** שרשור עדכונים,קישורים ושמיים שכבר לא יהיו אותו הדבר **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
אהבתי את עמוד השער - ״אמא שלי גיבורה״

זו מעין צעקה שלו, אחרי כל השנים, תחושת שייכות כלשהי, בגרות
קראתי בשבת את הכתבה סיפור קשה מאוד, מלא בכאב🙁
יש גם הרבה עול בלחיות כל השנים הללו עם טינה בלב כלפי בן אדם. מאחלת להם שימצאו יחדיו את הדרך.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
טוב,אז אתמול שוב הייתי בהופעה של ג'קו בתמונע... (אני גרופית?! אני?! :p )
היה מדהים! באמת שזו חוויה מטורפת...הוא פותח את הפה ויש קסם באוויר...אין אין לי דרך להסביר |לב|

מעבר לג'קו המושלם...היו יוצאי האח שבאו לפרגן לג'קו...טיטי,עומר,תמיר,ציפי,לולו,חזן,מאיה,ברקובר(שמגיע קבוע לכל הופעה והוא מדהים!)
היה כזה מוזר לפגוש אותם,לדבר איתם...ומצד שני הרגיש כל כך טבעי
אורן חזן...כזה מותק! ניהל איתנו שיחה דיי ארוכה...הסביר דברים...ושוב - אני כ"כ שמחה שהוא זה שזכה.

חוויה מדהימה ומטורפת יחד.

ואם פספסתם ובא לכם לבוא להופעות הבאות -
מוצ"ש הקרוב 23.10 פאב הפרה בשבי ציון
3.11 לגנסקי נתניה

ariela1612

Well-known member
היה מדהים! באמת שזו חוויה מטורפת...הוא פותח את הפה ויש קסם באוויר...אין אין לי דרך להסביר |לב|

מעבר לג'קו המושלם...היו יוצאי האח שבאו לפרגן לג'קו...טיטי,עומר,תמיר,ציפי,לולו,חזן,מאיה,ברקובר(שמגיע קבוע לכל הופעה והוא מדהים!)
אורן חזן...כזה מותק! ניהל איתנו שיחה דיי ארוכה...הסביר דברים...ושוב - אני כ"כ שמחה שהוא זה שזכה.

3.11 לגנסקי נתניה
כיף לך אני רציתי ללכת וכמעט הזמנתי כרטיסים ואז חברה שלחה תיזכרות שהיא חוגגת יום הולדת - לא נורא בפעם הבאה.

איזה חמודים החברה מהאח שהם ככה מפרגנים לו ומרימים לו - שאפו

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
כיף לך אני רציתי ללכת וכמעט הזמנתי כרטיסים ואז חברה שלחה תיזכרות שהיא חוגגת יום הולדת - לא נורא בפעם הבאה.

איזה חמודים החברה מהאח שהם ככה מפרגנים לו ומרימים לו - שאפו
פעם הבאה! :)

וכן,הם ממש מפרגנים...היה ממש כיף לראות אותם מרימים לו ככה....

שיהיה שבוע טוב |לב|

הנערה הדנית

Well-known member

3.11 לגנסקי נתניה
אורן חזן מותק???

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אורן חזן מותק???
יאפ
אני יודעת שזה הזוי כשזה בא דווקא ממני....אבל אם עקבת ראית גם בעונה עצמה שככל שהזמן עבר הצדקתי את אורן בהרבה דברים...
גם לי זה היה מוזר...

וכן,הוא מתוק אמיתי.
אני עדיין נגד הדעות שלו...אבל למדתי להפריד את אורן ה"פוליטיקאי" מאורן הפרסונה
הוא דיי לימד אותי שיעור על שפיטת אנשים.

שיהיה שבוע טוב |לב|

הנערה הדנית

Well-known member
יאפ
אני יודעת שזה הזוי כשזה בא דווקא ממני....אבל אם עקבת ראית גם בעונה עצמה שככל שהזמן עבר הצדקתי את אורן בהרבה דברים...
גם לי זה היה מוזר...

וכן,הוא מתוק אמיתי.
אני עדיין נגד הדעות שלו...אבל למדתי להפריד את אורן ה"פוליטיקאי" מאורן הפרסונה
הוא דיי לימד אותי שיעור על שפיטת אנשים.

שיהיה שבוע טוב |לב|
גם אני הצדקתי אותו לאורך העונה כי הוא צדק ברוב המקרים.
אבל אני מודה שלקרוא אותך כותבת עליו ״מותק״ גרם לי לשוק קטן🤣 אסמוך עליך כי לי לא יצא לפגוש אותו וכל מה שאני חושבת עליו התבסס על התקשורת

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אבל אני מודה שלקרוא אותך כותבת עליו ״מותק״ גרם לי לשוק קטן🤣 אסמוך עליך כי לי לא יצא לפגוש אותו וכל מה שאני חושבת עליו התבסס על התקשורת
כן אני יודעת...
אבל מה אעשה...אני לא יכולה להתכחש לזה שהוא באמת מותק (ואני מבינה לגמרי למה זה שוק בשבילך)

שיעור קטן לחיים :)

הנערה הדנית

Well-known member
כן אני יודעת...
אבל מה אעשה...אני לא יכולה להתכחש לזה שהוא באמת מותק (ואני מבינה לגמרי למה זה שוק בשבילך)

שיעור קטן לחיים :)
השאלה היא אחרת
יכול להיות שהוא נחמד אבל האם הפגישה איתו גם שכנעה אותך שאכן נעשה לו רצח אופי לגבי הסיפורים על מעלליו בחו״ל?

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
השאלה היא אחרת
יכול להיות שהוא נחמד אבל האם הפגישה איתו גם שכנעה אותך שאכן נעשה לו רצח אופי לגבי הסיפורים על מעלליו בחו״ל?
לא
כי אין לי שום אופציה לדעת מה נכון ומה לא על סמך שיחה של רבע שעה,20 דק'...
שוכנעתי שהוא בנאדם מאוד נחמד,מאוד שונה ממה שהוא נראה בתקשורת....זהו...

מעבר לזה אין לי שום אינדיקציה על דברים אחרים 🤷‍♀️

nicknick

Well-known member
אני גם אוסיף , פגשתי לפני שנתיים שלוש מישהי שהייתה באח והייתה מאוד לא אהובה , גם בכלל וגם פה בפורום. מהדיירים האלה שבאמת כבר לא מסוגלים לראות על המסך מרוב שהם מעצבנים אותך.
ובאותה הסיטואציה היא הייתה ממש ממש נחמדה ואפילו עזרה לי במשהו.

זה פשוט מחזיר אותנו לקרקע, אחרי כל האמוציות במהלך עונה. אנחנו נזכרים שבסיטואציות קיצוניות יוצאים צדדים קיצוניים ולא כל מי שהרגיש לנו כאדם נוראי הוא אכן כזה או שלפחות יש לו עוד צדדים שהם כן נעימים וטובים.

הנערה הדנית

Well-known member
הקורונה היא פחות של כדור הארץ
שהוא עשה כדי לדלל את עצמו
האנשים שמתו מקורונה היו צריכים למות.

אין ספק
מילים של גאונה
היא היתה רוצה שיגידו את אותן מילים על מחלות אחרות?

סתומה

ariela1612

Well-known member

אין ספק
מילים של גאונה

סתומה
בכלל הראיון הזה היה הזוי לחלוטין, לא מבינה איך הסוכנת שלה אישרה דבר כזה ולמה לא היה לה ליויי כלשהו.
היא בת 20 וכנראה הפירסום והחשיפה לא עושים לה טוב, רואים שעלה לה לגמרי - חבל

nicknick

Well-known member
בכלל הראיון הזה היה הזוי לחלוטין, לא מבינה איך הסוכנת שלה אישרה דבר כזה ולמה לא היה לה ליויי כלשהו.
היא בת 20 וכנראה הפירסום והחשיפה לא עושים לה טוב, רואים שעלה לה לגמרי - חבל
אני חושבת שזה שילוב של מישהי צעירה ואימפולסיבית שלא כל כך יודעת להתראיין וקהל משועמם שרק מחפש את המפורסם הבא "לבטל" .
אני לא מתחברת לכל תופעת ה "בואו נתפוס משפט שנשמע רע ונעשה משפט שדה".

ואין ספק שהיא צריכה הדרכה לאיך מתראיינים

ariela1612

Well-known member
אני חושבת שזה שילוב של מישהי צעירה ואימפולסיבית שלא כל כך יודעת להתראיין וקהל משועמם שרק מחפש את המפורסם הבא "לבטל" .

זה לא הראיון הראשון שלה הבחורה די משופשפת פשוט מאז שהיא יצאה מהאח הגדול קצת עלה לה כל הפירסום זה מה שאני אומרת ולכן כתבתי שהיא הייתה צריכה ליווי, היא התראיינה הרבה פעמים אבל מה שיצא לה מהפה בראיון האחרון היה מזעזע

הנערה הדנית

Well-known member

אני ממש לא חושבת שהיא צריכה עזרה
התראיינה עשרות פעמים
מה שהרגיז אותי זה שדווקא היא עם כל הסיפור האישי מעזה להגיד על מחלה זו או אחרת שמי שמת ממנה היה צריך למות

nicknick

Well-known member
אני ממש לא חושבת שהיא צריכה עזרה
התראיינה עשרות פעמים
מה שהרגיז אותי זה שדווקא היא עם כל הסיפור האישי מעזה להגיד על מחלה זו או אחרת שמי שמת ממנה היה צריך למות
אני מניחה שזה בעיני המתבונן...
נכון שהיא התראיינה המון , אבל בעיניים שלי היא ילדה
תמיד ראיתי אותה ככה.
כמה שבחורה בת 19-20 תגיד "אני בוגרת" "אני בוגרת",
יש דברים ומשמעויות בעולם הזה שהיא עדיין לא מבינה.

יש בה בהחלט צדדים שהתבגרו,היא בכל זאת עברה כמה דברים בחיים וגיל 20 זה לא גיל 12, ובעיני גם יש לה זכויות רבות על השימוש בפלטפורמה שלה למען מטרות חשובות כמו העלאת מודעות לסרטן השד והקול שהשמיעה למען נפגעות תקיפה מינית.

אבל תמיד הרגשתי באח שהיא לא לגמרי מבינה את משמעות הדברים והמילים שהיא מוציאה במסגרת אג'נדת ה"ככה בא לי ואני טיפוס פתוח וזה מה יש".
הרבה פעמים הרגשתי שהיא לא מבינה האיך המילים שלה משפיעות על הסביבה, על הילדים והנוער שמסתכלים עליה כמודל, על הפרטיות של קרוביה או בני הזוג/אקסים שלה.
זה חשוב להיות נאמן לעצמך ולעשות מה שנוח לך ולדבר ברמת הפתיחות שמתאימה לך אבל אתה לא חי לבד בעולם, האני זה לא הדבר היחיד שחשוב,זה שאתה לא מובך מדברים לא אומר שקרוביך לא יובכו מכך.
וזאת תודעה שמתפתחת אצלינו עם הגיל וההתבגרות ושלבי החיים.

לצורך העניין מישהו שהוא הורה או נשוי או מנכ"ל של חברה לרוב ידבר בצורה יותר שקולה ומדודה, כי התגבשה אצלו ההבנה של כוח המילים שלו והאחריות שלו.
וגם פה. אני מרגישה שיש פה דיבור שנזרק לאוויר בלי הרבה מחשבה או סנן. רוב הראיון הזה הרגיש לי ככה.

אז אני לא מסכימה איתה וחושבת שההתבטאות בהחלט לא במקום אבל בגלל שהעיניים האישיות שלי חוות אותה ככה , כילדה, ככה אני גם מתייחסת לדבריה ולא לוקחת אותה ברצינות.
אבל מבינה מאוד את מי שנפגע , כל אחד והחוויה שלו והעיניים שלו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל

אין ספק
מילים של גאונה

סתומה
היום קראתי את הכתבה במלואה...אז נכון שהיו חלק מהדברים שנכתבו בכוונה בכותרת למשוך...בהמשך הכתבה הוסבר קצת יותר למה היא התכוונה...ועדיין - זו כתבה מזעזעת שלה.
באמת שהרגשתי שאני מתכווצת באי נוחות כשקראתי....(גם על הקורונה וגם על השואה)

ויחד עם זאת - בפוסט שהיא הוציאה היא אומרת שנאמרו דברים שהיא לא אמרה...שסילפו את דבריה...
אני לא אתפלא אם זה נכון
אני גם לא אתפלא אם זה לא נכון

בקיצור,היא עוד ילדונת שלא יודעת להיות PC וצריכה ללמוד מה כן להגיד ומה לא...ובעיקר לדעת שהתקשורת ברגע אחד מסלפת ומעוותת דברים
(אחרי מה שנעשה לג'קו אני כבר לא לוקחת כלום שנכתב כבטוח...)

מלכת המיטבח

Well-known member
זה לא דומה בכלל למה שקרה לג'קו. ידעתי שתיפלי לזה. גל משופשפת,מכירה תיקשורת וזה לא ראיון ראשון שלה.
אני ראיתי אצלה את הצדדים האלו אצלה עוד באח.
ג'קו הגיע לא מוכן לגמרי לראיון כלשהו. ידע שהוא אהוב ולא חלם שאורבים לו כדי להפיל אותו.

מצב
הנושא נעול.
למעלה