** שרשור ערב היום ה-30 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Iakar

Well-known member
בא לי זוגיות חברית צמודה בין טליה וקאזם ושכל גברברי הבית חסרי העמוד שדרה יתפוצצו
חד משמעית. ואם שחף לא היה מעצבן אותי היום הייתי אומרת שאני רוצה זוגיות של טליה עם שחף בפרצוף של אופק.

ceedzee

Member
קורא פה מתחילת העונה. לא מגיב אבל הייתי חייב להרשם פה

הבחורה שיחקה בו בצורה הכי בוטה ומגעילה שיש. רמיזות בעלי גוון מיני עבה, מבטים שלא ניתן לפרש לשני צדדים. התקרבות פיזית למרחב אישי שלא מותיר ספקות גם כן....היא יודעת מה יש לה ושיחקה בזה מצויין. ההתקרבנות שלה כשזה התפוצץ לה בפנים היא פשוט בדיחה

כל זה לא גורע מהעובדה שטליה היא הבחורה הכי איכותית בבית ביי פאר ללא קשר למה שקרה עם אופק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

yoni564712

Well-known member

לכל המגנים של טליה, ראיתם אותה בבית? עשתה טיזינג פה ושם? או שלא ראיתם, או שאתם בוחרים לא לראות. הבחורה שיחקה בו בצורה הכי בוטה ומגעילה שיש. רמיזות בעלי גוון מיני עבה, מבטים שלא ניתן לפרש לשני צדדים. התקרבות פיזית למרחב אישי שלא מותיר ספקות גם כן....היא יודעת מה יש לה ושיחקה בזה מצויין. ההתקרבנות שלה כשזה התפוצץ לה בפנים היא פשוט בדיחה

כל זה לא גורע מהעובדה שטליה היא הבחורה הכי איכותית בבית ביי פאר ללא קשר למה שקרה עם אופק.
טליה היא לא הבחורה הכי איכותית בבית

פיקנטינה

Well-known member

הבחורה שיחקה בו בצורה הכי בוטה ומגעילה שיש. רמיזות בעלי גוון מיני עבה, מבטים שלא ניתן לפרש לשני צדדים. התקרבות פיזית למרחב אישי שלא מותיר ספקות גם כן....היא יודעת מה יש לה ושיחקה בזה מצויין. ההתקרבנות שלה כשזה התפוצץ לה בפנים היא פשוט בדיחה

מסכימה מלבד שהיא הבחורה הכי איכותית

Insomnia 5

Well-known member
טליה קאזם ואופק עוד ילבנו את המצב
כל דקה שם כמו נצח.
האווירה היום הכי אפורה שהייתה.

nicknick

Well-known member
כל דקה שם כמו נצח.
בחיי שאני בן אדם אופטימי. מאוד אפילו. רואה את האור בקצה המנהרה כמעט בכל סיטואציה מורכבת.
אפילו אתמול, בשיחת הדגל הלבן עם שחף, לא האמנתי לו שזה סוף פסוק...מה שדי היה נכון כי אחר כך הם ניסו לדבר.

אבל המצב מרגיש כל כך רע כרגע, שהאופטימיות שלי יצאה לחופשה ארוכה במלדיביים.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
בחיי שאני בן אדם אופטימי. מאוד אפילו. רואה את האור בקצה המנהרה כמעט בכל סיטואציה מורכבת.
אפילו אתמול, בשיחת הדגל הלבן עם שחף, לא האמנתי לו שזה סוף פסוק...מה שדי היה נכון כי אחר כך הם ניסו לדבר.

אבל המצב מרגיש כל כך רע כרגע, שהאופטימיות שלי יצאה לחופשה ארוכה במלדיביים.
למה דווקא במלדיביים ולא במקסיקו כמו אליאב

tg151

Well-known member
כל דקה שם כמו נצח.
מסכים. יכול להיות שזה עוד יילך ויחמיר. אבל כמו שאמרת. יום שם מרגיש כמו שנה ואני לא אתפלא אם בעוד שבועיים-שלוש או חודש הם יישבו לדבר ויתנצלו אחד לשני. או שבהחלט יכול להיות שהשנאה שלהם רק תגדל ותגדל. אבל אני לא אהיה מופתע אם הם בעוד חודש יישבו לדבר. תחשבו כמה אירועים קורים רק בערב אחד של כמה שעות!! זה מטורף הרגשות שהם חווים שם.

מצב
הנושא נעול.
למעלה