** שרשור צהריים היום ה104 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

fairytalee

Well-known member
חחח סיפרו להם על אקס פקטור עם סיימון כדי שידברו על זה ויעשו להם פרסומת

ariela1612

Well-known member
מה קרה לג'וזי בבוקר
10:52 ג'וזי מספר לאורן שהאח צעק עליו בבוקר
11:38 מדבר על זה עם תום, שהאח צעק עליו ויתהפך לו כל הבוקר
וזהו זה מה שהיה בלי שום ספקולציות

fairytalee

Well-known member
אוי נזכרתי שזה האח שאוהב את קארין בגלל זה היא בכל פריים

קליאו22

Well-known member
אגב, נזכרתי ב"חברותיו" נעמה וליהיא (שלעניות דעתי היה מיותר להביא אותן לתוכנית ואפשר היה להסתפק בקרידוס והחבר'ה) שמביאות נזק יותר מתועלת כמו כל ידידותיו כנראה (עיין ערך יונני) ותוהה למה התכוונה קסרי כשהגיבה לעניין האמא - בחוץ זה יעבור לו

fairytalee

Well-known member
אגב, נזכרתי ב"חברותיו" נעמה וליהיא (שלעניות דעתי היה מיותר להביא אותן לתוכנית ואפשר היה להסתפק בקרידוס והחבר'ה) שמביאות נזק יותר מתועלת כמו כל ידידותיו כנראה (עיין ערך יונני) ותוהה למה התכוונה קסרי כשהגיבה לעניין האמא - בחוץ זה יעבור לו

שבבית האח אתה מנותק מהחיים, האח מדבר איתך על דברים שאתה לא פותח ביומיום ואתה מתעסק רק בזה ובעצמך
קצת כמו טיפול פסיכולוגי שאתה יוצא ממנו עם מסקנות לחיים שלך אבל לא באמת מגיע ליישם אותן

קליאו22

Well-known member
שבבית האח אתה מנותק מהחיים, האח מדבר איתך על דברים שאתה לא פותח ביומיום ואתה מתעסק רק בזה ובעצמך
קצת כמו טיפול פסיכולוגי שאתה יוצא ממנו עם מסקנות לחיים שלך אבל לא באמת מגיע ליישם אותן
אז בעצם היא טוענת שהוא ישוב לכעס שלו עליה ולא יילך לבקר אותה בחוץ בכזה ביטחון? או שבעצם התכוונה למשהו אחר, שיעבור לו הכעס?! הן דיברו כידידות שטחיות בלבד, שלא מכירות אותו לעומק, כאלה שמתראות איתו בשביל הצחוקים והבילוי אז היה מוזר ומיותר להביא אותן בכל מקרה

fleabag

Well-known member
אז בעצם היא טוענת שהוא ישוב לכעס שלו עליה ולא יילך לבקר אותה בחוץ בכזה ביטחון? או שבעצם התכוונה למשהו אחר, שיעבור לו הכעס?! הן דיברו כידידות שטחיות בלבד, שלא מכירות אותו לעומק, כאלה שמתראות איתו בשביל הצחוקים והבילוי אז היה מוזר ומיותר להביא אותן בכל מקרה
מבינה מה את מתכוונת,
ועם שעל פניו נראה שידידות אולי שיטחית כן נראה לי שהן כן מכירות את המהות של ג'וז
ודיברו מההיבט הזה, שג'וז יחד עם ששיתף פעולה בקטע עם אמא,
הוא עדיין לא אחד שעושה דברים כלאחר יד, ובחוץ המשך הסליחה יתנהל באופן יותר מבוקר שכזה
כי מן הסתם השליטה שוב תהיה לגמרי בידיים שלו ובהתאם הקצב של מה יקרה הלאה

קליאו22

Well-known member
מבינה מה את מתכוונת,
ועם שעל פניו נראה שידידות אולי שיטחית כן נראה לי שהן כן מכירות את המהות של ג'וז
ודיברו מההיבט הזה, שג'וז יחד עם ששיתף פעולה בקטע עם אמא,
הוא עדיין לא אחד שעושה דברים כלאחר יד, ובחוץ המשך הסליחה יתנהל באופן יותר מבוקר שכזה
כי מן הסתם השליטה שוב תהיה לגמרי בידיים שלו ובהתאם הקצב של מה יקרה הלאה
אני מאמינה שג'וזי כן ידבר עם אימו, אולי בשלבים, קודם בטלפון, לאט לאט, בליווי אח בצרפת. לא חושבת שיינעל לשלילה טוטאלית סתם כך כשייצא מהבית. זה כן פתח אופציה לתקשורת. מקווה בשבילו שלא ישתבשו דברים בדרך והיא תאכזב אותו

fleabag

Well-known member
אני מאמינה שג'וזי כן ידבר עם אימו, אולי בשלבים, קודם בטלפון, לאט לאט, בליווי אח בצרפת. לא חושבת שיינעל לשלילה טוטאלית סתם כך כשייצא מהבית. זה כן פתח אופציה לתקשורת. מקווה בשבילו שלא ישתבשו דברים בדרך והיא תאכזב אותו
כן, גם הרגשה שלאט לאט יפשיר הקרח
ג'וזי מרשמלו בתוכו זה יחלחל בו

אזרחית שקופה

Well-known member
בסוף הוא עוד יביא אותה לארץ לגור איתו.

Goneril 4444

Well-known member
עם זה אני דוקא מסכימה עם נעמה
זה רחוק מלהיות פתור..
סיפור כל כך קשה..

zoecho

Well-known member
כנראה התכוונה שבחוץ הוא שוב ידחה אותה

בסדר555

Well-known member
לא רוצה לעורר את זעם הפורום, אבל ירד לי האסימון שלג'וזי יש חלק באשמה על הליהוק של אלמוג ועל הסבל שאנחנו חווים איתה כרגע. אילו רק לא היה חושף את הטעם שלו בנשים....
בואו לא נשכח גם שהקבוצה של ג'וזי הצביעה לאלמוג נגד לינור :mad:

מצב
הנושא נעול.
למעלה