** שרשור ערב היום ה-61 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בוףףברכה

Well-known member
מה עם נתנאל?
אוויר.....הוא כבר...
בקול ענות חלושה...

את רואה שהוא משודר?....
מעט
...משפט פה משפט שם...
המצלמה לא עוקבת אחריו..

עוז...ימשוך איתו עוד קצת זמן...
מה גם....
.הוא חסר כריזמה..
לא נראה שהוא מיועד.... לניצחון

מרגוליקו

Well-known member
חברים כנראה שנדפקתי... אתם יודעים מה סיקרן אותי כל השבת?
אם נשארו לבר כוסברה ופלפלים לדגים שלה או דוד חיסל הכל ביום חמישי עם הסחוג שלו.
מישהו יכול לעדכן אם בר החריבה את בית המקדש השלישי או עבר בשלום?

פאף פה

Well-known member
חברים כנראה שנדפקתי... אתם יודעים מה סיקרן אותי כל השבת?
אם נשארו לבר כוסברה ופלפלים לדגים שלה או דוד חיסל הכל ביום חמישי עם הסחוג שלו.
מישהו יכול לעדכן אם בר החריבה את בית המקדש השלישי או עבר בשלום?
החריבה ביחד עם שרין, אבל לא בגלל הכוסברה. היה מרק דגים כרגיל:)
משה ודוד אירגנו ריקודי עם בחדר שינה והיו צחוקים, לירן פיזזה עם דוד וטליה ניסתה לרקוד אבל מעדה על משה ואז מסתבר ששרין חטפה ג׳ננה (צונזר) ואז בר התחילה לשפד את משה על הספסל שהוא מתעסק עם אחרות ועושה נשנושי אצבעות ופוצ׳ קוצ׳ מוצ׳, היו צעקות ואז גם קאזם יצא על משה וכל הבית היה על סף פיצוץ, נתנאל גם שפך נפט, הודיע ששרין צורחת כי היא מקנאה רצח בטליה. בקיצור סלט מטבוחה.

מרגוליקו

Well-known member
החריבה ביחד עם שרין, אבל לא בגלל הכוסברה. היה מרק דגים כרגיל:)
משה ודוד אירגנו ריקודי עם בחדר שינה והיו צחוקים, לירן פיזזה עם דוד וטליה ניסתה לרקוד אבל מעדה על משה ואז מסתבר ששרין חטפה ג׳ננה (צונזר) ואז בר התחילה לשפד את משה על הספסל שהוא מתעסק עם אחרות ועושה נשנושי אצבעות ופוצ׳ קוצ׳ מוצ׳, היו צעקות ואז גם קאזם יצא על משה וכל הבית היה על סף פיצוץ, נתנאל גם שפך נפט, הודיע ששרין צורחת כי היא מקנאה רצח בטליה. בקיצור סלט מטבוחה.
איזה משוגעים! ואת כל זה הפסדתי.... חחחחחחח
מה שלא הבנתי זה אם נשארו כוסברה ופלפלים או לא?
לא נראה לי שבר היתה עוברת על זה בשתיקה..

DontHateTheGame

Well-known member
אם אתם חושבים שאנחנו לוקחים קשה את התכנית אז בתגובות בטיקטוק הילדות בוכות מהנתק של טליה ואופק. הקטע עם מטוס הנייר משישי בערב גרם להן לחשוב שאולי בכל זאת יש סיכוי. מישהו העלה סרטון חברות של דניאל וטליה וכולם התעצבנו ורשמו רק אופק וטליה😂

fleebag

Well-known member
אם אתם חושבים שאנחנו לוקחים קשה את התכנית אז בתגובות בטיקטוק הילדות בוכות מהנתק של טליה ואופק. הקטע עם מטוס הנייר משישי בערב גרם להן לחשוב שאולי בכל זאת יש סיכוי. מישהו העלה סרטון חברות של דניאל וטליה וכולם התעצבנו ורשמו רק אופק וטליה😂
בקרוב בית מקדש

מצב
הנושא נעול.
למעלה