** שרשור לילה 3 היום ה94 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

אורחתלרגע23

Well-known member
על מה אלמוג דיברה סצנה שהיו ביחד בבריכה והיא התעצבנה ועלתה עם יהודה לשיחה בנסט..
יהודה וקארין?

בסדר555

Well-known member
על מה אלמוג דיברה סצנה שהיו ביחד בבריכה והיא התעצבנה ועלתה עם יהודה לשיחה בנסט..
יהודה וקארין?
תום סיפר לאלמוג דברים שאמרה עליה
יהודה וקארין סתם היו בבריכה גם דניאל היה ואורן
אלמוג התעצבנה והלכה לחפור ליהודה

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אני טובה, יש לי לב זהב, ומאוד חכמה.

זהבה בתעופה, ואני בקילוליה.
גם אם היא שחקנית מבחינתי באה עם אסטרטגיה של אני אמא של הבית אני אוהבת את כולם העיקר שהקבל מה שבא לי בתקציב ושלא יעמידו אותי להדחה שהאח ימנע ממני לעשות בחירות קשות ושאני לא יהיה במצב לא נעים מול מישהו ושאני יקבל משימות עם שירים במיוחד בשבילי והעיקר שלא תפגע לי בתדמית של מאמא תרזה שלי ותיתן לי להתלכלך במשהו מגעיל ולריב עם מישהו

גם אם היא שחקנית מבחינתי באה עם אסטרטגיה של אני אמא של הבית אני אוהבת את כולם העיקר שהקבל מה שבא לי בתקציב ושלא יעמידו אותי להדחה שהאח ימנע ממני לעשות בחירות קשות ושאני לא יהיה במצב לא נעים מול מישהו ושאני יקבל משימות עם שירים במיוחד בשבילי והעיקר שלא תפגע לי בתדמית של מאמא תרזה שלי ותיתן לי להתלכלך במשהו מגעיל ולריב עם מישהו
סוג של טפלון

בסדר555

Well-known member
הלוואי יצעקו לקארין להזהר מאלמוג
אלמוג לא תצא מהמיטה עד ההדחה שלה

קליאו22

Well-known member
זהבה עברה מזמן את שעת השינה שלה
מבצע זהבה בחסות האח ליום אחד?! סתם דחיפה לפעילות ומעורבות מהאח, לא משהו שיחשפו לנו כמובן אבל זה נראה לי די שקוף בגלל ההתנהגות הלא רגילה פתאומית שלה

אופה קטנטנה

Well-known member
זהבה עברה מזמן את שעת השינה שלה
מבצע זהבה בחסות האח ליום אחד?! סתם דחיפה לפעילות ומעורבות מהאח, לא משהו שיחשפו לנו כמובן אבל זה נראה לי די שקוף בגלל ההתנהגות הלא רגילה פתאומית שלה
גם ככה אני בקריז עליה, על שומה, ועל קאריני
אני פסיעה מלטרוק את הדלת בוילה דה פמיניסטה,
רחמי עליי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה