** שרשור ערב - היום ה52 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GALxp

Well-known member
הוא חייב להתווכח על כל נושא. איזה טרול|פנים|

DontHateTheGame

Well-known member
אורן רמז שאם הוא ותמיר נשארים אחרונים על הספה אז הוא יוותר וייתן לו לזכות. זו למעשה הפרישה המתוכננת. כמובן רק אם האח יאשר לו. כך לפחות הבנתי.

GALxp

Well-known member
אורן רמז שאם הוא ותמיר נשארים אחרונים על הספה אז הוא יוותר וייתן לו לזכות. זו למעשה הפרישה המתוכננת. כמובן רק אם האח יאשר לו. כך לפחות הבנתי.
ברור לי שהם יהיו השניים האחרונים. עוז רוצה את תמיר כמנצח🤮

yoni564712

Well-known member
זה לא אפשרי.

זה יהיה מביך בשביל תמיר.
זה לא יקרה.

תמיר פשוט ינצח.

yoni564712

Well-known member
לא נראה ככה לפי הקהל. רק אם באמת ההצבעות לא שוות כלום ולא מפוקחות.
הוא יפרוש בתחילת הערב או משהו ואז כאילו תמיר יקח.

אין מצב שהאח ישאיר את אורן ותמיר כ2 האחרונים ואז המנחים יפנו לאורן ואורן יפרוש ויתן לתמיר לנצח.
זה מביך, זה עלוב וזה תמיד ישב לתמיר בראש.
לא יעשו את זה לתמיר.
אם כבר, פשוט יגידו שהוא ניצח את אורן בהצבעות.

8LIBI8

Well-known member
לא מאמינה שאורן יפרוש
עם כל הפרגון הוא עדיין מקווה ורוצה לנצח, אחרת לשם מה הגיע עד הלום?!
אורן לא אידיוט
הוא כן יכול כמו שחלקתי פה בעבר להציע כמה אחוזים לתמיר בתואנה שלא יכול היה להמשיך עד הסוף לולא תמיר, הרגיש שרק תמיר קיבל אותו כמו שהוא ועודד אותו

8LIBI8

Well-known member
מי יאמין שתמיר ינצח את אורן? עם כל החיבה תמיר לא בדיוק קונצנזוס
מילא זהבה שאת הניצחון שלה עוד יכלו להעביר כי היא לכאורה זמרת מלאכית ואהובה שצריכה את הכסף (לא שזה שכנע אותי ועוד רבים) אבל אורן חזק ברשת, חזק בסקרים, צורחים לו כל יום כל היום - איך אפשר לגבור על זה? אם כל אחד אחר מלבד אורן זוכה זה שחור על גבי לבן משחק מכור

yoni564712

Well-known member
מי יאמין שתמיר ינצח את אורן? עם כל החיבה תמיר לא בדיוק קונצנזוס
מילא זהבה שאת הניצחון שלה עוד יכלו להעביר כי היא לכאורה זמרת מלאכית ואהובה שצריכה את הכסף (לא שזה שכנע אותי ועוד רבים) אבל אורן חזק ברשת, חזק בסקרים, צורחים לו כל יום כל היום - איך אפשר לגבור על זה? אם כל אחד אחר מלבד אורן זוכה זה שחור על גבי לבן משחק מכור
אם תהיה הסכמה כלשהי שאורן יוצא ראשון בגמר בהסכמה, הגיוני יהיה להעביר לאחר מכן ניצחון של תמיר.

כך או כך, כפי שאמרת, הניצחון אמור להיות בכיס של אורן.
ויחד עם זאת, אני בטוח במאת האחוזים שאורן לא ינצח, גם במידה והוא לא פורש.

GALxp

Well-known member
יש מתח באוויר כיאה לתחרות, אבל אני שמח שעומר לא קונה את אורן.

אגב, עוז ויתר על הטיימר של ה-24 שעות? גם זה עולה כסף?|תוהה|

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה