צריכה לבחור.
הקנאה האמיתית שלה היא רק לשחף ובטליה ספציפית, גונבת הפוקוס ממנה.
הציק לה אתמול בעיקר שלשחף הפריע קצת שטליה רוקדת עם משה - זה הגרעין ממנו התפתח כל הבכי והמהומה של אתמול, רק ששרין בחיים לא תודה בזה אז היא עוטפת בסיפורים מתורגמים ומכובסים על משה אח"כ :poop:

עדגיל

Well-known member
לא חושבת שלשרין בכלל אכפת ממשה אלא מזה שלא קיבלה מרדף שני גברים אחריה והיא רק צריכה לבחור.
הקנאה האמיתית שלה היא רק לשחף ובטליה ספציפית, גונבת הפוקוס ממנה.
הציק לה אתמול בעיקר שלשחף הפריע קצת שטליה רוקדת עם משה - זה הגרעין ממנו התפתח כל הבכי והמהומה של אתמול, רק ששרין בחיים לא תודה בזה אז היא עוטפת בסיפורים מתורגמים ומכובסים על משה אח"כ
:poop:
לשחף הפריע שטליה רקדה עם משה? איך זה בא לידי ביטוי? אמר משהו? למה שיפריע לו? זה הפריע אולי לדינה שלא הפסיקה להתלחשש ולריאווה שמ
שה לא שעה לבקשתן לא להתקרב לטליה והנה הוא עושה את זה....​

8LIBI8

Well-known member
לשחף הפריע שטליה רקדה עם משה? איך זה בא לידי ביטוי? אמר משהו? למה שיפריע לו? זה הפריע אולי לדינה שלא הפסיקה להתלחשש ולריאווה שמ
שה לא שעה לבקשתן לא להתקרב לטליה והנה הוא עושה את זה....​
הוא ישב ליד שרין כשדנה עשתה לה צמות והסב את תשומת ליבה של שרין לגבי משה שרקד עם טליה...ענתה לו - נראה לי שלך זה מפריע יותר מלי, פתאט. אמר לדנה - שרין קנאית לי ו"לא הגיונית"...אח"כ עוד אמר לדנה - בואי נתעלם משרין ונדבר מעל הראש שלה. אח"כ קם והיא זרקה לו - עכשיו תלך לרקוד ריקודים עם ....כמו משה. ענה שהוא לא יודע לרקוד בכלל והיא כעסה שלא ידבר איתה יותר. שרין יעני צחקה ועקצה, נאכלה ונאכלה ובסוף התפוצצה, מאוד פשוט |פופקורן|

Iakar

Well-known member
טליה הייתה באינטראקציה כלשהי עם שחף היום?

Insomnia 5

Well-known member
אני לא אוהבת את שחף
אבל...
למה הוא ממשיך להאכיל את שרין..
למה לא עושה לזה סטופ בצורה יפה..

מכורה וחבל

Well-known member
אתמול היו קרובים מאוד...היום תפס מרחק..זה דפוס חוזר אצלו...עוד שחקן
אני לא חושבת שזה נכון.
היא לא נגשת אליו אף פעם.
הוא יכול "לפגוש" אותה כשהיא הולכת לעשן...
או כשהיא יושבת מול המטבח או בסלון.

למיטה הוא פחות יגיע...

מצב
הנושא נעול.
למעלה