שרשור פרק 5-6

doresh shalom

New member
איזה פרק

טדי הביץ' הזה אני ממש לא סובל אותו (למרות שהוא שחקן לא רע) אני בטוח שהוא הרג את האיש עם הכובע האדום בכוונה... (תסלחו לי אם אני מתבלבל בפרק
)

like daa

New member
פרק טוב ../images/Emo20.gif

אהבתי. היה מותח. וטדי באמת מעצבן, אבל ממש לא ציפיתי לכך שאם הבוס ינזוף בו הוא יפסיק... ואיזה מעצבנת שרי
יאללה
חכם הסנטור פאלמר הזה. ברור שהיא תשמיד ת'קלטת. אהבתי את מה שהוא עשה לה
שיתגרש ממנה
פרק טוב

מאור 87

New member
לא נכון!!

למה כולם נגד שרי
תבינו את נקודת המבט שלה.. היא בסך הכל לא רוצה שהבן שלה יילך לכלא, וזה גם מה שיקרה אם יפרסמו את הסיפור הזה
כמו שהיא אמרה בעצמה: היא בסך הכל מגנה על המשפחה שלה. זה עושה אותה אדם רע
ממש לא
אני ממש מסכים איתה, גם אני הייתי משמיד את הקלטת.. ודיויד ממש מניאק על התרגיל שלו.. בכל זאת, זאת אשתו
אני בעד להקים עצומה למען שרי פאלמר!
אבל מה עם טרי???

cj20

New member
דווקא אני שונאת אותה!!

היא ממש כלבה! כל מה שאכפת לה זה הנצחון בבחירות והיא לא שמה על המשפחה שלה... עובדה שהיא אמרה לדיוויד (או כמו שזה נשמע ממנה DAY-VIT) שקית כבר ילד גדול שלא צריך את העזרה שלהם אז היא לא עשתה את זה בשבילו אלא בשבילה כי היא רוצה להיות ה FIRST LADY ... וחוצמזה, היא בכלל מעצבנת... ובקשר לטרי (שהיא הדמות האהובה עליי אישית בסדרה), אולי זה טוב שיש לה אמנזיה, ככה היא יכולה "להרגע" קצת ול-ש-כ-ו-ח את מה שעבר עליה היום... ודרך אגב, אני מיכל, חדשה כאן וחולה על הסדרה...

מאור 87

New member
ברוכה הבאה../images/Emo70.gif ../images/Emo140.gif

שרי אמרה לדיויד שקית כבר ילד גדול כי היא רצתה להראות לו שהיא מעוצבנת עליו!! ושאם הוא מתכוון לשלוח את הבן שלהם לכלא אז זה כבר לא משנה מה היא תעשה! תאמיני לי שיש לה כוונות טובות.. טרי חמודה... אבל מה יקרה איתה בפרק הבא?? יש רוצח בבית שלהם!!

cj20

New member
מתי היא אמרה?

טוב יכול להיות ורוב הסיכויים שזה נכון, היא בכל זאת בנאדם עם רגשות ואמא לילדים, אבל לפי דעתי כל ה"זוהר" של הבחירות מסנוור אותה והיא לא ממש פועלת לטובת כולם, אבל זו רק דעתי הצנועה... אוקי, בקשר לטרי, אז באמת הרוצח מחכה מעבר לפינה ובפרומו מראים הרבה יותר אבל אני לא אכתוב כי נראה לי שהחבר'ה פה לא רוצים לדעת גם מה קורה בפרומואים אבל פרק מותח יהיה זה בטוח...

Chen21

New member
זה לא שלא אכפת לה מהמשפחה

פשוט זאת לא העדיפות הראשונה שלה..
הרבה יותר אכפת לה מהבחירות ומהבית הלבן. והיא גם לא טורחת להסוות את זה יותר מדי..

cj20

New member
בדיוק ככה אני חושבת

ובכלל היא מעצבנת. והיא לא יכולה להגיד "DAVID" כמו בנאדם?! שמתם לב שהיא תמיד מבטאת את זה :DAY-VIT ! איזו מעצבנת!!!

למי אכפת

למי אכפת אפ היא לא אומרת את השם שלו נכון אני אפילו לא חושב על זה באמת אבל לדעתי פאלמר צודק ומסיבת העיתונאים מאוד מעניינת אותי. מה הוא יגיד שם? איך יגובו? האם שרי תעזוב אותו? בלי קשר- איזה טיפש טדי איך הוא יכול להרו את כל העניין?

cj20

New member
למה טיפש?

הוא פשוט עושה את מה שכתוב לו בתסריט...
זה היה ברור שמשהו יתפקשש בפגישה הזו. צריך למתוח את העלילה עוד ועוד... יש עוד הרבה פרקים וצריך למלא אותם במשהו...

Chen21

New member
לי אכפת!

סתם נו.. אמרתי כבר - האישה פשוט מעצבנת
אין מה לעשות. מה שאני אוהבת בסדרה הזאת זה איך שהמתח נבנה בהדרגתיות, למרות שבכמה פרקים האחרונים הוא פשוט נמתח ונמתח מרוב שאין להם איך לבנות אותו יותר.. אבל מה שבטוח - מעכשיו ועד הסוף זה ילך ויהיה טוב יותר בהרבה

like daa

New member
גם אני חושבת בדיוק ככה../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

שונאת את שרי

למעלה