** שרשור ערב - היום ה45 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

GALxp

Well-known member
@shiri1429 , תהיי בריאה. את עושה לייקים לתגובות ישנות שלי, מהתקופה שקין רצח את הבל, עוד כש"המשפחה" של רונן היתה חיה ובועטת.

אגב, רק אני ממש מתלהב כשיש התראה ואני לא לוחץ עליה, אלא עובר עמוד עמוד ואז כשאני מוצא אותה והיא נעלמת אני מרגיש שדפקתי את המערכת?|מאוהב|

florita86

Well-known member
@shiri1429 , תהיי בריאה. את עושה לייקים לתגובות ישנות שלי, מהתקופה שקין רצח את הבל, עוד כש"המשפחה" של רונן היתה חיה ובועטת.

אגב, רק אני ממש מתלהב כשיש התראה ואני לא לוחץ עליה, אלא עובר עמוד עמוד ואז כשאני מוצא אותה והיא נעלמת אני מרגיש שדפקתי את המערכת?|מאוהב|
מתאכזבת כשעונים לי לתגובה, אני רואה בהתראה אבל לא יכולה למצוא את התגובה :(

שרון רוז

Well-known member
העונה היחידה שהיו 4 בגמר היתה עונה 7 של שי מיקה,אז ההקבלה היא שגם העונה הולך להיות לנו זוכה בלתי נסבל

DontHateTheGame

Well-known member
העונה היחידה שהיו 4 בגמר היתה עונה 7 של שי מיקה,אז ההקבלה היא שגם העונה הולך להיות לנו זוכה בלתי נסבל
אני רציתי שדודו יזכה. יש לי חיבה לבן אדם הזה. עד היום כשאני רואה סרטונים שלו עם שי חי זה מצחיק אותי. זאת הייתה העונה הכי טובה. גם את איציק אהבתי. הייתי מתה שהוא ייכנס להאח הגדול שוב.
Capture+_2021-08-23-23-15-40.png

שרון רוז

Well-known member
אני רציתי שדודו יזכה. יש לי חיבה לבן אדם הזה. עד היום כשאני רואה סרטונים שלו עם שי חי זה מצחיק אותי. זאת הייתה העונה הכי טובה. גם את איציק אהבתי. הייתי מתה שהוא ייכנס להאח הגדול שוב.
לי רק היה חשוב שברק לא יזכה,ממש לא סבלתי אותו

בוףףברכה

Well-known member
אם דודותמיר ויוסי סרור היו באותה העונה...
קרב|חתול||נמר|🐆 חתולות...

merilue

Well-known member
צפה בקובץ המצורף 31519
שי חי דודו יחד זה היה שעות של צחוק בכי
העונה הזו היתה שיא,מאז מדרון
אנחנו עכשיו בתחתית

מצב
הנושא נעול.
למעלה