** שרשור צהריים -אחרון לעונה!- היום ה108 בבית- עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

willing

Well-known member
לא מכל דבר והמשחת שיניים היה רק הקש ששבר את גב הגמל והוכיח לו שוב בפעם האלף כמה היא לא מעריכה, מפונקת ומרשה לעצמה להשתלח כלפיו, מה שהיא לא מרשה לעצמה כלפי אחרים. הגיעו מאותו עולם? איזה, דוגמנות? בכל מקרה, הם לגמרי לא באותו סולם ערכים ועדיפויות ולא באותו מקום בחיים. כל מה שהוא סולד ממנו נמצא בה - פוזה, חוסר ביטחון שבא לידי ביטוי בעוקצנות - עד הרגע האחרון היא תזרוק לו שהוא משחק, תבקר ותתקטנן איתו, חוסר רגישות, אינטרסנטיות, רדידות/טפשות
היא מובנת לי. כל עוד הוא רואה בה אובייקט מיני, מובן לי למה היא קצת מרחיקה אותו
כשזה לא הדדי זה ככה.

רק אתמול בפרק היא דיברה על המבוכה שלה מהתז המבויימת שלא משקפת את עצמה, והוא דיבר על המראה החיצוני שלה והמשקל שעלתה והמשיכה שלו שירדה. צחוקים צחוקים, אבל זה לא התאים. לא היה קשור לערעור והמבוכה שעברה מהצפיה בתז המבויימת עי ההפקה

לא הייתי מדרגת אותו בכלל בסולם חברות.
הוא לאורך העונה מדבר עליה בסולם הסיפוק המיני של עצמו. סבבה
אבל בשבילי חברות לא נשענת על מקום כמו זה של ג'וז ליפיופה עאליה

ariela1612

Well-known member
טוב לשם שינוי היו שאלות טובות לקארין, שיחה הייתה קולחת ג'וזי היה נראה קצת לחוץ, בטח על הסירים (הוא פשוט עומד ומסתכל על הבישולים:ROFLMAO:)
אבל היה קצר וקולע, השיר שהיא בחרה לו קצת מחשיד, בין השניים האלה יש המון דברים לא פתורים.
מעניין אם הם יפתרו את זה בחוץ

katy2022

Well-known member
טוב לשם שינוי היו שאלות טובות לקארין, שיחה הייתה קולחת ג'וזי היה נראה קצת לחוץ, בטח על הסירים (הוא פשוט עומד ומסתכל על הבישולים:ROFLMAO:)
אבל היה קצר וקולע, השיר שהיא בחרה לו קצת מחשיד, בין השניים האלה יש המון דברים לא פתורים.
בטוחה שיסגרו מעגל בחוץ .... בחדר בלי מצלמות....😉

יסמין 💙

Well-known member
לא שמעתי את השיר, מה זה היה?

נמרה דרקונית

Well-known member
רואה בדילי את קארין מראיינת את ג'וזי ..איזה מביך זה היה לראות איך היא אומרת לו" ואני קוראת לו גוזמוז" והוא ענה לה ש זה שזה פתטי...בא הכי זורק חנוכיה.. לא נראה שהוא מת עליה..

ראש גזר 6789809896

Well-known member
רואה בדילי את קארין מראיינת את ג'וזי ..איזה מביך זה היה לראות איך היא אומרת לו" ואני קוראת לו גוזמוז" והוא ענה לה ש זה שזה פתטי...בא הכי זורק חנוכיה.. לא נראה שהוא מת עליה..
נראה לי שנמאס לו ממנה בשילוב עם הסירים על גז שהוא מבשל וחוסר סבלנות שלו מזה שהוא לא יודע מתי זה נגמר וזה מה שקרה

יסמין 💙

Well-known member
הוא עדיין עצבני עליה בגלל הריב של משחת השיניים אבל עדיין ממש לא דיבר יפה..

יסמין 💙

Well-known member
חבל שהם לא יודעים שיש גמר היו משחררים הרבה כעסים וסוגרים מעגל.. לדוגמא השיחה של ג׳וזי עם קארין בראיון, הוא עצבני עליה ולכן לא שיתף פעולה, היה חסר סבלנות... לא אהבתי בכלל איך שדיבר... לא מתאים

SNIPES

Well-known member
חבל שהם לא יודעים שיש גמר היו משחררים הרבה כעסים וסוגרים מעגל.. לדוגמא השיחה של ג׳וזי עם קארין בראיון, הוא עצבני עליה ולכן לא שיתף פעולה, היה חסר סבלנות... לא אהבתי בכלל איך שדיבר... לא מתאים
לגיטימי לאור איך שהיא דיברה אליו ועליו 90% מהעונה. לא מבינה את הציפייה מאחרים להתייחס אליה כאילו היא גוזל שנפל מהקן, אבל כשהיא מתייחסת לאחרים פי כמה יותר גרוע זה בסדר ו״מותר לה לטעות״ ו״חוסר ביטחון״ וכו׳.

ניצנץ63

Well-known member
החוסר סובלנות שלו נבעה בעיקר כי היא בעצמה לא ידעה מה היא רוצה, שאלה שאלות קיטבג וגמגמה אחרי התשובות שלו ולא ידעה לנהל את הראיון איתו בכלל. נראה כמו ניסיון סתמי שלה לשרוף איכשהו את השעה וחצי האלה שנפלו עליה כרעם ביום בהיר. היא רק שוכחת שהיא מצולמת באותה פוזיציה כל העונה והיא יוצאת אותה קלולסית עם ובלי המשימה הזו. אהבלית.

נמרה דרקונית

Well-known member
נכון,לא מכבד..כולם כיבדו אותו כשהוא שידר והמינימום היה לחייך אליה ,לתת לה את הכבוד הראוי ולחבק אותה בסוף או ללחוץ לה את היד..זה נראה רע וחבל

ariela1612

Well-known member
הבנאדם מפנק אותה מהבוקר עד הערב, מכין לה כל היום לאכול, ו אפילו ירקות לא נתן לה לחתוך וחתך בשבילה, אתמול עשתה חביתה לעצמה אפילו לא הציעה לו. אם הייתי ההורים של קארין אחרי איך שהוא שמר על הבת שלהם בעונה הזאת -הייתי מצביעה לג'וזי

יסמין 💙

Well-known member
הבנאדם מפנק אותה מהבוקר עד הערב, מכין לה כל היום לאכול, ו אפילו ירקות לא נתן לה לחתוך וחתך בשבילה, אתמול עשתה חביתה לעצמה אפילו לא הציעה לו. אם הייתי ההורים של קארין אחרי איך שהוא שמר על הבת שלהם בעונה הזאת -הייתי מצביעה לג'וזי
הוא אכל לפניה עם זהבה.. והוא לא מדבר איתה.. ובכל זאת נכנסה לראיון איתו ושיתפה פעולה לגמרי.. גם בלילה דיברה איתו על זה שהוא יום עסל יום בסל.. ושאלה אם עכשיו הוא מדבר איתה.. הכי מצחיק שאז הוא נזכר וכעס שוב והלך לישון...כל מה שקשור לקארין הוא לוקח קשה וזה מאוד בולט.. אני בטוחה שעם מישהי אחרת בבית הוא היה מגיב אחרת לגמרי.. יש לי הרגשה שבלי מצלמות ובשיחות כנות יפתרו את הכל בחוץ כי הם באמת אוהבים למרות כל הויכוחים שלהם.. יש לי הרגשה שיהיו חברים בחוץ

ariela1612

Well-known member
הוא אכל לפניה עם זהבה.. והוא לא מדבר איתה.. ובכל זאת נכנסה לראיון איתו ושיתפה פעולה לגמרי.. גם בלילה דיברה איתו על זה שהוא יום עסל יום בסל.. ושאלה אם עכשיו הוא מדבר איתה.. הכי מצחיק שאז הוא נזכר וכעס שוב והלך לישון...כל מה שקשור לקארין הוא לוקח קשה וזה מאוד בולט.. אני בטוחה שעם מישהי אחרת בבית הוא היה מגיב אחרת לגמרי.. יש לי הרגשה שבלי מצלמות ובשיחות כנות יפתרו את הכל בחוץ כי הם באמת אוהבים למרות כל הויכוחים שלהם.. יש לי הרגשה שיהיו חברים בחוץ
מדבר איתה רגיל, נכון שהוא לא מנשק אותה ומחבק כמו פעם אבל ככה זה עם קארין לא תראה לה אהבה, היא תרצה אותך עוד יותר. הוא מאוד מכבד אותה וברור שיש להם רגשות אחד לשני אין שקוף מזה. אותה הוא לוקח הכי קשה ואל תשכחי שהיא זו שהתחילה עם השחקן.
וכן אני גם מאמינה שהם ידברו בחוץ, חחח אולי לא נדע אבל אין לי ספק שיהיה שם איזה סגירת מעגל. מאמינה שאם הם היו יודעים שהיום נגמר הכל היה אחרת

fleabag

Well-known member
.
מעצם זה שאומרים ,הוא לוקח קשה, זה לייחס לה משקל גדול עבורו ופה הטעות

היא כבר כלכך מזמן לא קריטית מבחינתו. ובשום מובן
היחס שהוא נותן לה זה כי האדם שהוא
כזה שמעדיף יחסים טובים עם כלל הדיירים ולא משנה גודל החתול שחור שעבר ביניהם, ע"ע רמי

הנטייה לפרשן אותו על כל פיפס מצברוח שלו אם כבר מאפיינת אותה ולא ההפך
כאחת שיושבת על הווריד ותחפש ותמצא מה להגיד גם על דברים חסרי משמעות

והסיבות ללמה היא כזו רבות ומצריכות המשך חפירה והיא האחרונה ששווה המשך בזבוז מילים שלי עליה
ולצערה גם ג'וזי הבין את זה ,כי במקרה זה ההפסד הוא באמת שלה ולא שלו

מצב
הנושא נעול.
למעלה