** שרשור צהריים היום ה-74 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Iakar

Well-known member
הפעם זה הולך להיות יותר הדדי
מעבר להתעלמות, טליה בטח תפסיק לדבר עליו אחרי השיחה עם אמא שלה.
אין שום סיכוי שהיא לא רמזה לה משהו על זה
אם זה הכיוון הלוואי שזה יהיה הדדי ולפחות מבחינת טליה לא יהיה יותר נזק.

Iakar

Well-known member
אני פשוט לא בעצמי על הלייב ואו שאני קצת עילגת היום או שבאמת ובתמים אני לא מבינה מה כותבים כאן ולמה מתכוונים כשכותבים "להרגיע בקשר לטליה" ו"לא לדבר על מה שהיה". אפשר לפרש את זה כלסלוח ולהיות סבבה ואפשר לפרש את זה כלהתעלם לגמרי. אני לא מבינה מההודעות פה מה הכוונה...

השאלה אם מישהו פה הבין ויכול להסביר לי במילים פשוטות. סורי על הנודניקיות 🙏

כוכבית מכסף

Well-known member
אף אחד לא יודע. רק שבר אמר לו שאמא שלו רמזה לו להרגיע בקשר לטליה ועשתה תנועה עם היד של כאילו להוריד (להירגע), את הפרשנות זה רק אנחנו נותנים כי לא היה מעבר לזה כלום.

Aye123

Well-known member
אני פשוט לא בעצמי על הלייב ואו שאני קצת עילגת היום או שבאמת ובתמים אני לא מבינה מה כותבים כאן ולמה מתכוונים כשכותבים "להרגיע בקשר לטליה" ו"לא לדבר על מה שהיה". אפשר לפרש את זה כלסלוח ולהיות סבבה ואפשר לפרש את זה כלהתעלם לגמרי. אני לא מבינה מההודעות פה מה הכוונה...

לא באמת יודעים, הכל ספקולציות
ראו את בר ל-3 שניות אומרת משהו לאופק בלחישות
ועושה כזה עם הידיים למטה (תנועה של להירגע/לשחרר, לא ברור)

אולי הם ידברו על זה יותר בהמשך

ghost whispers

Well-known member

הכוונה להרגיע , להוריד טונים

nicknick

Well-known member

אני חושבת שאף אחד פה לא באמת יודע....
אם יש משהו שאנחנו טובים בו זה לקחת משפט ולייצר ממנו תיאוריה שלמה.
תני להם קצת זמן , הם בטוח ידברו על הדברים ועל המסרים שכשהכל יירגע

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני חושבת שאף אחד פה לא באמת יודע....
אם יש משהו שאנחנו טובים בו זה לקחת משפט ולייצר ממנו תיאוריה שלמה.
תני להם קצת זמן , הם בטוח ידברו על הדברים ועל המסרים שכשהכל יירגע
אני הכי אוהבת שרשורי ספקולציות
הבאסה שהעונה 90% מהשרשורים הם כאלה
(

katy2022

Well-known member

הראו שבריר שנייה מכל סיטואציה לא באמת ניתן להבין…

יונתנסקי

Well-known member

אף אחד לא יודע בוודאות, וכל אחד זורק את הניחוש שלו.
תאספי את הכל, ותארגני את הפאזל לעצמך, עד שבמוצ"ש בתכנית יראו את הכל (או שגם זה לא).

mimes17

Well-known member
חמודה טליה איך היא עודדה את כולם.. הבנתי שגם היא ראתה את אמא שלה.. התפרקה קצת ואז חזרה לעצמה.. למה אף אחד לא מעודד אותה ולא מפרגן לה? בגלל שהיא לא בוכה? מגעילים.. מעניין אותי אם היא דיברה עם אופק או הוא איתה.. ואיך היא ממשיכה לתמוך ולעודד את מרינה למרות שההיא שואבת מכולם אנרגיות ועושה סצנות בפעם המיליון.. טליה ממש צדקה כשאמרה שהיא כפוית טובה.. ולא ראיתי את מרינה מפרגנת לטליהה שראתה את אמא שלה.. או מישהו מהדיריים האחרים.. איכססס..

ghost whispers

Well-known member
חמודה טליה איך היא עודדה את כולם.. הבנתי שגם היא ראתה את אמא שלה.. התפרקה קצת ואז חזרה לעצמה.. למה אף אחד לא מעודד אותה ולא מפרגן לה? בגלל שהיא לא בוכה? מגעילים.. מעניין אותי אם היא דיברה עם אופק או הוא איתה.. ואיך היא ממשיכה לתמוך ולעודד את מרינה למרות שההיא שואבת מכולם אנרגיות ועושה סצנות בפעם המיליון.. טליה ממש צדקה כשאמרה שהיא כפוית טובה.. ולא ראיתי את מרינה מפרגנת לטליהה שראתה את אמא שלה.. או מישהו מהדיריים האחרים.. איכססס..
הראו לשניה את אופק וטליה מדברים על המפגש והעבירו למרינה הבוכייה

מצב
הנושא נעול.
למעלה