**שרשור ערב 2 - היום ה94 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

קליאו22

Well-known member
דניאל מתנצל בפני גוזי שהוא איבד את זה 😵
סחתן דניאל, בכל זאת יש לו קצת שכל
רק ספק אם זה יעזור לו, עדיין נשאר מוזר ומשעמם, לא נראה לי שזה מספיק בשביל לגבור אפילו על רמי שמתים להעיף בחוץ

קליאו22

Well-known member
אחרי האח - אין מצב שאשמע מוזיקה שלה מיוזמתי
אממ לא נעים להגיד אבל גם לפני האח לא שמעתי שיר שלה מיוזמתי וסורי, גם אם היתה מופיעה חינם לידי לא הייתי הולכת
אם כבר מעדיפה את שרית המוכשרת ממנה בכל המובנים

קליאו22

Well-known member
דניאל חסר עמוד שדרה
סתם בחור מביך
אני קצת בשוק שהוא עו"ד
בד"כ הם יותר נכלוליים בשטנץ של תום, סער שיינפיין, עומרי בן נתן
וולקוביצקי גם היה מוזריקו מביכו רק בסגנון רועש ומחפש ריבים...כשאני חושבת על זה הוא היה שילוב/מוטציה של דניאל ויהודה באדם אחד :ROFLMAO:

2086Dvash

Well-known member
וולקוביצקי גם היה מוזריקו מביכו רק בסגנון רועש ומחפש ריבים...כשאני חושבת על זה הוא היה שילוב/מוטציה של דניאל ויהודה באדם אחד :ROFLMAO:
כל פעם שאני נזכרת בו, עולה בי המשפט של "אל תשלח ידך אל הנער" והשוואתה של גל לשרה או משהו כזה,
וגלי הצחוק מאיימים להכניעיני

קליאו22

Well-known member
כל פעם שאני נזכרת בו, עולה בי המשפט של "אל תשלח ידך אל הנער" והשוואתה של גל לשרה או משהו כזה,
וגלי הצחוק מאיימים להכניעיני
חחחח נקרעתי בעודי קוראת את זה וחשבתי לעצמי נשמע לי מוכר, בוא נראה מי העו"ד ולא הופתעתי בכלל שוולקוביצקי חתום עליו...כנראה בכל זאת השאיר חותם בשבוע שהיה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
חחחח נקרעתי בעודי קוראת את זה וחשבתי לעצמי נשמע לי מוכר, בוא נראה מי העו"ד ולא הופתעתי בכלל שוולקוביצקי חתום עליו...כנראה בכל זאת השאיר חותם בשבוע שהיה
בטח היה הכי זול בכסף לתשלום והוא גם עדיין עצבני על הפקה מעונה קודמת על זה שהעיפו אותו

מצב
הנושא נעול.
למעלה