** שרשור צהריים היום ה-65 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

mimes17

Well-known member
עברתי על שרשור הבוקר ולא בא לי שכולם יהיו עכשיו נגד דינה.. ( למרות התנהגותה..) בסה"כ במהות היא אשה טובה.. מקווה שתפסיק לרכל על טליה ובכלל על הדיירים האחרים, שתפסיק להתערב ולריב בשביל שרין ושאולי תתנצל ושתהיה בטוב עם טליה.. אולי שתשב איתה לשיחה .. אני לא רואה את הלייב.. איך טליה מתייחסת אליה עכשיו? מדברות? מתעלמות?

הצודקת11

Well-known member
עברתי על שרשור הבוקר ולא בא לי שכולם יהיו עכשיו נגד דינה.. ( למרות התנהגותה..) בסה"כ במהות היא אשה טובה.. מקווה שתפסיק לרכל על טליה ובכלל על הדיירים האחרים, שתפסיק להתערב ולריב בשביל שרין ושאולי תתנצל ושתהיה בטוב עם טליה.. אולי שתשב איתה לשיחה .. אני לא רואה את הלייב.. איך טליה מתייחסת אליה עכשיו? מדברות? מתעלמות?
לפני חצי שעה דינה יללה על טליה בחצר

andersonian

Well-known member
בשלבים יותר מוקדמים של העונה אחרי כל פיצוץ ניסו לדבר...שום דבר לא עזר,
שרין המשיכה ללא שום שינוי

אם תהיה התנצלות,זה יהיה אך ורק ע"פ ההוראה של ההפקה

TalBrit

Well-known member
לא משנה כמה כסף יש להם הם לא יודעים לקנות ולא יודעים לכלכל את עצמם
לא ברור איך בעונה כזאת עם כלכך הרבה בשלנים וכלכך הרבה שוטפי כלים אין אוכל והכול מלוכלך וג'יפהההה
האנרגיות פשוט גרועות, זה משפיע

מצב
הנושא נעול.
למעלה