** שרשור צהריים - היום ה20 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
מתחביבי היום שלי, לרענן את העמוד ביוטיוב עם השיר של ג'קו ולראות איך מספר הצפיות עולה.
עולה מעט מאוד ובאיטיות, כיאה לאפס עבודת יחצ שנעשתה פה.

אבל עדיין, באופן יחסי, לעומת מה שהיה קודם, נחמד לדעת בשבילו שיש כמה אנשים שנחשפו ושמעו.

נטה אונה

Well-known member
סליחה שאני באז קיל אבל 'ההודעה הדרמטית' זאת שיחה שהאח עשה להם שיפסיקו לריב בעקבות האכילת ראש של אורן ומאיה.
אתמול דיברו על זה בספסל באזור חמש וחצי.
לא זוכרת מי, אולי עומר, אמר שהאח אמר שריבים לא מענינים את הצופים ושהוא רוצה לראות יותר שיחות ודיונים.

nicknick

Well-known member
סליחה שאני באז קיל אבל 'ההודעה הדרמטית' זאת שיחה שהאח עשה להם שיפסיקו לריב בעקבות האכילת ראש של אורן ומאיה.
לא זוכרת מי, אולי עומר, אמר שהאח אמר שריבים לא מענינים את הצופים ושהוא רוצה לראות יותר שיחות ודיונים.
ככה קטעה לנו שרשור ספקולציות.
איך נמלא את המשך היום שלנו?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מה מה את עושה ?!
עד שיש לנו שרשור ספקולציות :mad:

fleabag

Well-known member
בקיצור האח אמר שונא שמקללים אותו על צנזורים אז שירגיעו
ריבים לא מעניין ת'צופים:ROFLMAO: יש לו את זה ביותר עוז?:-D

נטה אונה

Well-known member
בקיצור האח אמר שונא שמקללים אותו על צנזורים אז שירגיעו
ריבים לא מעניין ת'צופים:ROFLMAO: יש לו את זה ביותר עוז?:-D
קלטת?
עאלכ מעדיף שיחות על פני ריבי אגוזים וכלים.
רמת אמינות - לעצור הצבעות באמצע שידור

willing

Well-known member
קנה את אורן ב600K בשביל תרבות והגות
מה שלב הבא? הסכתים? פודקאסטים בעריכה לשונית של עומר?
עוז שתול של זק
למה?
יש סוגה ספרותית יחודית של דיירי האח בהווה עבר ועתיד.
אלף זריחות מאת אסיף אלקיים, שניה מנסה להזכר, עשר אלף זריחות או יותר. זה כמו הסוד, רק עם כוסואומו

עוד ספר בז'נרה, מקום תחת השמש. זה הולך טוב עם הפודקאסט מאת י. ג'פרי ג'ראלד ג'ון ג'וב נתניהו ג'וניור.

לא חסר. אם מניחים בצד שיפוטיות פוליטיקה וערכים
זה מה שהצופים רוצים|טמבל|

(תוצאה של התייבשות)

fleabag

Well-known member
למה?
יש סוגה ספרותית יחודית של דיירי האח בהווה עבר ועתיד.
אלף זריחות מאת אסיף אלקיים, שניה מנסה להזכר, עשר אלף זריחות או יותר. זה כמו הסוד, רק עם כוסואומו

עוד ספר בז'נרה, מקום תחת השמש. זה הולך טוב עם הפודקאסט מאת י. ג'פרי ג'ראלד ג'ון ג'וב נתניהו ג'וניור.
:-Dחזק

מה שבטוח עוז הוא החטא ועונשו של עצמו ושלנו

מצב
הנושא נעול.
למעלה