**שרשור ערב - היום ה88 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
נצרב בזיכרון ותואם המוד שלי.
איפה זהבוש שתעשה לנו קצת לצחוק.
מבינה. בואי נמשיך להעמיד פנים. שתינו

בינתיים ,תעשי מה שעשיתי
קראתי שוב ושוב אותך
הנה זהבוש באה היא תפגע בנו. אמא.
ועדיין מחייכת מזה ,אפילו צחקתי בקול בבוקר

haya sol

Well-known member
מכל העונות עוד מלפני עשור, לראשונה אני חושבת ומרגישה שכניסת הדיירים החדשה עשתה אנרגיה לא טובה בבית. אף אחד או אחת מהם לא עשה כלום לאינטרקציה בבית ובטח לא לצופים. רוב הדיירים נשארו אותו הדבר לכאן ולכאן. והם רק הוסיפו אנרגיה מעייפת ומתישה הם בעצמם מותשים והם רק חודש שם. והעצוב עוד יותר שהם רק כיבו יותר את הדיירים הישנים.

זו מחשבה והרגשה שלי!

ראש גזר 6789809896

Well-known member
מכל העונות עוד מלפני עשור, לראשונה אני חושבת ומרגישה שכניסת הדיירים החדשה עשתה אנרגיה לא טובה. אף אחד או אחת מהם לא עשה כלום לאינטרקציה בבית ובטח לא לצופים. רוב הדיירים נשארו אותו הדבר לכאן ולכאן. והם רק הוסיפו אנרגיה מעייפת ומתישה הם בעצמם מותשים והם רק חודש שם. והעצוב יותר שהם גם כיבו עוד יותר את הדיירים הישנים.
זו מחשבה והרגשה שלי!
לא זה כי עוז דביל הוא מתעקש להביא מיליון מסרים ומשימות של רגש במקום משימות מצחיקות וכפיות שיוצאו מהם אנרגיות טובות

dotan282872

Well-known member
מה צריך לעשות כדי שהעונה הבאה לא תהיה כל כך גרועה? אני אתחיל:
לצמצם את כמות המבוגרים (45+ ) בבית לשניים מקסימום, להעלות את הגיל הממוצע של הנשים, לא להכניס אנשים מוכרים, לעשות משימות ארוכות יותר, לעשות משימות קטנות בימים שאין בהן משימות, לא לצנזר כל נשימה שלא באג'נדה של העורך.
מה עוד?

אופה קטנטנה

Well-known member
לצמצם את כמות המבוגרים (45+ ) בבית לשניים מקסימום, להעלות את הגיל הממוצע של הנשים, לא להכניס אנשים מוכרים, לעשות משימות ארוכות יותר, לעשות משימות קטנות בימים שאין בהן משימות, לא לצנזר כל נשימה שלא באג'נדה של העורך.
מה עוד?
לזרוק את הפורמט לפח, אם לא ניתן לזרוק את עוז עצמו.

fairytalee

Well-known member
מה עוד?

בואו נתחיל בזה שיעמידו להדחה. כל הפורמט עומד על זה.
לא סתם הם באווירת קייטנה עכשיו.

mariamma 86

Well-known member
מה עוד?
לא להכהיס אנשים מוכרים ועוד יותר חשוב לא להכניס אנשים מכירים

Meirav654

Active member
לא, עינוי כשהוא עם יהודה הדחפור.
ועדיין ג'וזי תמיד מעדיף את יהודה על פני כולם ואמר שהוא היחיד שיישאר איתו בקשר כי "יהודה זה הלב שלי!". כנראה שהוא רואה משהו בו, לא? גם כשהייתה לו אפשרות להיות עם כולם, תמיד חזר לשיחות עם יהודה, כי כולם שם לא מתקרבים לרמה השכלית שלו וג'וזי אוהב שיחות פלספניות. אהב גם את אילון שהיה הכי שנוא בבית. מעניין, לא?😉

מצב
הנושא נעול.
למעלה