שרשור פרק 83

אז אני יודע מה זה../images/Emo70.gif

יכול להיות שריטה עשתה ניתוח להשתלת אף
.

MoRaN SaShA

New member
גם אני יותר מעדיפה../images/Emo41.gif סער וליאן ../images/Emo41.gif

מאשר סער ומיטל...

אני לא חושב ../images/Emo58.gif../images/Emo185.gif

לדעתי סיגי משקרת לתום,כמו שהיא משקרת עכשיו לריטה,היא נכנסת למין מערכת שקרים כזאת,שבסופה כמובן הכל יתגלה ויתפוצץ...

noa elisha

New member
יאא איזה מתח מעצבןןןןן

אני מתה לדעת אם היא תראה או לא!!

../images/Emo204.gif../images/Emo221.gifאיזה פרק טוב../images/Emo70.gif איזו נשיקה../images/Emo99.gif ג'וזף הזה../images/Emo46.gif ומעניין אם ריטה תראה../images/Emo70.gif הלוואי שתראה../images/Emo70.gif

ריקוושש

New member
ווואי וואי

איזה פפפרק יפה .... !!1 ייא אני חייבת לדעת את ההמשך 1 הלוואי שהיא תראה כ"כ מגיע להה !!

Mini Monster

New member
וואוו../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif סער ומיטל כאלה יפים!

הזוג הכי מתאים!!! לירז צ'רכי היא אחת היפות!

../images/Emo181.gif../images/Emo23.gifוואי איזה פרקקק../images/Emo99.gif

אני כ"כ רוצה שמיטל וסער יהיו ביחד
עכשיו רק צריך את ריטה עם רני

gavan

New member
לא פרק משהו...../images/Emo198.gif../images/Emo221.gif

חמודי
מחכה לפרק של יום ראשון ושני

shir828

New member
../images/Emo9.gif זה הכי דפוק שהראו רק את העיניים

כי תמיד ראו שהיא עם עיינים פקוחות..
בכל מקרה, אחלה פרק.. למרות שהייתי במסיבת הפתעה של חברה.. ראינו שם VOD ושם ראינו את הפרק..

sdavid1

New member
../images/Emo58.gif|הדגש|נראה לי|סדגש|

נראה לי שסער שראה את הקלטת ששטמפלר פוגע בו בכוונה אז הוא ילך להרביץ לו כמו שרואים בפרומו ואז שטמפלר יגיד לו שזאת מיטל והוא ילך למיטל ויגיד לה: למה עשית את זה.. בדיוק כמו בפרומו והיא תגיד לו: כי השארת אותי בהריון ואז הוא יגיד לה שונא אותך והיא תגיד לו שונאת אותך והוא יגיד לה שונא אותך והם יתקרבוו בדיוק כמו שהראו את הפרומו אז הבנתי את כל הקטע של הפרומו זה הכי נראה הגיוני אני בטוחההההההה כי זה הכי הגיוני שיכול להיות מה אתם אומרים?

למעלה