** שרשור לילה2 היום ה23 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

PsyBear

Well-known member
ג'וזי התבאס כי יהודה גנב לו את הקלף המנצח עם הסיפור על האמא. עכשיו הוא מחשב מסלול מנסה לראות איך הוא יכול שוב לשלוף את האס הזה שלו ולא להיראות שחקן.

GALxp

Well-known member
ג'וזי התבאס כי יהודה גנב לו את הקלף המנצח עם הסיפור על האמא. עכשיו הוא מחשב מסלול מנסה לראות איך הוא יכול שוב לשלוף את האס הזה שלו ולא להיראות שחקן.
לא נראה לי שג'וזי תכנן לחשוף את הסוד בשלב כה מוקדם. יש לו עוד דרך ארוכה, הוא ימצא את הזמן...

PsyBear

Well-known member
לא נראה לי שג'וזי תכנן לחשוף את הסוד בשלב כה מוקדם. יש לו עוד דרך ארוכה, הוא ימצא את הזמן...
לא משנה מתי הוא חשב לחשוף אותו, הנקודה היא שיהודה גנב לו את הספוט.
בנוסף, ג'וזי כבר סיפר את הסיפור שלו לדיירים בבית.

GALxp

Well-known member
לא משנה מתי הוא חשב לחשוף אותו, הנקודה היא שיהודה גנב לו את הספוט.
בנוסף, ג'וזי כבר סיפר את הסיפור שלו לדיירים בבית.
זהו, אני זוכר שהוא סיפר שאמא שלו היתה נרקומנית כבדה ואבא שלו ניסה לחלץ אותו ממנה, זה הסיפור או שיש פרט נוסף שהוא טרם סיפר?

ORIGINALNIK

Well-known member
דווקה הוא לא נראה לי מתבעס כי הסיפור של יהודה זה לא סיפור שבהכרח מוסיף לו נקודות זכות הסיפור של ג'וזי אוכל את כולם וכן כמו ישראל הוא צריך לשמור אותו לטיימינג סוחט דמעות ככה זה הפקות ריאלטי

נטה אונה

Well-known member
דווקה הוא לא נראה לי מתבעס כי הסיפור של יהודה זה לא סיפור שבהכרח מוסיף לו נקודות זכות הסיפור של ג'וזי אוכל את כולם וכן כמו ישראל הוא צריך לשמור אותו לטיימינג סוחט דמעות ככה זה הפקות ריאלטי
ג'וזי כבר סיפר לכמה אנשים, כמו שהוא אמר - פחות מתחבר לספר את זה בפורומים אלא לאנשים שהוא סומך עליהם
אני מעריכה את זה שהוא לא סוחט את הלימון למרות שהוא יכול

PsyBear

Well-known member
ג'וזי כבר סיפר לכמה אנשים, כמו שהוא אמר - פחות מתחבר לספר את זה בפורומים אלא לאנשים שהוא סומך עליהם
אני מעריכה את זה שהוא לא סוחט את הלימון למרות שהוא יכול
ברור שהוא סוחט. הוא באח הגדול! כל מה שהוא מספר רואים.

נטה אונה

Well-known member
ברור שהוא סוחט. הוא באח הגדול! כל מה שהוא מספר רואים.
כו-לם סוחטים
אבל יש לסחוט בנסט ויש לסחוט בשיחות קומבאיה פומביות ו-"אוהבים אותך" ואח"כ לרוץ לאח למונולוג
אגב, יהודה פתח את השיחה הזאת עם ג'וזי היום. הוא כנראה מתפלא שג'וזי עוד לא מוציא את האס שלו

PsyBear

Well-known member
כו-לם סוחטים
אבל יש לסחוט בנסט ויש לסחוט בשיחות קומבאיה פומביות ו-"אוהבים אותך" ואח"כ לרוץ לאח למונולוג
אגב, יהודה פתח את השיחה הזאת עם ג'וזי היום. הוא כנראה מתפלא שג'וזי עוד לא מוציא את האס שלו
אין שום הבדל בין הדברים. הם יודעים שישדרו את הקטעים האלו, המשחק שלהם הוא לקהל בבית ולא לדיירים באח.
מה שחשוב זה שכולם בבית ידעו כמה הם מסכנים. אם עושים את זה מול כולם או לבד מול כל דייר בנפרד אין לזה משמעות.

ORIGINALNIK

Well-known member
אין שום הבדל בין הדברים. הם יודעים שישדרו את הקטעים האלו, המשחק שלהם הוא לקהל בבית ולא לדיירים באח.
מה שחשוב זה שכולם בבית ידעו כמה הם מסכנים. אם עושים את זה מול כולם או לבד מול כל דייר בנפרד אין לזה משמעות.
הוא אמר שאין לו כוח כי זה סוחט רגשית

נטה אונה

Well-known member
בעיני כצופה זה שמישהו מתחיל לייבב כדי לקבל צומי גם מהדיירים בבית ולא רק למצלמה זה יותר מאולץ
כשדוחפים לי סיפורי אמא טחונים בפעם השלישית זה לא עובד עלי
ג'וזי יכול היה לנגן על המסכנות הזאת כבר מזמן, הוא הרי "פליט ריאליטי משופשף"
זה שהוא פחות מתקרבן מוסיף לו נקודות אצלי

PsyBear

Well-known member
בעיני כצופה זה שמישהו מתחיל לייבב כדי לקבל צומי גם מהדיירים בבית ולא רק למצלמה זה יותר מאולץ
כשדוחפים לי סיפורי אמא טחונים בפעם השלישית זה לא עובד עלי
ג'וזי יכול היה לנגן על המסכנות הזאת כבר מזמן, הוא הרי "פליט ריאליטי משופשף"
זה שהוא פחות מתקרבן מוסיף לו נקודות אצלי
ג'וזי כבר סיפר את זה לפחות פעמיים העונה.

נטה אונה

Well-known member
ויהודה כבר סיפר את זה בשלושה פורמטים D:
כולל במעגל הצומי עם החיבוקים וה"אוהבים אותך יהודה" והסרט הטורקי
אם לג'וזי היה כ"כ דחוף, הוא כבר היה עושה מצגת בחצר
וטוחן מונולוגים באח כבר מזמן
לא מתרשמת שהוא מכוון לתואר המתמסכן נולד

מצב
הנושא נעול.
למעלה