** שרשור ערב היום ה-31 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

פאף פה

Well-known member
בינתיים לא אמרו מילה על הריב הזה...אני כבר בספק אם בכלל ישדרו אותו.
אני בטוחה שכן
ולו רק כדי להראות שהאתרוג הרקוב שעוז כה אוהב, הוא לא ה״אלים״ היחיד בבית. האתרוג הרי יכול להראות ״רגשות אהבה וחמלה״ ואילו אופק מבחינת עוז היה וישאר מלפפון חמוץ.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אני בטוחה שכן
ולו רק כדי להראות שהאתרוג הרקוב שעוז כה אוהב, הוא לא ה״אלים״ היחיד בבית. האתרוג הרי יכול להראות ״רגשות אהבה וחמלה״ ואילו אופק מבחינת עוז היה וישאר מלפפון חמוץ.
תשמעי,
הוא לא יכול להראות אדם אלים אם הוא לא היה אלים באמת (הוא יכול לערוך אדם אלים כאילו הוא לא כמו שעושה עם נתנאל)
ולכן מבחינה לוגית זה לא הגיוני.

אני עדיין לא בטוחה
אם יגידו על זה משהו היום זה ישודר - אם לא...זה עוד ריב שיסתירו מאיתנו.

ניצנץ63

Well-known member
יש שיחה בין אופק דניאל ונדמה לי שחף שבו דניאל סיפר איך ניסה להפריד ואופק תקף אותו ולכן זז הצידה ולא התערב
לדעתי מה שקרה זה שאופק קם מהמיטה בעצבים כשקאזם דיבר על הילדות שלו וכו', והם קפצו על אופק מיד, כי ראו כמה עצבני הוא היה וחששו שהוא רוצה להרביץ לקאזם, אז בגלל שהם הדפו אותו תוך כדי שהוא עצבני, בטח יצאה לו כאפה כזו חזרה לכיוון דניאל במעין התנגדות לחסימה שלהם. כנראה שמדובר היה בתנועה אינסטנקטיבית ובטח לא מתוך כוונה של אופק להרביץ לדניאל או למישהו כלשהו.

ניצנץ63

Well-known member
שיחה בין אופק לריוואה כשאופק מרחיב ופותח יותר את נושא הביריונות, וממש באמצע שיחה מדהימה וחשובה כזו, הקונטרול קוטע אותה.
כמה חבל שלא רואים את אופק הרבה יותר בקטעים כאלה, וממש לא רק על העבר שלו אלא באופן כללי, לא בלייב ולא בתוכניות הערוכות. יש לו כל כך הרבה ידע, והוא כל כך צבעוני, הוא רציני ומצחיק, הוא שטותניק לפעמים, הוא עמוק כשצריך, הוא מדבר בצורה מתורבתת, ויכל לשמש גם כדוגמא לחינוך ולטוב בתוכנית הדפוקה הזו, ולא שיראו לבני הנוער רק צעקות ואלימות. ממש חבל שללא הרומן עם טליה אין לו זכות קיום מבחינת עוז האידיוט!

ariela1612

Well-known member
מצטערת מראש מחונטת אופק, השיחה עם ריאווה יותר חידדה לי את התהיות שהיו לגבי הסיפור שלו.
אני לא מאמינה לו 🤷‍♀️ עמכם הסליחה

ariela1612

Well-known member
למה? מה נאמר?
הוא סיפר לריאווה על החרם, שזה היה בכיתה ב׳ ג׳ שזה מופרך בעיני כי אין טיול עם לילה בכיתות האלה (זה מה שכם חברים שלו אמרו) ובכלל הרגשתי שהוא קצת התפתל בשיחה הזאת. צריך לראות כדי להבין.
בכלל תמיד לא האמנתי עד הסוף לסיפור שלו ובאמת שניסיתי, סורי לא מצליחה להאמין לזה

tortt

Well-known member
הוא סיפר לריאווה על החרם, שזה היה בכיתה ב׳ ג׳ שזה מופרך בעיני כי אין טיול עם לילה בכיתות האלה (זה מה שכם חברים שלו אמרו) ובכלל הרגשתי שהוא קצת התפתל בשיחה הזאת. צריך לראות כדי להבין.
תודה ❤️
אחזור לשמוע מאוחר יותר

zoecho

Well-known member
הסיפור שהוא מספר (בין אם את מאמינה ובין אם לא) חורג מגבולות אופק, הוא מתפרש ונוגע בתופעה מזוויעה שאולי עבר איננה מושתקת, אך עדיין לא נעשה מספיק כדי לחסלה. נוסף על כך, הוא כתב על זה, קיבל פרס מהמימסד, מה עוד נבקש?

ariela1612

Well-known member
הסיפור שהוא מספר (בין אם את מאמינה ובין אם לא) חורג מגבולות אופק, הוא מתפרש ונוגע בתופעה מזוויעה שאולי עבר איננה מושתקת, אך עדיין לא נעשה מספיק כדי לחסלה. נוסף על כך, הוא כתב על זה, קיבל פרס מהמימסד, מה עוד נבקש?
נכון זה שהוא מעלה את הנושא זה מבורך, והלוואי ויעשו יותר למגר את התופעה הזאת.
אבל להמציא סיפור בשביל לנגוע בתופעה( אני חןשבת שהוא מחרטט), יכול לעשות את זה גם בלי זה.
אנחנו לא בתיאטרון

zoecho

Well-known member
נכון זה שהוא מעלה את הנושא זה מבורך, והלוואי ויעשו יותר למגר את התופעה הזאת.
אבל להמציא סיפור בשביל לנגוע בתופעה( אני חןשבת שהוא מחרטט), יכול לעשות את זה גם בלי זה.
אנחנו לא בתיאטרון
אגב, גם שי חי סיפר שקשרו אותו לעץ ורצו לשרוף אתו ולמזלו מישהו שעבר שם שם לב והעניין נגמר. והצלקות??..לנצח

skini02

Well-known member
מצטערת מראש מחונטת אופק, השיחה עם ריאווה יותר חידדה לי את התהיות שהיו לגבי הסיפור שלו.
אני לא מאמינה לו 🤷‍♀️ עמכם הסליחה
גם אני לא מאמינה לאופק גם בעניין החברה שיש לו 60 עובדים

מצב
הנושא נעול.
למעלה