** שרשור צהריים היום ה16 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

LIly845

Well-known member
זה בעיני המתבונן, הקריטריונים למלכת היופי וגם מי מגישה מועמדות.. גם בעיני היא לא יפה, יש לה גוף יפה זה כן, אבל לא רואה אותה כיפה במכלול עם הפנים
אבל כנראה שלקריטריונים כמלכת יופי היא מתאימה
וגם היתה ברשימת המועמדות.
ברחוב כן ראיתי הרבה יותר יפות ממנה
ויופי זה לא קונצנזוס, פה היו כמה שכתבו שהיא מאוד יפה

מכורה וחבל

Well-known member
אני בטוחה שכשהיא נבחרה היא היתה יפה - כי יש לה את כל הנתונים.
אבל ניפוח השפתיים, סידור הגבות ההזוי הזה - הורס את הכל,
אל תשכחו שהיא היתה מלכת יופי ב- 2016 - בטוח שהיה לה מראה בתולי וטבעי הרבה יותר.

חוץ מזה שאחרי שבועיים כבר לא ממש מתיחסים ליופי החיצוני כי האופי משתלט עליו.

Vache

Well-known member
כל הכבוד לאילון. מדבר עם שולה, והיא נכנסת לסיפור המייגע על למה היא נכנסה לבית האח. אז הוא אומר לה: זה לא העניין עכשיו. אנחנו מדברים עלי.
ברוו!! ברוו!!

• Like
Reactions: Ym.

BigLittleSister1

Well-known member
רמי וליאור קיבלו סוג של בובה של סוס
כל פעם שהאח משמיע להם את השיר רוץ בן סוסי הם צריכים לשים את הבובה עליהם וללכת עם זה
והשעמום מה איתו

GALxp

Well-known member
לדעתי מור תהיה הראשונה שהיא תעמיד והשני יהיה או איילון או יהודה
תלוי מי יהיה ראש הבית... אם יבחרו בה, היא תצטרך לבחור דייר אחד שיכנס אוטומטית לרשימת המועמדים להדחה. אם וכאשר, מקווה שהיא תבחר במור.

BigLittleSister1

Well-known member
תלוי מי יהיה ראש הבית... אם יבחרו בה, היא תצטרך לבחור דייר אחד שיכנס אוטומטית לרשימת המועמדים להדחה. אם וכאשר, מקווה שהיא תבחר במור.
לא ניראה לי שיבחרו בה. למרות שהיא מאוד אהובה ע"י בבית (וגם עליי), בכל מה שקשור לאוכל וקניות יש יתרון גדול לניסיון. לא יודעת אם הייתי סומכת על בחורה צעירה שעוד גרה אצל אמא לנהל תקציב ל15 איש (או כמה שהם לא יהיו).

SNIPES

Well-known member
אם זה לא היה מספיק ברור את מי מכוונים לזכייה, אז יש היום אחרי האח הגדול תוכנית שלמה על ״סיפורו של ג׳וזי״ :LOL:

• Haha

Vache

Well-known member
אני הבנתי שראש הבית יהיה זה שיזכה במשחקון שיתקיים. האח הגדול שינה את הפורמט של החוקים החדשים כבר חמשת אלפים פעם. בילתי החלטי.

UNICORN LOVER

Well-known member
לא קשור- מישהו יכול להגיד לי מה קארין עשתה בלילה כשהיא יצאה מהמיטה וראתה את גל ותוםישנים ??
לא הבנתייייי ומתי זה היה בכלל?

• Wow
מצב
הנושא נעול.
למעלה