** שרשור ערב היום ה-31 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

נטה אונה

Well-known member
16:17 טליה מוכיחה שהיא אינטרסנטית. אמרה שרק קאזם ושחף עמדו לצידה כשהייתה לבד ובגלל זה היא תמכה בקאזם אחרי שהשפיל את אופק וקרא לו ילד דיכאוני.
שחף החכם אמר לה: ואם אני יירה למישהו בראש את תצדיקי אותי (כי עמדתי לצידך)?
טליה ענתה: אם אני מכירה אותך ויודעת מאיפה הדברים פועלים...
ואז נעצרה וקלטה את הטמטום שיצא לה מהפה וענתה ש"זו הקבלה לא נכונה"
שחף שאל למה לא וטליה ענתה שקאזם לא התכוון למילים שאמר לאופק.
לאופק כאב שטליה מצאה לנכון לנחם את האויב שלו (קאזם) באותם הרגעים ולהגיד לו כמה הוא טוב למרות מה שעשה לאופק ומצד שני להגיד לאופק שהוא אלים ושהוא יתבייש במעשים שלו.
טליה היא אישה קורבנית שמתהלכת בעולם במחשבה שכולם חייבים לה כי עברה טראומת ילדות ולכן אף אחד לא מבין אותה... והיא מלאת סתירות.. והיא מיוחדת..
הרי רק לפני כמה ימים אליאב אמר עליה שהיא לא אישה אחרי שאמרה לו שהוא לא גבר. כמה היא ייללה על זה בכל הבית. האישה מאסטרית בהעברת מסרים וכולם נופלים בפח שלה. אופק עם כל האינטליגנציה הגבוהה שלו פשוט לא יודע לשחק את המשחק שלה וחבל.
לגבי המשפט האחרון, לדעתי זה לא ענין של לא יודע
הוא פשוט לא רוצה לשחק את המשחק

DontHateTheGame

Well-known member
הוא כועס שהוא קנה את זה עד שעלה לו
אהבה זאת מילה ממש אוברייטד לכל הזוגות באח לדורותיהם
בבית הזה הכל מוקצן ולכן לדעתי באמת התאהב כי רק מי שמאוהב ככה מתנהג בצורה כזאת. הוא ממש מזכיר את הנקמנות של ג'וזי.

נטה אונה

Well-known member
בבית הזה הכל מוקצן ולכן לדעתי באמת התאהב כי רק מי שמאוהב ככה מתנהג בצורה כזאת. הוא ממש מזכיר את הנקמנות של ג'וזי.
זה בדיוק קארין 2
אגו פה, אגו שם
אכלו לי את הראס
ובסוף סלפי מעלית מהבית שלו

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
ואוו דיי כבר עם אליאב ובר במיטה דיי דיי דיי

אין לי כבר כוח אליהם

Insomnia 5

Well-known member
חברים מפני שגם אני עורערתי.. מצאתי את הכתבה בדף הקודם שאופק כותב על החרם ב2019.. אשמח לשמוע דעתכם.. אני ממאנת להאמין ששיקר. זה לא נראה לי הגיוני

ghost whispers

Well-known member
חברים מפני שגם אני עורערתי.. מצאתי את הכתבה בדף הקודם שאופק כותב על החרם ב2019.. אשמח לשמוע דעתכם.. אני ממאנת להאמין ששיקר. זה לא נראה לי הגיוני
אני. חזרתי שלא להתעמק בזה אם שיקר או לא , לא מתפקידי להחליט למי להאמין , אם זה באמת שקר מצדו וזה מפריע לחברים בכיתה אז שהם יפעלו בנידון או שהוא יצא ויוכיח את חפותו . יש לא מעט ילדים שסובלים מחרמות ( מעציב שכל פעם האח עושה משימה של חרם ) לא מבינה את זה

מצב
הנושא נעול.
למעלה