שרשור פרק 47

gavan

New member
כתוב למעלה../images/Emo11.gif ../images/Emo198.gif../images/Emo221.gif

gavan

New member
וואו ../images/Emo198.gif../images/Emo221.gif

לא רוצה מיטל וסער. ולא רוצה סער וליאן. סער הוא רשע מרושע וצריך לערוף את ראשו.
ג'לל ודריה הם כל-כך, כל-כך חמודים! ולא היו להם כל כך הרבה סצינות היום, בושה וכלימה.
הפרק נגמר בצורה נוראית. אני מקווה שדווקא מחר הם ישלימו את כל הסצינות (הרבות) שהיו אמורות להיות הפרק, ואז כל הפרק יהיה על ג'לל ודריה.
ואז אני אהיה מאושרת ולא אכפת לי מדעתכם.
אני מדרדרת.

../images/Emo79.gif../images/Emo204.gifלהעביר את זה לגורמים?../images/Emo6.gif

די נו זה לא פייר
בשביל מה להתעסק בשוליים כמו דובידריה כשאפשר להתעסק בג'ללדריה עם סצינת נשיקה מבורכת?

לגבי סער ומיטל

הם ממש חמודים ביחד.. אבל הוא ממש לא מתאים לה :\ וגם ג'וזף לא מתאים לה. היא צריכה מישהו נורמלי.. אני חושב שסער פשוט ישתנה (כמו שהיה עם כפיר בטלנובלה בע"מ), והם יהיו ביחד לא משנה אם הם יהיו ביחד בסוף או לא, אני רק מקווה שדבר אחד לא יהיה. סער וליאן ביחד, מסיימים את הסדרה כזוג אין, אני פשוט מתחנן לאלוהים, אל תעשה את זה. הם הזוג הכי עלוב בטלנובלה הזאת. עדיף בהרבה להשאיר את סער לבד ולא לתת לו את ליאן.. ואני שוב אומר בפעם השלושים - שאין לי מושג איך החליטו שלעדי הימלבלוי יש את הכימיה הכי טובה איתו אולי יש לה כימיה קלה איתו, אבל היא פשוט לא עוברת דרך המצלמות. זה עלוב, רואים שזה מבויים

Palmer3

New member
רק אני חושבת ש...

רני וריטה פשוט לא מתאימים!!!! סצנות נוראיות יש להם ביחד... ועובד הורס אותי מצחוק...כפרה עליו

gavan

New member
את האמת...../images/Emo198.gifבועית|

גם אני חושבת לגבי ריטה ורני...

putimakansit

New member
אני חדשה פה אבל אני מרשה לעצמי אז..

עובד חחחחחח הכי מצחיק בעולםםםםם חחחחחחחחחחחחחחחחח איך הוא רקד חחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מתה איזה חמוד הוא שדודו זר שר איך הוא רקד כולי מתפוצצת מצחוק ולא מבינים למה חחחחחחחחח איזה מצחיק זה היה חחחחחחחחחחחחחחחחחח משהו משהו

someoneeeee

New member
למישהו יש מושג

איפה אפשר למצוא את החולצה הסגולה עם שני הכיסים שג'לל לבש בפרק?

עינת 45

New member
איך קוראים לשיר שסער ומיטל רקדו...?

הראשון לא השני..בהתחלה.. הוא הולך משהו כמו: And I will love you baby תודה למי שיעזור :)

למעלה